Методика формування культури мовлення дітей старшого дошкільного віку

Педагогіка » Формування культури мовлення дітей дошкільного віку » Методика формування культури мовлення дітей старшого дошкільного віку

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 3

Казка демонструється на фланелеграфі: фігурки дерев, будинку прикладаються на поле фланелеграфа. Лялька Маша, фігурки звірів - площинні. У процесі розвитку сюжету фігурками діє дорослий - вихователь.

Маша: “Діти, допоможіть мені потрапити додому!”

Вихователь: “Маша! Ти звертаєшся не чемно. Діти, підкажіть Маші, як потрібно попросити.” (Маша повинна спочатку привітатися. Потім сказати чарівне слово – “будь ласка”.)

Маша повторює своє прохання чемно.

Вихователь: ”Пішла Маша по стежці, що ви їй вказали, і зустріла на стежці ведмедика. ”

Маша: “Іди, ведмежа, з моєї дороги, дай мені пройти.”

Вихователь: “А ведмежа стоїть вперто й не йде. Діти, як ви думаєте, чому?”

Діти допомагають Маші чемно попросити ведмедика: “Ведмежа, здраствуй, дай мені пройти, будь ласка.” Або: “Дозволь мені, будь ласка, пройти”.

Ведмежа: “Проходь, будь ласка, Маша”.

Вихователь: “Маша пішла далі по стежці, а навколо було стільки гарних квітів, що вона вирішила зібрати букет і заблукала. Злякавшись, Маша заплакала. Раптом на верхівках дерев вона побачила білочок.”

Маша: “Попрошу я їх допомогти моєму лиху. Як же мені попросити, щоб вони мені не відмовилися допомогти? Пригадаю я слова, які мені підказали діти. Здрастуйте, білочки! Будьте люб'язні, допоможіть мені, будь ласка, знайти дорогу до будинку!”

Білочки: здрастуй, Маша! Ми живемо поруч із твоїм будинком, на узліссі й покажемо тобі дорогу, іди за нами!”

Вихователь: “Білочки перестрибували з дерева на дерево, а Маша йшла за ними по траві й вийшла на стежку. А от і будинок!”

Маша: “Спасибі дітям, допомогли мені, підказали дивні чарівні слова”.

Вихователь: “Діти, чому Маша вирішила, що ці слова чарівні? Як ще ми називаємо ці слова? Назвіть мені їх. Нехай ці слова завжди звучать у вашій мові, стануть ваші для вас”.

Дидактична гра “Назви лагідно”

Мета: Вправляти дітей у називанні імен дітей, героїв казки у ласкаво-лагідній формі.

Хід гри: Вихователь називає дітям знайомих героїв казок (лисиця, вовк, заєць) і пропонує назвати їх. Потім теж саме вихователь пропонує повторити тільки з іменами дітей.

- Діти, я буду називати вам героїв знайомих вам казок, а ви повинні назвати їх у ласкаво-лагідній формі.

- Вовк.

- Вовчик.

- Лиса.

- Лисичка.

Страницы: 1 2 3 

Цікаве про педагогіку і навчання:

Порівняльна характеристика освіти в Естонії і Україні
Україна посідає 46 місце зі 133 країн світу за якістю освіти. Такими є результати дослідження Всесвітнього економічного фонду за минулий рік. Згідно з цим звітом, за якістю професійної підготовки сту ...

Корекційне сімейне виховання
Виховання дитини з відхиленням в розвитку в сім’ї потребує не рідко великі затрати часу і сил. Батьки щоденно зіштовхуються з багато численними проблемами, що викликані як ураженням центральної нерво ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.educationua.net