Аналіз відвідуваного виховного заходу

Педагогіка » Методологія розробки та проведення уроків з "Основ галузевої економіки" » Аналіз відвідуваного виховного заходу

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Під час педагогічної практики я була присутня на кураторському часі за темою: "Шкідливим звичкам немає місця серед нас".

Форма (жанр) виховного заходу: етична бесіда.

Мета заходу: ознайомити із поняттям "звичка"; розкрити різницю між корисними та шкідливими звичками; сприяти усвідомленню учнями необхідності формування корисних звичок; формувати вміння порівнювати і формулювати висновки; розвивати логічне мислення на прикладах впливу корисних та шкідливих звичок на здоров'я та спосіб життя людини; виховувати силу волі для формування корисних звичок та подолання шкідливих, позитивне ставлення до оздоровчого способу життя.

Наявність плану підготовки та проведення заходу, його продуманість, доцільність, завершеність вказують на високий професійний рівень майстерності куратора групи.

Учні з великим бажанням прийняли участь у даному заході. Усі відповідні ролі були заздалегідь роздані. Учні віднеслись до їх завдань сумлінно та з великою відповідальністю, в певних їх діях було помітно велика мотивація.

Педагогічна позиція педагога, стимулювання ініціативи, активності, самостійності учнів, мистецтво залучення помічників сприяла підвищенню рівня заінтересованості учнів.

Учитель врахував вікові особливості, індивідуальні і колективні запити і інтереси дітей.

Позиція учнів під час проведення заходу: активність та ініціатива надходила, як від викладача так і від учнів.

В результаті проведеного виховного заходу учні повинні:

Знати:

різницю між корисними та шкідливими звичками;

вплив корисних звичок на здоров'я;

Уміти наводити приклади впливу шкідливих звичок підлітків на здоров'я;

Розуміти:

необхідність формування корисних звичок;

наслідки корисних та шкідливих звичок;

можливості людини без шкідливих звичок;

На мою думку мета заходу була досягнута, так як декілька учнів, котрі мали шкідливі звички вирішили їх позбутися і декілька учнів замислилися про те, що варто замислитись над своїм ставленням до власного здоров’я.

Цікаве про педагогіку і навчання:

Результати обстеження моторної сфери дітей із заїканням, порівняльний аналіз патології з нормою
Отже, провівши дане обстеження дітей із заїканням і з мовною нормою за приведеною методикою, отримуємо наступні результати. Діти із заїканням № п/п Категорія Обстеження П.І. дитини, кількість отриман ...

Психолого-педагогічні засади використання інноваційних технологій у вивченні зарубіжної літератури
Курс «Зарубіжна література» - важлива складова літературної та загальногуманітарної освіти сучасних українських школярів, оскільки синтезує в собі найвищі досягнення культури народів світу і створює ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net