Аналіз відвідуваного виховного заходу

Педагогіка » Методологія розробки та проведення уроків з "Основ галузевої економіки" » Аналіз відвідуваного виховного заходу

Під час педагогічної практики я була присутня на кураторському часі за темою: "Шкідливим звичкам немає місця серед нас".

Форма (жанр) виховного заходу: етична бесіда.

Мета заходу: ознайомити із поняттям "звичка"; розкрити різницю між корисними та шкідливими звичками; сприяти усвідомленню учнями необхідності формування корисних звичок; формувати вміння порівнювати і формулювати висновки; розвивати логічне мислення на прикладах впливу корисних та шкідливих звичок на здоров'я та спосіб життя людини; виховувати силу волі для формування корисних звичок та подолання шкідливих, позитивне ставлення до оздоровчого способу життя.

Наявність плану підготовки та проведення заходу, його продуманість, доцільність, завершеність вказують на високий професійний рівень майстерності куратора групи.

Учні з великим бажанням прийняли участь у даному заході. Усі відповідні ролі були заздалегідь роздані. Учні віднеслись до їх завдань сумлінно та з великою відповідальністю, в певних їх діях було помітно велика мотивація.

Педагогічна позиція педагога, стимулювання ініціативи, активності, самостійності учнів, мистецтво залучення помічників сприяла підвищенню рівня заінтересованості учнів.

Учитель врахував вікові особливості, індивідуальні і колективні запити і інтереси дітей.

Позиція учнів під час проведення заходу: активність та ініціатива надходила, як від викладача так і від учнів.

В результаті проведеного виховного заходу учні повинні:

Знати:

різницю між корисними та шкідливими звичками;

вплив корисних звичок на здоров'я;

Уміти наводити приклади впливу шкідливих звичок підлітків на здоров'я;

Розуміти:

необхідність формування корисних звичок;

наслідки корисних та шкідливих звичок;

можливості людини без шкідливих звичок;

На мою думку мета заходу була досягнута, так як декілька учнів, котрі мали шкідливі звички вирішили їх позбутися і декілька учнів замислилися про те, що варто замислитись над своїм ставленням до власного здоров’я.

Цікаве про педагогіку і навчання:

Нові умови життєдіяльності школи козацько-лицарського виховання
“Школа козацько-лицарського виховання – громадський (на базі загальноосвітньої школи) навчально-виховний заклад нового типу, покликаний дати учням додаткову сучасну козацько-лицарську освіту, забезпе ...

Логіка педагогічного дослідження
При організації та проведенні психолого-педагогічного дослідження необхідно дотримуватися певної послідовності дій: 1. Визначення проблеми дослідження. Вона має бути актуальною, значимою, відображено ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2019 - All Rights Reserved - www.educationua.net