Інформаційне забезпечення на підприємстві

Педагогіка » Соціальні аспекти реформування системи вищої освіти в Україні » Інформаційне забезпечення на підприємстві

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 6

Також незважаючи на те, що до 2010 року наша система освіти мала б повністю відповідати європейським нормам, за даними дослідження в вузах досі не впроваджено триместри та самостійний вибір дисциплін.

Вони не до кінця розуміють нової системи оцінювання, адже 75,6% опитаних студентів стикаються з тим, що більшість викладачів мають «власну» кредитно-модульну систему оцінювання знань. І при цьому 53,3% студентів хвилює набір балів, 35,6% - здобуття знань.

А академічна мобільність, яка так приваблює молодь, залишилася мрією. У кращому випадку, якщо студент має можливість вступити до закордонного вишу, його спіткають необхідність «донавчатися» до рівня бакалавра або магістра «західного зразка» (31,9%) та високі ціни за освіту (36,2%).

Загалом студенти вважають, що Болонський процес в Україні більшою мірою безперспективний і провальний (40,5%) і його недоліками є те, що:

відсутність кваліфікації «спеціаліста» – 19,4%;

студенти не мають можливості навчатися і працювати одночасно, адже самостійна робота потребує багато часу – 14,8%;

освіта стала менш доступною, адже деякі вузи збільшили ціну за навчання -14,8%;

впроваджені зміни є лише поверховими – 13,9%;

самостійне вивчення матеріалу потребує більшого доступу до джерел інформації і з цим виникають проблеми – 13%.

Що до позитивних проявів реформування системи освіти:

тест вже містить правильну відповідь -25,3%;

оцінювання знань підчас тесту є більш якісним - 22,8%;

можемо змінити спеціальність підчас навчання - 16,5%;

ми маємо можливість працевлаштуватися закордоном - 8,9%.

Думки студентів розділилися з приводу необхідності реформування національної системи освіти. Більшості студентам важко відповісти на це питання – 48,8%, з необхідністю реформування погоджуються 22% студентів, проти – 29,3%.

Результати нашого дослідження говорять про те, що Болонський процес має неоднозначний вплив, так як він не гармонізований з іншими сторонами суспільного життя (ринок праці, студентська мобільність, міждержавна відкритість); на сучасному етапі він має більш формальний прояв, що відзначають і самі студенти; далеко не всі вузи знаходяться на одній стадії Болонського процесу, що впливає на нерівність випускників та студентів в оцінці та реальній участі в Болонському процесі.

Яскраво проявляється неоднозначність Болонського процесу, і відношення до нього, що нам необхідно розуміти і враховувати. Як, взагалі, необхідно розуміти і те, що для нашої держави, керівництво якої постійно проголошує рух до євроінтеграції, поки що альтернативи Болонському процесу немає.

Для окреслення головної причини, чому Україна і до сьогодні йде навпомацки в реформі освіти, варто звернути увагу не на цілі Болонського процесу, а на інструментарій, тобто яким чином запроваджується, "накладається на національну систему освіти" реформа. Важливо виробити чітку ідеологію освітніх реформ, яка не спрацює, якщо не буде містити обґрунтованої оцінки "старого" і "нового", змісту того, від чого відмовляємося, і того, що прагнемо. Якщо педагоги, студентство та учні, широка громадськість не усвідомлять сенсу реформ, то вони стануть значним бар'єром, у ряді випадків несвідомим, на шляху впровадження реформаторських зусиль. Реформування освіти вимагає комплексності, планомірності та системності. Не можна форсувати окремі ділянки, залишаючи поза увагою та ігноруючи інші. Система вищої освіти занадто повільно реагує на зміну потреб суспільства, зокрема у підвищенні якості людською капіталу. Тому сфера освіти повинна бути не лише декларативно визнана пріоритетною сферою суспільства, а слід проводити державну політику, спрямовану на створення сприятливих умов для інвестування в людський капітал.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7

Цікаве про педагогіку і навчання:

Організація сімейного дозвілля дітей
Відпочинок дітей, так само як і їхній робочий час, потрібно правильно організувати. Не можна допускати, щоб вихідні дні стали для дітей — днями неробства й нудьги. «Ледарство — мати пороків», — говор ...

Методи організації навчання із застосуванням персонального комп'ютера
У практиці навчання можуть застосовуватися чотири основні методи навчання: пояснювально-ілюстративний репродуктивний проблемний дослідження Враховуючи, що перший метод не передбачає наявності зворотн ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net