Інформаційне забезпечення на підприємстві

Педагогіка » Соціальні аспекти реформування системи вищої освіти в Україні » Інформаційне забезпечення на підприємстві

Сторінка 2

Щодо пристроїв введення то звичайно сюди входять сканери. Саме вони дають змогу створювати електронні копії текстових та графічних документів. Найчастіше використовуються планшетні сканери. Принцип роботи їх полягає в тому, що скануючи головка рухається відносно аркуша за допомогою спеціального двигуна.

Для введення інформації використовуються принтери, а саме лазерні принтери, що дають значно кращий друк ніж матричні чи струменеві. Такі принтери кращі, бо надруковані документи не розпливаються під дією води чи вологи, як це часто буває у випадку струменевого принтера. Крім того чорнило (фарбувальний порошок) - тонер лазерних принтерів характеризується високою стійкістю і практично не вицвітає.

Для розмноження та копіювання документів на підприємстві також використовуються ксерокси.

Також звичайно використовуються телефони і факси, що відіграють функцію засобів зв'язку. Важливу роль відіграє локальна мережа, що об'єднує комп'ютери підприємства. Вона створена для спільного використання ресурсів та обладнання. Отже на підприємстві використовується мережний адаптер, що виконує функцію кодування та декодування.

Оскільки має вихід до глобальної мережі Internet, то роль адаптера відіграє модем. Існують також інші пристрої, що стосуються мережного обладнання.

На підприємстві використовується програма - браузер Internet Explorer (фірми Microsoft).

Основними можливостями цієї програми є відображення не лише текстової інформації, а й відтворення звуку, анімації, відео, автоматичне створення списку вузлів(журналу), які відбувалися раніше, відстеження Web-сторінок шляхом накопичення їх ярликів в системній папці Вибрані і т. д.

Для роботи із документами, для їх створення, зберігання, редагування, форматування, перегляду, друкування та багато інших складних операцій на підприємстві використовується текстовий редактор Word, що є одним з найпоширеніших текстових редакторів. Приклад текстового редактора показано на рис.5.1.

До групи програм Microsoft Office, крім Word, ще входить електронна таблиця Excel, що також використовується на підприємстві.

Електронна таблиця - це програма, що моделює на екрані двовимірну таблицю, яка складається з рядків та стовпців, які утворюють комірки. Основним призначенням електронної таблиці є формування табличних документів з використанням чисел, текстів і формул.

Електронні таблиці на підприємстві використовуються для виконання розрахунків, зберігання і обробки бази даних, широко застосовуються для автоматизації бухгалтерського обліку. Документи розрахункового характеру перекладаються в електронну форму і зберігаються, як шаблони для багатократного використання. Microsoft Excel підтримує електронний документообіг, забезпечуючи створення, опис, пошук і зберігання документів складної структури, взаємозв'язок комплексів розрахункових документів. При цьому Microsoft Ехсеl грає роль не тільки «великого калькулятора», але і дозволяє створювати «клієнтські» додатки, що забезпечують підготовку первинних облікових даних, аналіз результатів.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7

Цікаве про педагогіку і навчання:

Забезпеченість шкіл матеріально-спортивною базою
Перелік типового обладнання і спортивного інвентарю спортивних і тренажерних залів для загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів, спортивних споруд масового користування Мінім ...

Питання використання гри в масовому педагогічному досвіді
З метою вивчення вивчення використання гри у масовому педагогічному досвіді нами проведено спостереження уроків, анкетування вчителів початкових класів, проаналізовано навчальні посібники для вчителі ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.educationua.net