Діяльність дитячої громадської організації – школи-родини «Соняшник»

Педагогіка » Історія, становлення та розвиток Кричунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів » Діяльність дитячої громадської організації – школи-родини «Соняшник»

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

Центр дисципліни і порядку

Навчальний центр

Центр туризму та спорту

Центр з питань культури та відпочинку

Центр по роботі з молодшими школярами

Чомучки

Бджілки

Дивоцвіт

Романтики

Крапельки

Зоряниця

Весела сімейка

Ластів’ята

Протягом багаторічної історії Кричунівської школи з неї вийшли багато випускників, які прославили рідне селище в Україні та за її межами або ж стали простими трудівниками, які своєю працею зробили Кричунове красивим та квітучим. Атестат зрілості у стінах школи отримали близько 4000 учнів. Кожен з директорів Кричунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зробив великий внесок у примноження досягнень ввіреного йому колективу та підтримання високого авторитету, яким заслужено користується школа у селищі, районі та області.

Педагогічна система школи перебуває в режимі розвитку у школі почалися такі позитивні зрушення, як поява альтернативних способів одержання освіти (екстернатна форма, індивідуальне навчання), впровадження інноваційних технологій, інтеграція знань, диференціація методичних прийомів, розвиток здібностей учнів.

Через малу наповнюваність класів школа використовує інші підходи до побудови навчально-виховного процесу, до вирішення педагогічних проблем: індивідуальний підхід, інтегрований зміст, діалог з конкретним учнем. Намагаємося, щоб модель уроку створювала умови для різнорівневої диференціації.

Школа повинна розвивати інтерес учнів до знань, працювати над відродженням духовності, традицій українського народу, виховувати патріотизм та високі моральні якості, повагу, дбайливе ставлення до рідної землі, почуття щирості, доброти одне до одного.

Саме від школи значною мірою залежить, чи стане наш випускник особистістю ХХІ століття – людиною, що відповідає таким основним рисам, як гуманізм, сильний характер, розвинений інтелект, творча спрямованість.

Страницы: 1 2 

Цікаве про педагогіку і навчання:

Електронні прилади для нечуючих
Всі сучасні електронні пристрої для нечуючих можна умовно розділити на декілька груп. До першої відносяться слухові апарати та системи колективного (аудиторного) користування. Вони підсилюють та пере ...

Пропозиції щодо використання тестування у навчальному процесі
Принциповою відмінністю тестів від звичайних завдань, які використовуються для контролю знань студентів, є те, що тест є науково обґрунтований метод і одночасно інструмент дослідження ряду наукових н ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net