Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
Варіанти відповідей:
А. Грошовий агрегат – це показник грошової маси з боку прояву її на балансі банку.
В. Грошовий агрегат – це елемент, або показник грошової маси, що характеризує певний набір її елементів.
С. Грошовий агрегат характеризує частоту використання в обороті грошової маси.
D. Грошовий агрегат – це елемент грошової маси.
Питання 10 :
З чим пов’язана значна частина грошового обороту?
Варіанти відповідей:
А. З процесами розподілу ВНП.
В. З процесами перерозподілу ВНП
С. З процесами розподілу ВВП
D. З процесами перерозподілу ВВП
Питання 11 :
Чи вірне твердження , що процес безперервного руху грошей між суб’єктами економічних відносин у суспільному відтворенні являє собою грошовий оборот? Пояснити твердження.
Варіанти відповідей:
А. Вірно. ( Тому що грошовий оборот - це явище макроекономічного порядку, він обслуговує кругообіг усього сукупного капіталу суспільства).
В.Не вірно.
Питання 12 :
Чи можна гроші в обороті вважати частиною багатства? Пояснити свою відповідь.
Варіанти відповідей:
А. Не можливо вважати гроші в обороті частиною багатства, тому що по-перше гроші в обороті використовуються як гроші і не є функціональною формою капіталу , по-друге їх зростання не збільшує сукупний капітал.
В. Можливо, тому що гроші використовуються виключно як капітал і їх збільшення прямо пропорційно збільшує сукупний капітал.
Питання 13 :
Опишіть сутність закону грошового обігу та формулу.
Відповідь:
Суть закону полягає в тому що, протягом даного періоду для обігу необхідно лише певна, об’єктивно зумовлена маса купівельних і платіжних засобів. Мф=Мк , тобто маса грошей, що фактично знаходиться в обігу повинна дорівнювати масі необхідній для обігу грошей.
Питання 14:
Як можна вирахувати кількість необхідних для обігу грошей?
Відповідь:
Необхідну кількість грошей можна вирахувати за допомогою формули Фішера (Р*Q)/V, або добуток середнього рівня цін та обсягів продукції потрібно поділити на швидкість обігу.
Питання 15 :
Про що свідчить досвід країн з розвинутою економікою?
Відповідь:
Досвід країн з розвинутою економікою свідчить про величезну роль грошей, а також показує основні напрямки успішного використання грошей у трансформаційній економіці нашої країни.
Даний тест розраховано на весь урок, кожен учень працює самостійно. Вірний варіант можна або підкреслити або обвести в кружечок. В даному примірнику вірні відповіді підкреслені. Перші 10 питань мають легких характер, дані правильні відповіді учнями покажуть нам знання певного навчального матеріалу всього класу. Останні 5 питань мають більш складний характер та спрямовані не на механічне запам’ятовування, а на те щоб пробудити в учні творчий підхід до даної теми. Такі питання допоможуть виявити здібності учнів, щодо даної теми.
Бали для оцінювання :
1-3 правильних відповідей – «Двійка»
4-7 правильних відповідей – «Трійка»
8-11 правильних відповідей – «Чітвірка»
12-15 правильних відповідей – «П’ятірка»
Цікаве про педагогіку і навчання:
Виховання і навчання дітей в ісламській традиції
Найефективніший спосіб виховання, за ісламською традицією, це бути людиною для наслідування. Не залежно від того хочемо ми того чи ні, діти вчаться поводитися в життя спостерігаючи за нами. Навіть ві ...
Методика використання народознавчого матеріалу під
час вивчення курсу „Я і Україна" в 2 класі
Гіпотезу нашого дослідження, суть якої полягає в тому, що результативність засвоєння учнями природничих і суспільствознавчих знань значно покращиться, якщо на уроках „Я і Україна" в початковій ш ...