Інформаційне забезпечення на підприємстві

Педагогіка » Соціальні аспекти реформування системи вищої освіти в Україні » Інформаційне забезпечення на підприємстві

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 1

На підприємстві використовується велика кількість інформації. Тобто здійснюється її пошук, збирання, обробка, передача, збереження. Самостійно це все людина виконати не в змозі. Особливо зараз, коли наступила інформаційна ера ми маємо справу з надзвичайно великою кількістю інформації. Тому, щоб бути успішними підприємство намагається використовувати найновіші технології, що значно полегшують роботу з інформацією.

Для роботи з інформацією, для її зберігання, обробки і. т. д., крім апаратного забезпечення необхідною частиною є програмне забезпечення. Все програмне забезпечення ділиться на три категорії : системні програми, прикладні програми та інструментальні системи.

Системні програми - призначені для управління пристроями комп'ютера та обчислювальними процесами.

Інструментальні системи - призначені для створення нових програм, до цих систем входять різноманітні мови програмування.

Прикладні програми - сукупність програм, які використовуються для розв’язування прикладних задач в різних галузях діяльності.

Отже, до системних програм відносяться операційні системи використовує операційні системи Windows XP, Windows 2000 та інші версії даної операційної системи. Операційна система - основна складова системного програмного забезпечення, оскільки будь-яка програма, що виконується на комп'ютері, користується послугами ОС.

Щодо інструментальних систем, то вони призначені для створення, як системних програм, так і прикладного програмного забезпечення. Працюють із такими системами на підприємстві програмісти. Необхідною умовою інструментальних систем є наявність мови програмування (Visual Basic, Delphi, Turbo-Pascal та інші ).

Прикладне програмне забезпечення використовується для розв'язування різноманітних завдань і розраховане на широке коло користувачів.

Прикладні програми, що використовуються на підприємстві :

а) текстові редактори - Word, WordPro, Блокнот. Призначені для набору тексту, його редагування, форматування, роздрукування, перевірки правопису, розташування таблиць, графічної інформації, формули.

б) електронні таблиці - Еxcel. Призначені для створення таблиць, обробки числових та символьних даних, побудови діаграм та графіків.

в) СУБД (система управління базами даних) - Access. Створення, обробка та управління БД.

г) програми - архіватори - WinRAR, WinZIP. Створення та розпаковування архівів, створення файлів, що само розпаковуються.

Апаратне забезпечення підприємств або іншими словами офісна техніка є невідмітною складовою інформаційної системи, що найчастіше включає:

а) набір комп'ютерів;

б) вхідні пристрої (пристрої введення);

в) вихідні пристрої (пристрої виведення);

г) комунікаційне обладнання.

Зараз на підприємстві працює 146 комп'ютерів. Використовуються в планово-економічному відділі, бухгалтерії, за допомогою яких здійснюються економічні розрахунки та ведеться вся бухгалтерська документація. Насамперед комп'ютери використовуються для обробки великої кількості інформації.

Страницы: 1 2 3 4 5 6

Цікаве про педагогіку і навчання:

Групова робота при проведенні нетрадиційного уроку з хімії
Групова навчальна діяльність учнів на практичних заняттях може бути й однорідною, й диференційованою. Використання групової навчальної діяльності гомогенних груп на практичних заняттях спрямоване на ...

Побудова методики професійної туристсько-спортивної підготовки майбутніх організаторів туристської роботи в інституті фізичної культури
На основі досліджень наукової та методичної літератури нами була розроблена моделі туристсько-спортивної підготовки майбутніх організаторів туристської роботи в ІФК. В основу цієї моделі покладено сп ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net