Позакласна робота з математики

Педагогіка » Інтерактивні методи навчання на уроках математики » Позакласна робота з математики

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

- Я завжди їду в п'ятому вагоні від хвоста потягу. - сказав Вітя.

- А я - у п'ятому від голови, - заявив Сергій.

Скільки вагонів було в потязі? (9 вагонів.) А зараз переходимо до геометричних запитань.

12. Хто був автором першого “підручника" з геометрії? (Евклід.) 13. А хто є автором вашого підручника з геометрії? (О.В. Погорєлов.) 14. Якими словами Евклід закінчував кожне доведення? (“Що і треба було довести”.) 15. У давнину було прислів'я: “Не клянися ім'ям учителя, а наведи доведення”. Згадайте вчених стародавньої Греції і назвіть ім'я учителя, про якого йдеться.

(Аристотель.) 16. “Ось і кола, і круги намалюємо та лічити цифри для числа плануємо”. З допомогою нескладних підрахунків скажіть, про що йдеться? (Про число, кількість букв у словах є цифрами числа.) 17. Число ще називають архімедовим числом. Наступне запитання теж стосується Архімеда - вченого і винахідника. Прошу винести предмет на сцену! Ви бачите м'ясорубку. Головна її частина - “гвинт Архімеда”. Його винайшов Архімед більше ніж 2000 років тому, але придумав його не для м'ясорубки. А для чого? (Для перекачування води на поле.) 18. У перекладі з грецької мови це означає “ та, що поділяє навпіл ”. Про що йдеться? (Про бісектрису.) 19. У нас були запитання про стародавню Грецію, а зараз звернемося до стародавнього Єгипту. Символом справедливості там вважався страус. Чому? (Пір'їна страуса має однакову ширину по всій довжині.) 20. Це відбулося 900 років тому, у 1101 р. король Генріх І звелів виміряти відстань від кінчика його носа до кінця середнього пальця витягнутої руки. За цією міркою було виготовлено зразок офіційної англійської одиниці довжини. Назвіть цю одиницю.

(Ярд.) 21. У якого трикутника один кут дорівнює сумі двох інших? (У прямокутного.) 22. Увага! Чорна скринька! У скриньці - теж трикутник. Саме про такий трикутник один математик написав, що він задалеко зайшов, дуже полюбляючи порядок. Який же трикутник у скриньці? (Рівносторонній.)

Сучасна педагогічна практика закономірно ставить питання зміцнення взаємозв'язку факультативних занять з класними та позаурочною роботою, подання учням допомоги у свідомому виборі факультативних курсів.

Дуже бажано, щоб зусилля вчителів, спрямовані на позакласну роботу, відбивалися на наслідках навчання математики. Важливо забезпечити таку взаємодію між класними, факультативними та позакласними заняттями в школі, щоб весь навчально-виховний процес являв єдине ціле, коли класні та позакласні заняття, зберігаючи свої специфічні особливості, цілеспрямовано впливали один на одного, сприяючи підвищенню спільної ефективності навчання, виховання та розвиток школяра. Так наприклад зацікавити дітей до розв'язання математичних кросвордів:

4. Кросворд по геометрії

М

Е

Р

І

З

А

У

Л

Ц

І

Т

До

А

Л

У

Про

До

Р

Про

Н

Е

Д

Т

У

И

З

Г

Про

І

Р

Про

Ч

П

Про

П

Л

Про

У

До

Ц

А

І

До

Е

З

Про

Т

Р

Е

До

У

Л

Ь

Д

І

У

З

Ж

Ь

И

Н

А

Б

І

З

Т

А

До

У

Г

Про

Г

Р

А

Т

З

До

Н

Т

Д

У

До

Р

До

Про

Т

Про

Про

П

Е

Л

І

П

Про

Р

З

Про

Про

З

І

А

До

У

Л

Про

Р

Е

З

П

Р

Ь

Н

І

Т

Б

Т

Ь

А

Я

А

Д

А

Г

До

М

А

Н

А

Р

П

Е

Н

До

Е

Про

До

Про

У

А

М

Р

Т

Е

Про

Н

У

З

Я

Я

М

До

Д

Е

Н

У

З

А

Х

Д

Е

А

Г

Т

Про

У

Я

Е

Л

У

А

А

І

До

У

Л

Я

Р

Про

Р

Т

Т

Про

З

Н

А

Н

І

М

Ч

Я

З

А

Т

Е

Л

Ь

Н

А

Я

Р

Страницы: 1 2 3 4

Цікаве про педагогіку і навчання:

Історичний аспект розвитку питання
Серед основних умов, які визначають ефективність викладання-учіння, особливе місце посідають методи навчання, бо вони безпосередньо формують і визначають характер взаємовідносин педагогів і учнів, су ...

Педагогічні умови соціалізації студентів засобами культури мовлення
Проблема соціалізації студентів у сучасних умовах надзвичайно значуща, насамперед, у зв'язку зі зростаючими вимогами до формування активної творчої особистості, здатної знайти власне місце в житті, с ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net