Характеристика системи методів навчальної діяльності емоційно нестабільних дітей молодшого шкільного віку

Педагогіка » Вплив емоційної нестабільності на навчальну діяльність молодших школярів » Характеристика системи методів навчальної діяльності емоційно нестабільних дітей молодшого шкільного віку

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 3

2. Визначення місця і часу проведення кількості учасників.

3. Забезпечення психологічної комфортності і природності гри. Вона має бути зручною, бажаною і приємною для учасників.

4. Врахуванням вікових властивостей учасників гри.

5. Захист людської гідності, морального самопочуття кожного учасника. Передбачає аналіз впливу гри на свідомість, самопочуття кожного учасника.

Змагання – природна схильність дітей до природного суперництва й самоствердження в колективі: забезпечує розвиток навчально-ігрової діяльності, випробування дошкільником своїх здібностей, сприяє розвитку вмінь.

В психології часто використовується створення емоційної ситуації. Емоційний стан досягається різними способами, наприклад, негативними відгуками про якусь подію, про вміння або здібності конкретної особи. Може викликати емоційну напругу, неетичний зміст, трагічне, смішне, азартне. На тлі викликаних емоцій визначається вербальні реакції, вегетативні, мімічні, інтонаційні та інші зміни.

До методів безпосереднього спілкування належить бесіда. Бесіда потребує особливої душевної чуйності, уміння слухати й одночасно вести розмову у передбаченому руслі, розпізнавати емоційні стани співрозмовника, миттєво реагувати на будь-які зміни, фіксувати зовнішні прояви (жести. міміку, пози тощо).

Для ефективного проведення бесіди необхідно визначити мету, розробити план, з’ясувати, які питання є основними, а які додатковими, створити сприятливу, доброзичливу атмосферу для відвертої розмови, беручи до уваги вікові та індивідуальні особливості дітей.

На початку бесіди основне завдання полягає в налагодженні певного контакту з школярами. Вчитель має подбати, щоб запитання були конкретними, логічними і зрозумілими. Бесіда припускає не тільки реалізацію інформації а й виконує регулятивно-комунікативну (впливає на поведінку учасників спілкування) афективно-комунікативну (вираження і передача емоцій та переживань) функцій спілкування.

Дискусійні методи не тільки розвивають навчально-ігрові навички, але створюють умови для висловлення власних поглядів і переконань, зіставлення їх з позиціями опонентів. Усе це сприяє розвитку ерудиції, культури мови, уміння аналізувати, узагальнювати, робити висновки, логічно висловлюватися. У процесі навчальної діяльності не може бути стандартних ситуацій і стандартних методів. І не може бути конкретних рецептів. Треба вивчати закони психічних явищ, зіставляти дії з соціально-психологічними законами та обставинами. Дбаючи про оптимальний вибір методу, слід мати на увазі, що жоден з них не є універсальним і тому потрібно використовувати системи методів. Вибір методу потрібно узгоджувати з конкретними умовами, відповідно до індивідуальних і віковим особливостям дітей, враховувати особливості групи.

Страницы: 1 2 3 

Цікаве про педагогіку і навчання:

Сучасна система виховання козака та берегині
Родинно-дошкільне виховання козаченяти та леліняти (діти до 6 років) здійснюється через роботу з батьками дошкільнят та введенням спеціальних курсів до програм дитячого садка. Родинно-шкільне вихован ...

Акселерація у період середнього шкільного віку
У підлітковому віці особливо яскраво виявляється акселерація. Акселерація - це процес прискореного фізичного розвитку дітей. У науці дотепер немає єдиної думки про причини, що породили дане явище. За ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net