Сценарій виховного заходу "Інвестування та фінансування"

Педагогіка » Методологія розробки та проведення уроків з "Основ галузевої економіки" » Сценарій виховного заходу "Інвестування та фінансування"

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 1

Після того, як були проведені лекції та семінари з розділу "Інвестування та фінансування", можемо приступати до підготовки гри. Викладач розповідає студентам її мету, загальні правила та хід, розподіл ролей та часу. Розподіл ролей відбувається залежно від кількості студентів у групі (приблизна кількість - 20 чол.). Викладач пропонує групі обрати 4 студентів на роль експертів і, якщо немає заперечень, затверджує ці кандидатури. Спеціалізація експертів:

банкір (кредитор);

власник (інвестор);

менеджер;

представник трудового колективу.

Решта студентів розподіляється на 3-4 групи (підприємства) з максимальною кількістю 5 чол. У кожному підприємстві обирають керівника (директора) та функціональних менеджерів (заступників директора). Такими можуть бути, наприклад, фінансовий менеджер, менеджер з маркетингу, менеджер з виробництва, менеджер з персоналу, менеджер з економіки тощо. Кожна група отримує бланки бізнес-планів інвестиційних проектів. На наступне заняття підприємства мають розробити свій проект і заповнити бланк бізнес-плану. Захист проектів відбувається протягом наступного семінару. Кожна група має 20 хвилин на презентацію проекту та 10 хвилин на дискусію (всього - 2 академічні години).

Експерти, зі свого боку, на наступному занятті обгрунтовують свій погляд на ці проекти, виходячи з критеріїв, даних у лекціях та на семінарах. Усі експерти розглядають окремо кожний репрезентований проект, протягом презентації складають нотатки, ставлять запитання для конкретизації та уточнення. В кінці захисту група експертів забирає бланки бізнес-планів проектів, оскільки кожний експерт має сформувати свою думку щодо кожного проекту, зробити висновки та розробити рекомендації для реалізації проекту або його можливого вдосконалення і викласти це у письмовій формі у вигляді рецензії (приблизно 1 стор.).

Потім група експертів збирається разом і опрацьовує загальну рецензію (приблизно 1-2 стор.) зі спільними зауваженнями та побажаннями, де необхідно врахувати інтереси всіх сторін. Тобто, треба погодити інтереси кредитора щодо повернення позички своєчасно та з належним зиском, власника (інвестора) - щодо отримання прибутку (дивідендів), менеджера - щодо розширення виробництва та розвитку підприємства, трудового колективу - щодо забезпечення соціального захисту працівників.

Потім виставляється загальна оцінка (приймається проект чи не приймається) і визначається найдосконаліший бізнес-план інвестиційного проекту.

На завершальному етапі експерти висловлюють та обгрунтовують свої думки (у вільній формі).

В кінці заняття викладач підводить підсумки гри. Він обов’язково оцінює як результати гри, так і сам ігровий процес, виходячи з таких критеріїв:

знання матеріалу,

уміння застосовувати свої знання на практиці у визначених

умовах та в нових ситуаціях з неповною інформацією,

самостійність,

творчий підхід,

достатня повнота і правильність відповідей,

уміння працювати в колективі, не втрачаючи своєї індивідуальності.

Учитель словесно висловлює свою оцінку ("Добре працювали", "Молодець" і т.п.) та за погодженням з групою виставляє оцінку групі та найактивнішим гравцям. При цьому окремо згадуються як найкращі студенти, так і ті, хто був найменш активним, робив найбільше помилок, останнім викладач дає рекомендації зі самовдосконалення.

За такого підходу до педагогічного керівництва ліквідується "монополія викладача на істину", що є принципово важливим у процесі самостійного пошуку студентами власних орієнтирів.

Карта методичного забезпечення уроку"підприємництво"

Опорна блок-схема основних понять уроку

Основні знання потрібні для розуміння:

різних поглядів щодо понять "підприємець" та "підприємство";

відмінності між менеджером та підприємцем;

причин, чому держава повинна підтримувати розвиток підприємництва;

факторів, що впливають на становлення підприємця;

основних умінь навичок, якими повинен володіти підприємець.

Уміння:

навчитись презентувати себе.

Основні труднощі, на які можна натрапити:

"Підприємець і менеджер займаються тією самою справою";

"Підприємець дбає лише про гроші, тому часто отримує їх нечесним шляхом";

"Освітній рівень підприємця нижче за середній бо йому непотрібно вчитися".

1. Поняття, які необхідно згадати:

державне регулювання;

податки;

менеджмент;

менеджер;

цілі;

управління персоналом.

2. Нові поняття:

підприємець;

підприємництво;

державна підтримка підприємництва;

ризик;

особистість, ідея та інвестицій у підприємництві.

3. Цілі та задачі уроку:

Цілі: дати певну сукупність знань з питань:

що таке підприємництво та хто такий підприємець;

Страницы: 1 2 3

Цікаве про педагогіку і навчання:

Методика інтенсивного навчання та вимоги та її організації
З розвитком сучасного суспільства виникає все більше зацікавлення у вивченні іноземної мови, проводяться пошуки нових методів навчання, розглядається практичність використання старих методів у сучасн ...

Аналіз і використання існуючих форм організації навчання в початковій школі
Спостерігаючи за роботою вчителя, я побачила, що під час будь-якого типу уроку вчитель застосовує різні види навчальної роботи: фронтальну, групову, парну та Індивідуальну. Кожна форма цієї роботи ма ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net