Дидактичне проектування за темою навчальної дисципліни

Педагогіка » Методологія розробки та проведення уроків з "Основ галузевої економіки" » Дидактичне проектування за темою навчальної дисципліни

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 5

Закон зростання потреб - закон, який виражає внутрішньо необхідні, постійні і сутнісні зв'язки між виробництвом і досягнутим рівнем задоволення потреб людей, розвиток яких сприяє появі нових потреб та способів їх задоволення.

Його дія вказує не тільки на прагнення до кількісного зростання споживання, але і до зміни структури потреб, розширення їх кола, різноманітності, зміщення пріоритетів, розвитку взаємозамінності, якісному вдосконаленню.

Суть закону насичення потреби, полягає в тому, що людина, відчуваючи безліч потреб, найбільш інтенсивно споживає якусь частину визначеного товару і в міру його споживання спочатку відбувається процес зменшення, а потім і повного насичення потреби.

Визначити тенденції і особливості потреб студентів взяла на себе група студентів.

Економічні ресурси, їх структура.

Ресурси - це фактори, що використовуються для виробництва економічних благ.

Під економічними ресурсами розуміються всі природні, людські і зроблені людьми ресурси, які використовуються для виробництва товарів і послуг.

Джерелом будь-якого виробництва є ресурси, якими володіє та або інша держава. Економічна теорія характеризує ресурси як сукупність природного, соціального і духовного в процесі виробництва товарів, послуг та інших цінностей.

Ресурси прийнято ділити на чотири групи:

Природні - природні, наявні в природі економічні, виробничі ресурси у вигляді землі та земельних угідь, водних багатств, повітряного басейну. Вони в свою чергу діляться на:

вичерпані (поновлювані і не поновлювані);

невичерпні.

Матеріальні (капітальні) - всі створені руками людини засоби виробництва (знаряддя і предмети праці), які самі є результатом виробництва і знаходяться в матеріально-речовій формі;

Трудові - економічно активне, працездатне населення (частка населення, що володіє фізичними й духовними здібностями для участі в трудовій діяльності).

Фінансові (інвестиційні) - сукупність всіх видів грошових коштів, фінансових активів, якими володіє суспільство і в змозі виділити їх на організацію виробництва. Фінансові ресурси є результатом взаємодії "надходження і витрат", розподілу грошових коштів, їх накопичення і використання.

Викладач ставить питання перед студентами:

Як Ви розумієте поняття: вичерпані та невичерпні ресурси.

Визначте, які ресурси є вичерпані та невичерпні? - Кам'яне вугілля, Вода, повітря?

Поновлювані і не поновлювані? - Нафта, газ, повітря, земля (як верхній слой почви)?

Відповіді студентів: Кам'яне вугілля - вичерпаний ресурс. Вода, повітря - невичерпні.

Нафта, газ - не поновлювані. Повітря, земля (як верхній слой почви) - поновлювані (відносно).

Все розмаїття ресурсів можна класифікувати відповідно до різних підходів.

Ресурси поділяються на види:

Матеріальні - земля (або сировинні матеріали) і капітал;

Людські - праця і підприємницька здатність.

Земля - як фактор виробництва означає усі використовувані у виробничому процесі природні ресурси, природою даровані блага. Вона може використовуватися для виробництва сільськогосподарської продукції, для будівництва будинків, міст, залізниць і т.п.

Земля не може бути знищена чи примножена, але схильна до досить сильних руйнувань внаслідок хижацького використання, отруєння або ерозії.

Викладач звертається до студентів вспомніть визначення капіталу, з яким вони вже знайомились на попередньому занятті. Що таке капітал?

Відповідь студентів: Капітал - це все те, що здібно приносити доход.

Капітал - в широкому сенсі це все те, що здатне приносити дохід, або ресурси, створені людьми для виробництва товарів і послуг.

У більш вузькому сенсі - це вкладене джерело доходу, що працює у справу, у вигляді виготовлених працею засобів виробництва. Капітал може бути збільшений до будь-яких розмірів.

Викладач ставить питання перед студентами: Що таке праця? Що Ви розумієте під підприємницькою діяльністю?

Відповіді студентів: Праця - це доцільна діяльність людини. Це діяльність, яка потребує застосовування розумових і фізичних зусиль.

А підприємницькі здібності це здатність до організації виробництва, вміння орієнтуватися в ринковій кон'юнктурі і безстрашність ризику.

Дійсно праця - усвідомлена, енергозатратна, громадська, доцільна діяльність людини, людей, що вимагає програми розумових і фізичних зусиль у процесі створення матеріальних благ і послуг, що реалізується через саму людину.

Праця як фактор виробництва вдосконалюється завдяки навчанню працівників та придбання ними виробничого досвіду.

Під підприємницькою здатністю розуміється особливий вид людських ресурсів, що полягає в здатності найбільш ефективно використовувати всі інші фактори виробництва.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7

Цікаве про педагогіку і навчання:

Система опосередкованого і безпосереднього керівництва музично-театралізованими іграми старших дошкільників
Дитинство не закінчується. Воно живе в нас і з нами, як справжній надійний друг. Воно приходить нам на допомогу і в хвилини втоми, зневіри, і в хвилини, коли творча думка б’ється над складною проблем ...

Активізація пізнавальної діяльності
Навчання - найважливіший і надійніший спосіб здобування систематичної освіти. Відображаючи всі істотні властивості педагогічного процесу (двосторонність, спрямованість на усесторонній розвиток особи, ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.educationua.net