Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
По-третє, знання цієї теми необхідні як звичайним рядовим суб’єктам економіки, ринку, тому що кожна людина щодня споживає матеріальні блага, задовольняє свої потреби. Перед кожним з нас щодня стоїть проблема вибору придбання того чи іншого товару, послуги з метою найкращого використання.
3.2.2 Задачі:
розкрити сутність економічних потреб, ресурсів, економічних інтересів та їх структур;
вивчити закони збільшення та насичення потреб;
проаналізувати виробничі можливості, проблеми вибору та ефективності.
3.3 План вивчення нового матеріалу:
Економічні потреби, їх сутність і структура. Закон збільшення потреб.
Економічні ресурси, їх структура.
Виробничі можливості і проблема вибору.
Економічні інтереси, їх структура та суперечності.
4. Виклад нового матеріалу (40 хв.).
Постанова проблемного питання заняття: "Якщо хочеш зробити людину щасливою, не добавляй їй речей, а позбавляй бажань". Цей вислів суперечить принципам економічного мислення? Так? Ні? Чому?
Викладач повідомляє, що в кінці заняття студентам необхідно буде пояснити зміст цього вислову та відповісти на питання.
Економічні потреби, їх сутність і структура. Закон збільшення потреб.
Головна цінність на Землі - це людина, її життя у всіх її проявах. Вихідна складова природи людини - нужда і її задоволення є мета будь-якого виробництва.
Нужда визначається як те, що відчувається людиною почуття незадоволеності чимось чи брак чогось.
Нужди людей дуже різноманітні, численні й складні.
Кожна конкретна потреба може по-різному сприйматися окремими людьми. Це залежить від рівня освіченості та культури, характеру та інтересів кожної людини.
Якщо ж якась потреба людини не задовольняється, то вона буде шукати вихід зі становища, тощо. Виходу може бути два:
1) або знайти можливість для задоволення тієї чи іншої потреби,
2) або просто відмовитися від її задоволення.
Потреба людини в конкретній життєвій ситуації проявляється через потреби.
Потреби - це перш за все бажання людей придбати і використовувати товари та послуги, які їх задовольняють.
В економічній літературі зустрічаються й інші визначення потреб.
Потреба відноситься до числа первинних економічних категорій.
Природа потреб надзвичайно різноманітна і складна.
З одного боку, це потреби, закладені в організмі людини самою природою. До них відносяться: біологічні потреби, без задоволення яких не може протікати життєвий процес.
З іншого боку, (людина - істота не лише біологічна, а й соціальна, суспільна) - це соціальні потреби, які формуються соціальними групами, державою, суспільством.
З образом і рівнем життя людей найтіснішим чином пов'язані потреби.
Зв'язок зі способом життя проявляється через характер потреб. Вони можуть бути підвищені та занижені, раціональними та ірраціональними, шкідливими.
Зв'язок з рівнем життя проявляється через рівень задоволення потреб людей:
Мінімальний - забезпечує виживання людини і можливість появи соціальних і духовних потреб.
Цей рівень базується на нормативній потребі, котра характеризується нормою споживання. Вона встановлюється виходячи з аналізу, розрахунку, досвіду і можливостей.
Нормальний - це оптимальний рівень задоволення потреб, коли споживчий бюджет вважається достатнім для гармонійного розвитку особистості людини.
Рівень розкоші - це таке задоволення потреб, при якому вона стає самоціллю і (або) засобом демонстрації високого суспільного становища.
На цьому рівні людина "живе, щоб їсти, а не їсть, щоб жити".
Викладач повідомляє, що перш ніж розглядати класифікацію потреб та їх структуру, ми повинні мати на увазі, що потреби носять історичний характер (до слову, з часів Аристотеля відомо їх поділ на тілесні і духовні), тобто постійно змінюються з розвитком суспільства, і що нам поки невідомий повний перелік людських потреб і встановити його практично неможливо.
Класифікація потреб проецирується на екран. Викладач пояснює, що на розгляд виноситься сім критеріїв, відповідно до яких розрізняють види потреб. Акцентується увага на де яких видах: еластичні та нееластичні потреби.
Викладач ставить запитання, щодо потреб в їжі, одязі, сні, легковому автомобілі - це еластичні чи нееластичні потреби.
Відповіді студентів: потреби в їжі, одязі, сні - нееластичні, а потреба у легковому автомобілі - еластична.
Викладач звертає увагу на роздавальний матеріал № 4 "Класифікація потреб" та пояснює самостійну роботу на дім: студенти повинні заповнити таблицю, тобто дати характеристику кожного з видів потреб.
Кількість благ, товарів і послуг, в яких відчувають потребу люди, безперервно розширюється і росте як у кількісному, так і в якісному відношенні. Таку тенденцію і закономірність в економічній теорії називають законом зростання потреб.
Цікаве про педагогіку і навчання:
Програма трансформації Адамівської школи у школу козацько-лицарського
виховання
Виконавці: освітянський колектив Адамівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня Білгород-Дністровського району Одеської області. Учасники: відділ освіти Білгород-Дністровської районної державної ад ...
Структура проведення арт-терапевтичного заняття з дітьми з особливими
потребами
Заняття з арт-терапії з дітьми з обмеженими функціональними можливостями проводиться у декілька етапів. І. Налаштування. Початок заняття – це «налаштування на творчість». Завдання цього етапу – підго ...