Сплави заліза: чавун і сталь. Застосування сплавів і сполук Феруму

Педагогіка » Залізо та його сполуки на уроках хімії » Сплави заліза: чавун і сталь. Застосування сплавів і сполук Феруму

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

Варіант VI. Масова частка Хлору в хлориді тривалентного металу становить 65,5%. Який це метал? Напишіть формулу хлориду.

Завдання 4 (4 бали). Розв’яжіть експериментально-розрахункові задачі.

Варіант І. Маючи ферум (ІІ) хлорид, одержіть ферум (ІІ) гідроксид. Обчисліть масу ферум (ІІ) гідроксиду, якщо в реакцію вступив ферум (ІІ) хлорид масою 1,27 г.

Варіант ІІ. Маючи ферум (ІІІ) сульфат, одержіть ферум (ІІІ) хлорид. Яка маса осаду, якщо в реакцію вступив ферум (ІІІ) сульфат масою 2 г?

Варіант ІІІ. Маючи ферум (ІІІ) оксид, одержіть ферум (ІІІ) хлорид. Яка маса солі утвориться, якщо в реакцію вступив ферум (ІІІ) оксид масою 1,6 г?

Варіант IV. Маючи ферум (ІІІ) оксид, одержіть ферум (ІІІ) нітрат. Яка маса солі утвориться, якщо в реакцію вступив ферум (ІІІ) оксид масою 0,8 г?

Варіант V. Маючи ферум (ІІ) гідроксид, одержіть ферум (ІІ) сульфат. Яка маса сульфатної кислоти витратиться, якщо в реакцію вступив ферум (ІІ) гідроксид масою 0,9 г?

Варіант VI. Маючи ферум (ІІ) сульфат, одержіть ферум (ІІІ) гідроксид. Яка маса натрій гідроксиду витратиться, якщо прореагував ферум (ІІ) сульфат масою 1,52 г?

Завдання 5. Розв’яжіть експериментальні задачі.

Варіант І. Маючи необхідні реактиви та обладнання, одержіть ферум (ІІ) хлорид.

Доведіть експериментально, що до оксиду одержаної солі входять катіони Феруму (ІІ) та хлорид-аніони. Опишіть спостереження. Напишіть рівняння реакцій.

Варіант ІІ. Маючи необхідні реактиви й обладнання, одержіть ферум (ІІ) сульфат.

Доведіть експериментально, що до цієї солі входять катіони Феруму (ІІ) та сульфат-аніони. Опишіть свої спостереження. Напишіть рівняння реакцій.

Варіант ІІІ. Маючи необхідні реактиви й обладнання, одержіть ферум (ІІІ) хлорид.

Доведіть експериментально, що до складу одержаної солі входять катіони Феруму (ІІІ) та хлорид-аніони. Опишіть спостереження. Напишіть рівняння реакцій.

Варіант IV. Маючи необхідні реактиви й обладнання, одержіть ферум (ІІІ) сульфат.

Доведіть експериментально, що до складу цієї солі входять катіони Феруму (ІІІ) та сульфат-аніони. Опишіть спостереження. Напишіть рівняння реакцій.

Варіант V. Одержіть реакцію обміну ферум (ІІ) гідроксид.

Одержаний осад розлийте у дві пробірки. Одну залишіть на деякий час на повітрі. До другої долийте розчин кислоти. Опишіть спостереження. Напишіть рівняння реакцій.

Варіант VI. Одержіть реакцію обміну ферум (ІІІ) гідроксид.

Одержаний осад розлийте у дві пробірки. До однієї долийте розчин кислоти. Вміст другої пробірки перелийте до розчину лугу. Опишіть спостереження. Напишіть рівняння реакцій.

Методична розробка інтегрованого уроку хімії та географії “Металургійний комплекс чорна металургія України"

Тема уроку. Металургійний комплекс. Чорна металургія. Виробництво чавуну і сталі. Проблема безвідходних виробництв у металургії та охорона довкілля

Цілі: дати поняття про металургійний комплекс, його склад; виявити хіміко-технологічні особливості металургійного виробництва; вивчити виробництво чавуна та сталі; формувати вміння складати рівняння хімічних реакцій, що лежать в основі виробництва і чавуну та сталі; ілюструвати прикладами з металургії розв'язання проблеми безвідходних виробництв; ознайомиш з проблемами охорони довкілля на прикладі доменного виробництва; формувати - географічне та хімічне мислення; розвивати в учнів: самостійність у навчанні, здібності до активного застосування хімічних і географічних знань; виховувати загальну культуру, широту поглядів, інтерес до професії металургу любов до рідного краю.

Обладнання: картка "Металургійний комплекс України", географічні атласи; схема "Металургійний комбінат", таблиці "Доменне виробництво чавуну", Виробництво сталі".

Форми й методи: практичні, наочні, бесіда за опорними поняттями, розповідь, проблемна бесіда, проблемно-пошукові, пояснювально-ілюстративні, групова робота.

Метали - це світлі, тіла, які на вогні плавити й кувати можна.

М.В. Ломоносов

Я не знаю, що будет со мною …

Может, в новую жизнь не гожусь,

Но и все же хочу я стальною

Видеть бедную, нищую Русь…

С. Єсенін

Метали самотужки до двору не прийдуть: вимагають ока й рук людини для свого приходу.

М.В. Ломоносов

Хід уроку: І. Організаційний етап.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності на уроці.

Учитель хімії. Ми живемо поблизу міста металургів. Усім вам добре відомі великі металургійні заводи м. Дніпропетровська. Що виробляють на цих заводах? Про це й піде розмова на уроці.

ІІІ. Актуалізація опорних знань і вмінь учнів.

Бесіда.

До якої сфери господарства належить металургія?

Які форми організації виробництва ви знаєте?

Що таке концентрація виробництва?

Що таке комбінування?

В якому вигляді зустрічаються метали в природі?

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7

Цікаве про педагогіку і навчання:

Розробка змісту тестового контролю навчальних досягнень учнів з теми "Постійний струм"
Перевірка знань і вмінь учнів є важливою частиною учбового процесу, тому що дозволяє встановити однозначний зв’язок, між методами навчання і якістю засвоєння матеріалу, а відповідно є і степеню підго ...

Впровадження особистісно-орієнтованого навчання в процес підготовки руки дитини до письма
Мета дослідження: визначити, як впливає на рівень підготовки дошкільника до письма особистісно-орієнтоване навчання з урахуванням загального розвитку дитини, її здібностей та інтересів. Завдання досл ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net