Діяльність дитячої громадської організації – школи-родини «Соняшник»

Педагогіка » Історія, становлення та розвиток Кричунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів » Діяльність дитячої громадської організації – школи-родини «Соняшник»

Сторінка 2

Центр дисципліни і порядку

Навчальний центр

Центр туризму та спорту

Центр з питань культури та відпочинку

Центр по роботі з молодшими школярами

Чомучки

Бджілки

Дивоцвіт

Романтики

Крапельки

Зоряниця

Весела сімейка

Ластів’ята

Протягом багаторічної історії Кричунівської школи з неї вийшли багато випускників, які прославили рідне селище в Україні та за її межами або ж стали простими трудівниками, які своєю працею зробили Кричунове красивим та квітучим. Атестат зрілості у стінах школи отримали близько 4000 учнів. Кожен з директорів Кричунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зробив великий внесок у примноження досягнень ввіреного йому колективу та підтримання високого авторитету, яким заслужено користується школа у селищі, районі та області.

Педагогічна система школи перебуває в режимі розвитку у школі почалися такі позитивні зрушення, як поява альтернативних способів одержання освіти (екстернатна форма, індивідуальне навчання), впровадження інноваційних технологій, інтеграція знань, диференціація методичних прийомів, розвиток здібностей учнів.

Через малу наповнюваність класів школа використовує інші підходи до побудови навчально-виховного процесу, до вирішення педагогічних проблем: індивідуальний підхід, інтегрований зміст, діалог з конкретним учнем. Намагаємося, щоб модель уроку створювала умови для різнорівневої диференціації.

Школа повинна розвивати інтерес учнів до знань, працювати над відродженням духовності, традицій українського народу, виховувати патріотизм та високі моральні якості, повагу, дбайливе ставлення до рідної землі, почуття щирості, доброти одне до одного.

Саме від школи значною мірою залежить, чи стане наш випускник особистістю ХХІ століття – людиною, що відповідає таким основним рисам, як гуманізм, сильний характер, розвинений інтелект, творча спрямованість.

Страницы: 1 2 

Цікаве про педагогіку і навчання:

Розвиток творчого потенціалу майбутніх фахівців
Чим характеризується творча діяльність? Творчій людині притаманні такі якості: бачити проблему, може її сформулювати, поставити питання; визначається в шляхах пошуку відповіді на це питання; яскраво ...

Реформування системи вищої освіти в Україні: ризики та перспективи
У сучасних умовах найбільшого прогресу досягають країни з розвиненою системою освіти, підготовки та перепідготовки кадрів. Саме країна, що вчиться, досягає значного зростання продуктивності праці, до ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.educationua.net