Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
Після того, як були проведені лекції та семінари з розділу "Інвестування та фінансування", можемо приступати до підготовки гри. Викладач розповідає студентам її мету, загальні правила та хід, розподіл ролей та часу. Розподіл ролей відбувається залежно від кількості студентів у групі (приблизна кількість - 20 чол.). Викладач пропонує групі обрати 4 студентів на роль експертів і, якщо немає заперечень, затверджує ці кандидатури. Спеціалізація експертів:
банкір (кредитор);
власник (інвестор);
менеджер;
представник трудового колективу.
Решта студентів розподіляється на 3-4 групи (підприємства) з максимальною кількістю 5 чол. У кожному підприємстві обирають керівника (директора) та функціональних менеджерів (заступників директора). Такими можуть бути, наприклад, фінансовий менеджер, менеджер з маркетингу, менеджер з виробництва, менеджер з персоналу, менеджер з економіки тощо. Кожна група отримує бланки бізнес-планів інвестиційних проектів. На наступне заняття підприємства мають розробити свій проект і заповнити бланк бізнес-плану. Захист проектів відбувається протягом наступного семінару. Кожна група має 20 хвилин на презентацію проекту та 10 хвилин на дискусію (всього - 2 академічні години).
Експерти, зі свого боку, на наступному занятті обгрунтовують свій погляд на ці проекти, виходячи з критеріїв, даних у лекціях та на семінарах. Усі експерти розглядають окремо кожний репрезентований проект, протягом презентації складають нотатки, ставлять запитання для конкретизації та уточнення. В кінці захисту група експертів забирає бланки бізнес-планів проектів, оскільки кожний експерт має сформувати свою думку щодо кожного проекту, зробити висновки та розробити рекомендації для реалізації проекту або його можливого вдосконалення і викласти це у письмовій формі у вигляді рецензії (приблизно 1 стор.).
Потім група експертів збирається разом і опрацьовує загальну рецензію (приблизно 1-2 стор.) зі спільними зауваженнями та побажаннями, де необхідно врахувати інтереси всіх сторін. Тобто, треба погодити інтереси кредитора щодо повернення позички своєчасно та з належним зиском, власника (інвестора) - щодо отримання прибутку (дивідендів), менеджера - щодо розширення виробництва та розвитку підприємства, трудового колективу - щодо забезпечення соціального захисту працівників.
Потім виставляється загальна оцінка (приймається проект чи не приймається) і визначається найдосконаліший бізнес-план інвестиційного проекту.
На завершальному етапі експерти висловлюють та обгрунтовують свої думки (у вільній формі).
В кінці заняття викладач підводить підсумки гри. Він обов’язково оцінює як результати гри, так і сам ігровий процес, виходячи з таких критеріїв:
знання матеріалу,
уміння застосовувати свої знання на практиці у визначених
умовах та в нових ситуаціях з неповною інформацією,
самостійність,
творчий підхід,
достатня повнота і правильність відповідей,
уміння працювати в колективі, не втрачаючи своєї індивідуальності.
Учитель словесно висловлює свою оцінку ("Добре працювали", "Молодець" і т.п.) та за погодженням з групою виставляє оцінку групі та найактивнішим гравцям. При цьому окремо згадуються як найкращі студенти, так і ті, хто був найменш активним, робив найбільше помилок, останнім викладач дає рекомендації зі самовдосконалення.
За такого підходу до педагогічного керівництва ліквідується "монополія викладача на істину", що є принципово важливим у процесі самостійного пошуку студентами власних орієнтирів.
Карта методичного забезпечення уроку"підприємництво"
Опорна блок-схема основних понять уроку
Основні знання потрібні для розуміння:
різних поглядів щодо понять "підприємець" та "підприємство";
відмінності між менеджером та підприємцем;
причин, чому держава повинна підтримувати розвиток підприємництва;
факторів, що впливають на становлення підприємця;
основних умінь навичок, якими повинен володіти підприємець.
Уміння:
навчитись презентувати себе.
Основні труднощі, на які можна натрапити:
"Підприємець і менеджер займаються тією самою справою";
"Підприємець дбає лише про гроші, тому часто отримує їх нечесним шляхом";
"Освітній рівень підприємця нижче за середній бо йому непотрібно вчитися".
1. Поняття, які необхідно згадати:
державне регулювання;
податки;
менеджмент;
менеджер;
цілі;
управління персоналом.
2. Нові поняття:
підприємець;
підприємництво;
державна підтримка підприємництва;
ризик;
особистість, ідея та інвестицій у підприємництві.
3. Цілі та задачі уроку:
Цілі: дати певну сукупність знань з питань:
що таке підприємництво та хто такий підприємець;
Цікаве про педагогіку і навчання:
Педагогічні умови формування екологічної культури молодших школярів
На сьогоднішній день екологічне виховання у початкових класах не обмежується формуванням у дітей уявлень про природу та її компоненти. Зміст екологічного виховання складає «система взаємопов’язаних п ...
Виразне читання як навчально-методична проблема
Учні не вміють працювати з текстом, підручником і книжкою насамперед тому, що ніхто їх цього не вчить. Самі ж по собі ці вміння формуються вкрай рідко. За усталеною традицією вчителі виховують пасивн ...