Техніка безпеки в приміщенні відділу

Педагогіка » Соціальні аспекти реформування системи вищої освіти в Україні » Техніка безпеки в приміщенні відділу

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Приміщення відділу відноситься до категорії приміщень без підвищеної небезпеки. Обладнання у приміщенні працює від напруження 220В. Кількість розеток – _ шт. Розетки розташовані на відстані 0,8м від підлоги, електрична проводка прихована у панелях. Для захисту людей від електричного струму зроблено заземлення.

Для виключення можливості доторкнення або небезпечного наближення до ізольованих струмоведучих частин забезпечується їхня недоступність шляхом розташування на безпечній висоті або в недосяжному місці.

На підприємстві використовується захисне відключення, тобто система захисту, яка забезпечує автоматичне відключення електроприладу при виникненні загрози поразки електричним струмом.

З метою охорони праці, на підприємстві дотримуються виконання наступних заходів: проведення інструктажу працівників по техніці безпеки та пожежній охороні.

За характером і часом проведення, інструктажі з питань охорони праці поділяються на вступний, первинний, повторний, позаплановий та цільовий. Вони проходять в установлені законодавством строки. Вступний інструктаж при надходженні на роботу проводиться у кабінеті служби охорони праці. Первинний в разі прийняття робітника на певну посаду та більш детально освітлює особливості техніки безпеки на робочому місці. Повторний проводиться на робочому місці з усіма працівниками та особливо на роботах з підвищеною небезпекою. Позаплановий інструктаж проводиться при виникненні на підприємстві нещасних випадків, а саме травматизмів, загибелі людей при порушенні техніки безпеки. Та цільовий інструктаж проводиться у формі співбесіди з питань охорони праці, пожежної безпеки на підприємстві в разі виконання разових робіт, на які оформлюються спеціальні документи. Запис про проходження інструктажу здійснюється у спеціальному журналі.

Для пропаганди охорони праці вивішені плакати-нагадування, де викладені правила з техніки безпеки для різних категорій робітників. Використовуються і інші форми пропаганди охорони праці: лекції, заняття, суть яких полягає в тому, щоб надати загальне уявлення про техніку безпеки та ознайомити із правилами внутрішнього розпорядку, проводяться заходи по профілактиці та попередженню травматизму працівників.

Поняття «пожежна безпека» - означає стан об’єкта, при якому виключається можливість пожежі і забезпечується захист матеріальних цінностей.

Будівля, в якій знаходиться приміщення бухгалтерії _ по вогнестійкості відноситься до третього ступеню. Приміщення по вогненебезпечності відноситься до категорії Д [ ].

Вогнестійкість – здатність будівельних конструкцій чинити опір дії високої температури, утворенню наскрізних тріщин та поширенню вогню в умовах пожежі і виконувати при цьому свої звичайні експлуатаційні функції.

Можливі причини пожежі у відділі: від необачного поводження з вогнем, коротке замикання (проводки), використання електрообігрівачів, що не відповідають технічним умовам, саморобні та несправні, паління в заборонених місцях, невиконання вимог нормативних документів по питанням пожежної безпеки та ін.

У будинку знаходиться достатня кількість пожежного інвентарю і засобів вогнегасіння (вогнегасники ручні і пересувні, сухий пісок, азбестові ковдри).

Згідно «Правил пожежної безпеки в Україні», приміщення, в яких розташовані персональні комп'ютери (де влаштування систем автоматичного пожежогасіння не обов'язкове), слід оснащувати переносними вуглекислотними вогнегасниками з розрахунку 2 шт. на кожні 20м² площі приміщення з урахуванням допустимої концентрації вогнегасної речовини.

Персональні комп'ютери після закінчення роботи на них повинні відключатися від мережі.

Для гасіння пожежі на кожному поверсі знаходиться по 2 вогнегасника, пожежний кран, укомплектований рукавами в робочому положенні, що відповідає штатній кількості вогнегасників для даного підрозділу, передбаченому службою пожежної охорони для такого приміщення [ _].

У відділі є схема евакуації при пожежі.

Пожежні крани в споруді встановлені у коридорах біля сходів та виходів, тобто в досяжних та примітних місцях на висоті 1,35м від підлоги.

Приміщення обладнанні пожежними датчиками, що спрацьовують на тепло.

Ширина центральних східців – 5м, коридору – 3м, дверей – 1,8м. Згідно нормативам, шлях від найбільш віддаленого робочого місця до найближчого евакуаційного виходу в будинку категорії Д по ступеню вогневитриманості – три, не обмежуються

Система повідомлення призначена для повідомлення про виникнення пожежі людям, які знаходяться в будинку, з метою забезпечення їх негайної і безпечної евакуації. Для повідомлення людей про пожежу використовують місцеву мережу радіомовлення та інші засоби гучномовного зв'язку.

Цікаве про педагогіку і навчання:

Особливості формування цінностей у дітей дошкільного віку
Ціннісні орієнтації пропонують дитині вибір між добром і злом, яке вона вчиняє не в силу необхідності, а в силу свого особистісного розуміння цієї необхідності. Саме свобода вибору являється основою ...

Методика ведення педагогічного малюнка на уроках образотворчого мистецтва. Методичне скерування педагогічного малюнка
Образотворче мистецтво поряд з іншими загальноосвітніми предметами сприяє розвитку мислення, творчої уяви, естетичних почуттів учнів. Учитель образотворчого мистецтва направляє мислення школярів на а ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net