Щоденник педагогічних спостережень за учнями

Педагогіка » Методологія розробки та проведення уроків з "Основ галузевої економіки" » Щоденник педагогічних спостережень за учнями

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 1

Вивчення особистості учня

Вид спостереження: опитування за допомогою тесту Айзенка, особиста бесіда, бесіда з одногрупниками, куратором, батьками.

Мета спостереження: дослідження особистих якостей студента, його темпераменту, поведінки учня.

Кулініч Владислав Михайлович, 31.10.1997 року народження, проживає у м. Луганськ.

Тест-опитувальник Айзенка показав наступні результати:

Темперамент: поєднуються два типи флегматик і сангвінік: малорухомий, нетовариський, в групі тримається трохи відокремлено. У ході спостереження за Владиславом я звернула увагу на майже завжди гарний настрій і оптимістичність. Привітний але не відкритий. Рухи і міміка обережні і не впевнені. Не запальний, не агресивний, образу забуває дуже швидко.

Не дуже швидко переключається з одного виду діяльності на іншу, але добре концентрується на виконуваній роботі. Правдивий, не жадібний, в інших людях не любить жадібність, обман. У житті колективу вважає за краще не виділятися, у спілкуванні з однолітками, рідко, але може проявити активність і ініціативу.

Взаємовідносини з батьками хороші. У розвитку особистості учня велику роль відіграють духовні потреби: прагнення до творчості, потреба в спілкуванні, у визнанні з боку інших людей.

Інтереси досить різнобічні: музика, спорт, книги і т.д. З цікавістю дивиться пізнавальні та публіцистичні телепередачі. Захоплюється спортом, особливо ігровими видами спорту: футбол, баскетбол, волейбол.

Домінуючі види діяльності: навчально-пізнавальна, культурно-масова, спортивно-оздоровча.

Прагнення учня до самооцінки своїх дій, вчинків і особистісних якостей не яскраво виражено. Здатний досить об'єктивно аналізувати свою поведінку. В цілому вважає себе доброю і порядною людиною, але не заперечує, що іноді веде себе не так як слід. Усвідомлює свої здібності і зізнається, що ледачий, не вистачає працьовитості, посидючості.

Що стосується навчання в школі, Владислав не завжди задоволений своїми оцінками, але і не сильно переживає з цього приводу. Не претендує на якесь особливе положення в групі.

У цілому самооцінка і рівень домагань адекватні реальному стану учня в колективі та фактичного особистісного розвитку.

Самооцінка і рівень домагань впливає на різні сторони діяльності учня, спонукають до самовиховання і саморозвитку.

Усвідомлення себе добрим, веселим і порядною людиною, наприклад, визначає відповідну поведінку. Усвідомлення власної ліні сприяє перемозі над нею.

У навчальній діяльності рідко виявляє творчі задатки, але проявляє намагання. Пам'ять розвинена добре. Досить легко звикає до нових вимог і обстановки.

У позакласних заходах не прагне брати активну участь оскільки не впевнений у собі, соромиться. Любить брати участь у спортивних змаганнях, організованих між групами. Активно брав участь на уроках фізкультури під час освоєння нового матеріалу, було помітно що йому цікаво.

Для закріплення позитивних властивостей і якостей Новака Владислава необхідно займатися самовихованням, розвивати волю, долати лінь, тим більше, що бажання стати краще у нього є.

Психолого-педагогічна характеристика колективу

В групі навчається 25 студентів. В групі 15 хлопчиків і 10 дівчат. Переважна більшість має середній рівень знань. Тому вони потребують більш пильної уваги викладачів. Проте, потенціал цих учнів дуже високий, його потрібно розвивати.

Колектив загалом дружний. Студенти небайдуже ставляться до своїх одногрупників, готові завжди прийти на допомогу товаришам. Вони вболівають за доручену справу, дорожать честю групи. Активні, із задоволенням виконують різні доручення. Більшість хлопців дуже рухливі, енергійні, займаються спортом.

Авторитетом у групі користується староста та відповідальна за культурно-масові заходи.

Куратором групи є Клименко М.А. Це досвідчена людина і майстер своєї справи, користується авторитетом студентів.

Колектив студентів бере участь в спортивних змаганнях та чемпіонаті КВК серед команд міста, відвідує театр.

В студентів виявилися такі типи мислення як теоретичне, наочно-образне, інтуїтивне, репродуктивне. І такі типи уявлення: активне, творче та відтворювальне.

Серед студентів є такі, що нерегулярно відвідують ліцей. Вони належать до багатодітних сімей.

Більшість дітей виховується у хороших сім’ях, де батьки приділяють належну увагу своїм дітям. Є діти, які мають нерідних батьків. Дітей схильних до правопорушень у групі немає.

3.5 Результати профорієнтаційної роботи з учнями ПТНЗ

У таблиці 1 наведені результати дослідження за "Картою інтересів".

Таблиця 1

Результати дослідження за анкетою "Карта інтересів"

№ в "Карті інтересів"

Професія

Кількість (в %)

Кількість осіб

КІ-4

Медицина

12,5

3

КІ-18

Журналістика

16,6

4

КІ-19

Суспільна діяльність

29,2

7

КІ-20

Педагогіка

20,8

5

КІ-21

Право, юриспруденція

16,7

4

КІ-22

Сфера обслуговування

4,2

2

Всього:

100

25

Страницы: 1 2

Цікаве про педагогіку і навчання:

Дослідження проблем національного виховання
У дослідженні проблем національного виховання осмислення культури як символу буття людського духу має принципове значення. Саме воно дозволяє вести мову про культуру як чинник націотворення, адже суч ...

Реалізація виховної мети в процесі пізнання природи
Основні завдання вивчення курсу природознавства у молодших школярів такі: розширити елементарні знання учнів про предмети і явища природи, розкрити у доступній формі зв'язки між неживою і живою приро ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net