Вимоги до написання букви

Педагогіка » Підготовка руки дитини до письма » Вимоги до написання букви

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 6

Отже, при генетичному методі навчання письма діти, вивчаючи будь-яку нову букву, мають справу з деякими відомим їм з попередніх уроків елементами, що ввійшли до складу нових букв.

За генетичним методом навчання як малі, так і великі букви алфавіту залежно від складності їх написання поділяють на певні групи – малі на 6, а великі на 5 груп. Кожна група містить букви за подібністю елементів, що є запорукою глибокого засвоєння учнями програмного матеріалу.

Генетичний метод має такі особливості:

1) Написанню букв передує попереднє вивчення назви і форми елементів;

2) Написання букв проходить не за алфавітним порядком, а за порядком наростання труднощів у написанні;

3) Навчання будується на основі генезису, тобто утворення кожної наступної букви шляхом попереднього засвоєння основного елемента і додавання нового.

Послідовність у навчанні каліграфічного письма за генетичним методом така:

1) Учитель пише на класній дошці букву, пояснює, як вимовляється звук, позначений цією буквою, як слід її читати (дає повну назву і вимовляє звук), з яких елементів вона складається, ознайомлює дітей з назвою кожного елемента та сполученням їх. Після цього діти повторюють її вимову при читанні;

2) Учитель пише на дошці кожний елемент букви і ще докладніше пояснює особливості написання і розміщення її в рядку. Для глибшого засвоєння форми та елементів букви учні "пишуть" їх спочатку у повітрі за вчителем, а потім виводять ручкою у зошитах з друкованою основою;

3) Учитель ще раз пише на дошці букву, а потім діти пишуть у зошитах.

4) Після того як учні напишуть 1-2 рядки нової літери, а вчитель перевірить правильність її написання, він пише на дошці склади і буквосполучення, пояснює, як букви з’єднуються між собою, а потім дає завдання учням написати ці склади у зошитах;

5) Після аналізу слів вони записуються у зошит;

6) Перевіривши написані дітьми слова, вчитель пише на дошці речення, де були б слова з вивченою буквою. Після цього учні виконують різні вправи в зошитах.

Якщо учні навчилися писати малу букву, бажано добирати такі слова, вб ця буква була на початку слова, в середині та в кінці його; щоб вона поєднувалась у верхньому, середньому та нижньому положенні з буквами. Написання слів та речень після вивченої на уроці букви має за мету її закріплення.

2.4 Копіювальний метод.

Копіювальний метод називають ще стигмо графічним. За цим методом навчання каліграфії майже не проводиться. Навчання каліграфії за ним відбувалося в такій послідовності: вчитель писав учням у зошитах злегка олівцем ті чи інші букви в певному порядку, а учні механічно наводили їх чорнилами. Таке письмо не було свідомим і не мало певної послідовності у вивченні елементів малих і великих букв. Крім того, воно забирало багато часу в учителя. Ще більші труднощі поставали тоді, коли учням доводилося писати на класній дошці.

Повільне письмо, як стверджують науковці, не сприяло підготовці учнів до скоропису, тому цей метод майже не застосовувався.

Як виняток його можна використовувати індивідуально щодо окремих учнів, які після всіх пояснень учителя все ж таки не зможуть засвоїти написання тієї чи іншої букви. У таких випадках учитель пише в зошиті олівцем букви і слова, а учень наводить їх чорнилом.

Таким чином, застосування того чи іншого методу навчання каліграфії в різних класах ще не вичерпує всіх питань у навчанні правильного каліграфічного письма. Особисті навички письма вчителя, наочний показ ним правильного написання літер, слів та речень, зацікавленість дітей заняттям, повсякденний і систематичний контроль учителя за виконанням учнями всіх правил каліграфічного письма – основні фактори у виробленні учнями навичок правильно писати.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 

Цікаве про педагогіку і навчання:

Пропедевтична робота до введення складених задач
У 2 класі учні ознайомлюються із „системою складених задач таких видів: складені задачі, які містять відношення "більше на"; складені задачі, які містять відношення "менше на"; за ...

Роль вчинку та позитивного прикладу в морально-етичному вихованні школярів
Добрі серця – сади, Добрі слова - коріння, Добрі думки – квіти, Добрі справи – плоди. Моральне виховання школярів є одне з найскладніших, тому що об’єктом праці є найтонші сфери духовного життя особи ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net