Сценарій виховного заходу "Інвестування та фінансування"

Педагогіка » Методологія розробки та проведення уроків з "Основ галузевої економіки" » Сценарій виховного заходу "Інвестування та фінансування"

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 3

Найбільш ризикові та малоприбуткові підприємства. (Одноосібні)

Виключенням з закону попиту є товари. (Гіффена і Веблена)

3-й раунд. "Ерудит"

Командам ставлять різні цікаві запитання творчого і проблемного характеру з економіки. Гравці у відповідях мають показати: ґрунтовні знання з економіки, свій творчий потенціал, ерудицію, фантазію, почуття гумору, вміння обґрунтовувати свої думки. чем кормить гусей зимой в домашних условиях

1. Чому вода, яка настільки потрібна людям, що без неї не можна жити, так мало коштує, в той час як діаманти, без яких можна обійтися, такі дорогі?

Відповідь: Висока ціна діамантів пояснюється їхньою рідкістю, унікальністю, високими затратами праці І капіталу на їх видобуток і виробництво, можливістю вигідно вкласти гроші, купуючи їх.

2. Закінчіть вислів М. Задорнова: "Щасливий не той, у кого багато грошей, а той,. (кому їх вистачає)".

3. Послухайте уважно вислів одного з економістів: Бджола збирає нектар не для того, щоб запилювати квіти, вона бажає отримати мед. Та врешті, вона служить Інтересам квітів. Те ж саме відбувається і з підприємством". Поясніть, до чого тут підприємство - і бджола?

Відповідь: Підприємство виготовляє товари та надає послуги не для того, щоб задовольняти потреби споживачів, а для того, щоб отримати прибуток. Але завдяки автоматизму ринкового регулювання, підприємство задовольняє потреби споживачів

4. Як вплине збільшення ціни м'яса гуски на попит - курки?

Відповідь: Попит на курку збільшиться, бо курка і гуска - це товари-замінники у споживанні, і при збільшенні ціни на гусей споживачі почнуть віддавати перевагу дешевшій курятині, ще призведе до збільшення попиту на цей товар.

5. Назвіть продукт, який почав свій шлях від сільського господарства до переробної промисловості і ціну якого контролює держава. (Хліб.)

6. Яку функцію виконують гроші, якщо їх віддають у банк під процент? (Нагромадження.)

7. Продовжить прислів'я: "Хочеш втратити друга - . (дай йому в борг гроші)".

4-й раунд. Комбінований. Складається з 2 вікторин (оцінюється в 2 бали кожна відповідь)

1. "Про який товар йдеться?".

Дослідники однієї англійської фірми з’ясували, що існує п’ять кристалічних форм цієї речовини. Те, у яку форму воно кристалізується, залежить від температури. Якщо розплав застигає при 22,3-23,55 градуса Цельсія, виходять форми низької якості, а для одержання відмінного результату потрібна температура 23.86 градуса. Що ж це за речовина, якщо реклама цієї фірми манить навіть маленьких дітей? (Шоколад)

Якій українській страві на центральній площі містечка Глендон у канадській провінції Альберта поставлений пам’ятник?"Скам’янілий" кулінарний шедевр має висоту 9 метрів і важить 2700 кілограмів.

(варенику)

Форма цього пшеничного хліба у перекладі з французької означає просто "палиця". Як цей хліб називається українською?

(Батон)

2. Вікторина "Учень скаже, як зав'яже".

Командам дають завдання пригадати 2 народних прислів'я або приказки, в яких ідеться про певне економічне поняття або явище

Пригадайте 2 прислів'я або приказки про гроші

Можливі відповіді Коли гроші говорять - правда мовчить Не май 100 рублів, а май 100 друзів

Пригадайте 2 прислів'я або приказки про працю (роботу)

Можливі відповіді Праця годує, а лінь марнує Хто не робить - той не їсть

5-й раунд. "Розв'яжи задачу"

Командам пропонують розв'язати економічні задачі на практичне застосування пройденого навчального матеріалу Задачі мають бути не дуже складного рівня, щоб гравці змогли за 2 хв. зробити необхідні обчислення і записи. За кожну правильно розв'язану задачу команді дають 2 очка.

Дані функції: Qd = 240-4Р, а Qs = 140+2Р. Опишіть ситуацію яка склалась на ринку при встановлення державою ціни в розмірі 15 грн (надлишок чи дефіцит)

Дані функції: Qd = 240-4Р, а Qs = 140+2Р. Опишіть ситуацію яка склалась на ринку при встановлення державою ціни в розмірі 20 грн (надлишок чи дефіцит)

За 3 дні роботи кондитер виготовив 120 виробів. Після цього вій використав новий пристрій, в результаті застосування якого продуктивність праці кондитера збільшилася на 10 вир. /день. Яку кількість виробів він виготовив її 10 днів роботи?

За 2 дні роботи кондитер виготовив 100 виробів. день він захворів, в результаті чого продуктивність праці кондитера знизилась на 15 вир. /день. Яку кількість виробів він виготовив за наступні 10 днів роботи?

Після закінчення 5 раунду голова комісії оголошує підсумковий рахунок гри. Ту команду, яка виграла в 3 раундах, оголошують переможцем. І їй вручають приз, крім того, всі члени цієї команди отримують відмінні оцінки з економіки.

Страницы: 1 2 3 

Цікаве про педагогіку і навчання:

Основні вимоги до проведення роботи з розвитку сприймання мовлення на слух
При організації роботи з розвитку сприймання мови на слух у слабочуючих школярів необхідно: 1) Створити слуховий режим. Важливою умовою для проведення роботи з розвитку мовного слуху є створення слух ...

Методичні розробки до теми "грунтообробні машини і знаряддя" та машин по внесенню добрив
Відповідно до програми з трудового навчання для IV – VIII класів систематичне вивчення с/г техніки та технології обробітку ґрунту розпочинається в VII класі (Програма середньої загальноосвітньої школ ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net