Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
Моральні порушення школярів за В. Сухомлинським це – егоїзм, недисциплінованість, жорстокість, невдячність, підлість. Щоб подолати дані деформації слід проникнути у внутрішній світ дитини , зрозуміти причини, що породили зло, знайти ключі до виправлення вад. Основними причинами, що штовхають школяра на порушення моралі – здебільшого розлучення батьків, пияцтво, знущання над дитиною, постійні суперечки між батьками, непослідовність у вихованні від суворості та жорстокості до ласки і догоджання.
Основним проявом моральних порушень у школі є порушення у сфері духовного життя учня, які не варто виносити на загальний огляд : « погану поведінку, причини якої – негаразди в сім’ї школяра, особливо загострення стосунків між батьками, негідна поведінка або окремі вчинки, якщо причина їх криється в душевному надломі школяра, який страждає від того, що в нього немає батька, або він нерідний; необачні, непродумані вчинки, що об’єктивно є протестом школярів проти грубощів, сваволі або помилок батьків чи вихователя; відставання школяра у навчанні в тому випадку, коли він хоче, але не може впоратися із завданням; вчинки, пояснення яких вимагає розповіді про особисті стосунки школяра із своїм другом», вважав В. О. Сухомлинський.
Основний шлях подолання моральних деформацій школярів полягає в тому, щоб звертатися до нього, характеризувати його, говорити з ним, не виносячи на суд колективу його поведінку. Виховна суть таких бесід у тому, щоб вони викликали у дитини бажання бути доброю, справжньою людиною.
Важливим є не тільки перевиховання моральних деформацій, які виробилися у школярів, а і їх передбачення і застереження. Так само як лікар ретельно досліджує організм хворого, шукає і знаходить джерела хвороби, щоб розпочати лікування, так і педагог має вдумливо, уважно, терпляче досліджувати, вивчати розумовий, емоційний, моральний розвиток школяра, шукати і віднаходити причину, через яку вона стала важкою, застосовувати такі винаходи виховного впливу, які б враховували труднощі, особливості індивідуального світу дитини.
В.О. Сухомлинський віднайшов головні шляхи, які б дали змогу виховувати по-справжньому доброго і морального школяра, викорінювали б мерзотне й огидне, до яких він відносить:
« - наодинці з собою робити не так, як ти робив би на очах у людей;
- лінуватися, бути ледарем, неробою;
- видавати за доблесть і заслугу те, що є твоїм обов’язком;
- бути жадібним, негостинним;
- глумитися зі старості;
- давати порожні обіцянки, не дотримуватися слова;
- мовчати, коли треба говорити, й говорити коли треба мовчати;
- кривдити дівчинку, жінку;
- не слухати батьків;
- глузувати з калік;
- не любити й кривдити тварин»
Одне із головних завдань вчителя полягає в тому,щоб навчити дітей бачити наслідки своїх вчинків. А щоб їх бачити – треба думати. В.О. Сухомлинський зазначав, що виховуючи, ми вчимо міркувати про те, що навколо мене і в мені, уявно ставити себе на місце іншого.
Позакласне заняття (3 клас)
Тема:: Вчимося жити добрими людьми.
Мета: вчити учнів користуватися ввічливими мовними формами; закріплювати уявлення про доброзичливість, ввічливість; розвивати мовні навички, пам'ять, увагу; виховувати громадянську свідомість, дбайливе, доброзичливе ставлення до оточуючих.
Хід заняття
І. Організаційна частина
1.Привітання
2.Повідомлення теми, мети заняття
Декламування вірша ученицею
Все: із доброго чи злого
Починається з малого.
Листя виросте з листочка,
З нитки витчеться сорочка,
Хліб – з маленької зернини,
Дощ – із чистої краплини.
З літер ми складем слова:
Людина починається з добра.
Слово вчителя
Тож сьогодні ми будемо говорити про добро. Що таке добро і зло, ввічливість і невігластво, вихованість і безкультур’я. Ви власними відповідями, вчинками, прикладами із життя будете доводити, що для вас «добро» – не просто красиве слово, а правило, за яким ви намагаєтесь жити. Хай вашим девізом у житті стануть слова: «Вчимося жити добрими людьми».
Цікаве про педагогіку і навчання:
Моральна свідомість людини
Проблема єдності моральної свідомості, моральних цінностей і поведінки досить тісно пов'язана з розв'язанням завдань рівня досконалості морально розвиненої особистості. Тому важливим і є питання про ...
Проблеми спілкування викладача і студента на іспиті
Під спілкуванням в педагогічній науці розуміють взаємодію людей, вмістом якої є обмін інформацією за допомогою різних засобів комунікації, а результатом - встановлення взаємин між людьми. Спілкування ...