Позакласна робота з математики

Педагогіка » Інтерактивні методи навчання на уроках математики » Позакласна робота з математики

Сторінка 4

По вертикалі:

1. Число, яке ділять.2. Монета номіналом в 0,5 копійки.3. Частина площини, обмежена колом (разом з колом).4. Запис числа, що містить цілу і дробову частини.5. Число, що складається з цілої і дробової частин.7. Дріб, у якій чисельник більше знаменника.8. Точка площині, яка знаходиться на однаковій відстані від усіх точок кола цій же площині.9. Частка або сума кількох однакових часток.10. Монета номіналом в 20 копійок.13. Дія, при якому за твором і одному з множників знаходять інший множник.18. Вираз кількості, що складається з цифр. 19. Монета номіналом в 3 копійки.

По горизонталі: 2. Монета номіналом у 10 копійок.6. Число, яке виходить при додаванні декількох дробів.11. Результат від ділення двох чисел.12. Частина змішаного числа.14. Монета номіналом в 25 копійок.15. Частина, яка входить до складу змішаного числа.16. Монета номіналом у 50 копійок.17. Приватне, яке виходить при розподілі двох чисел із залишком. 20. Як ще називають дріб 1/3? 21. Число, яке показує, скільки однакових часток взято.22. Число, яке показує, на скільки часткою виконано поділ.23. Дріб, записана за допомогою дробової риси.

Відповіді:

По вертикалі:

1. Ділене.2. Гріш.3. Коло.4. Змішана.5. Змішане.7. Неправильна.8. Центр.9. Дріб.10. Семигривеника.13. Розподіл.18. Число. 19. Алтин.

По горизонталі:

2. Гривеник.6. Сума.11. Приватне.12. Дробова.14. Четвертак.15. Ціла.16. Полтинник.17. Неповна. 20. Третина.21. Чисельник.22. Знаменник.23. Звичайна.

Гра риболовля.

По одній людині від команди виступлять у ролі рибалок. На рибках написані шаради, які буде розгадувати вся команда. Ключ отримує та команда, яка виловить і відгадає більше шарад.

Приклади шарад:

Яка ягода утворюється при попаданні твердих атмосферних опадів у святковий напій для дорослих? (Виноград.) · Що може вирости на обличчі, якщо в сосновому лісі читати хвалебні вірш? (Борода.) · Яке вийде отруйна речовина, якщо довгохвоста гризунів зустріне довгошерстого бика? (Мишьяк.) · Який струнний інструмент вийде, якщо на ділянці в 100 м 2 звучить одна й та ж нота? (Арфа.) · І 100 рія. (Історія.) · Ро 100 к. (Росток.) · О 3 цание. (Отріцаніе.) · Ін 3 га. (Інтрига.)

Страницы: 1 2 3 4 

Цікаве про педагогіку і навчання:

Досвід вивчення здорового способу життя
Викладене трактування ЗСЖ дозволяє більш широко висвітлили досвід соціологічних досліджень у близьких сферах. Як зазначалось, один з багатьох дослідницьких підходів розглядає здоров’я і добробут у ко ...

Формування здорового способу життя засобами фізичної культури
Термін „фізична культура” має декілька значень. Під ним розуміють „втілення в самій людині, результати використання матеріальних і духовних цінностей, які відносяться до фізичної культури в широкому ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2020 - All Rights Reserved - www.educationua.net