Вимоги до написання букви

Педагогіка » Підготовка руки дитини до письма » Вимоги до написання букви

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 5

Застосування ритмічного методу зосереджує увагу учнів, пожвавлює роботу і зрівнює темп письма дітей усього класу. Спочатку вони пишуть у повільному темпі, поступово використовуючи його. Письмо під такт допомагає учням установити постійний ритм пальців, необхідний для написання цілого ряду літер. Він запобігає також рвучким і поспішним рухам руки, що буває причиною неохайного і брудного письма.

Тактовий метод запроваджується залежно від структури уроку письма, протягом 10-12 хвилин з перервами. Кількість написаних букв за хвилину є показником швидкості письма кожного учня. Однак швидкість письма не повинна впливати на його якість. Якщо вчитель помітив, що при взятій ним швидкості лічби діти починають припускатися помилок у написанні елементів чи букв, то швидкість потрібно негайно уповільнити, і навпаки, при позитивних результатах її можна прискорити. Лічба дається з орієнтування на тих учнів, які пишуть в середньому темпі. Зловживати цим методом навчання не слід, його треба застосовувати тільки тоді, коли він може пожвавити роботу в класі, коли є потреба вплинути на відстаючих і пригальмувати дітей, що пишуть з надмірною поспішністю і роблять помилки.

Отже, тактовий метод має позитивне значення, хоч відіграє тільки допоміжну роль. Він більш корисний як прийом для поступового переходу учнів на прискорене письмо, а не як метод початкового навчання.

Аналітико-синтетичний метод застосовується в школах при навчанні грамоти за букварем. За цим методом проходить навчання письма в цілому, а вивчення написання букв – у тій послідовності, яка подається в букварі для навчання читання. Це тому, що навчання читання і письма відбувається паралельно. Учні пишуть у зошитах у дві горизонтальні рядкові лінії з допоміжною та контрольними похилими. Перед написанням букви школярі спочатку розглядають її та аналізують окремі її елементи, а потім пишуть у зошитах з друкованою основою. Так вчаться писати малі й великі букви відповідно до вивчення звуків за букварем. Написання великих букв складного накреслення переноситься на кінець букварного періоду. Навчання письма за букварем (за аналітико-синтетичним методом) завершується в кінці першого півріччя у 1-му класі трирічної початкової школи, а в чотирирічній – наприкінці навчального року. Далі навчання каліграфічного письма проводиться за генетичним методом.

2.3 Генетичний метод

З усіх згаданих вище методів, за допомогою яких проводиться навчання каліграфічного письма в початкових класах загальноосвітньої школи, основним є генетичний метод. Навчання письма за цим методом розпочинається тоді, коли учні вже закінчили читати і писати за букварем і зможуть вільно розпізнавати як друковану, так і рукописну букву, і продовжується протягом усього періоду навчання учнів каліграфічного письма в першому і в наступних класах.

Дотримання чіткої послідовності вправ у порядку наростання труднощів писання цілих букв, слів, складів та речень дає змогу вчителеві застосовувати основний педагогічний принцип навчання – від легкого до більш важкого, а також повторювати вправи для пальців, кисті руки та передпліччя з рухами у відповідному напрямі.

Генетичний метод, застосовуваний при вивченні нового матеріалу, сприяє закріпленню навичок написання вже вивчених елементів букв, які входять до складу нових літер. Тому це дає можливість відшліфувати форми подібних елементів, раціонально використовувати попередні зання.

Страницы: 1 2 3 4 5 6

Цікаве про педагогіку і навчання:

Сутність понять “освітні технології ”, “педагогічні технології ”, “технології навчання ”
В освітній практиці педагогічна технологія може функціонувати на таких рівнях: 1. Загальнопедагогічний рівень функціонування педагогічної технології. Загальнодидактична, загальновиховна технологія ре ...

Особливості організації позакласної роботи з математики
Порівняно з класно-урочною формою позакласна робота з математики має ряд особливостей: За своїм змістом вона суворо не регламентована державною навчальною програмою. Однак на позакласних заняттях мат ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net