Позакласна робота з математики

Педагогіка » Інтерактивні методи навчання на уроках математики » Позакласна робота з математики

Сторінка 4

По вертикалі:

1. Число, яке ділять.2. Монета номіналом в 0,5 копійки.3. Частина площини, обмежена колом (разом з колом).4. Запис числа, що містить цілу і дробову частини.5. Число, що складається з цілої і дробової частин.7. Дріб, у якій чисельник більше знаменника.8. Точка площині, яка знаходиться на однаковій відстані від усіх точок кола цій же площині.9. Частка або сума кількох однакових часток.10. Монета номіналом в 20 копійок.13. Дія, при якому за твором і одному з множників знаходять інший множник.18. Вираз кількості, що складається з цифр. 19. Монета номіналом в 3 копійки.

По горизонталі: 2. Монета номіналом у 10 копійок.6. Число, яке виходить при додаванні декількох дробів.11. Результат від ділення двох чисел.12. Частина змішаного числа.14. Монета номіналом в 25 копійок.15. Частина, яка входить до складу змішаного числа.16. Монета номіналом у 50 копійок.17. Приватне, яке виходить при розподілі двох чисел із залишком. 20. Як ще називають дріб 1/3? 21. Число, яке показує, скільки однакових часток взято.22. Число, яке показує, на скільки часткою виконано поділ.23. Дріб, записана за допомогою дробової риси.

Відповіді:

По вертикалі:

1. Ділене.2. Гріш.3. Коло.4. Змішана.5. Змішане.7. Неправильна.8. Центр.9. Дріб.10. Семигривеника.13. Розподіл.18. Число. 19. Алтин.

По горизонталі:

2. Гривеник.6. Сума.11. Приватне.12. Дробова.14. Четвертак.15. Ціла.16. Полтинник.17. Неповна. 20. Третина.21. Чисельник.22. Знаменник.23. Звичайна.

Гра риболовля.

По одній людині від команди виступлять у ролі рибалок. На рибках написані шаради, які буде розгадувати вся команда. Ключ отримує та команда, яка виловить і відгадає більше шарад.

Приклади шарад:

Яка ягода утворюється при попаданні твердих атмосферних опадів у святковий напій для дорослих? (Виноград.) · Що може вирости на обличчі, якщо в сосновому лісі читати хвалебні вірш? (Борода.) · Яке вийде отруйна речовина, якщо довгохвоста гризунів зустріне довгошерстого бика? (Мишьяк.) · Який струнний інструмент вийде, якщо на ділянці в 100 м 2 звучить одна й та ж нота? (Арфа.) · І 100 рія. (Історія.) · Ро 100 к. (Росток.) · О 3 цание. (Отріцаніе.) · Ін 3 га. (Інтрига.)

Страницы: 1 2 3 4 

Цікаве про педагогіку і навчання:

Якість освіти як мета реформування
Реконструкція системи освіти в умовах активного державотворення супроводжувалась напрацюванням нормативно-правової бази в цій галузі, вироблення загальних стратегічних цілей та конкретизацію їх за до ...

Якісна і кількісна характеристика здібностей
Здібності характеризуються як індивідуально-психологічні особливості, тобто такі якості, якими люди відрізняються між собою. От чому, коли говоримо про здібності, необхідно охарактеризувати ці відмін ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.educationua.net