Особливості гностико-конативної складової процесу навчальної діяльності емоційно нестабільних дітей молодшого шкільного віку

Педагогіка » Вплив емоційної нестабільності на навчальну діяльність молодших школярів » Особливості гностико-конативної складової процесу навчальної діяльності емоційно нестабільних дітей молодшого шкільного віку

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 6

Мета: розвивати навички відчуття часу.

Обладнання: годинник із секундною стрілкою.

Хід вправи

Вчитель звертає увагу учасників на поняття «хвилина часу». Багато це чи мало? Потім учасникам пропонується за сигналом заплющити очі й розплющити у той момент, коли, на їхню думку, хвилина закінчилася. Потрібно намагатися не рахувати секунди, а саме відчувати довжину хвилини. Вчитель фіксує інтервал в одну хвилину і по закінченні подає сигнал.

Запитання для обговорення

Хто розплющив очі раніше сигналу?

Хто пізніше?

Чи важко було виконувати це завдання?

Чому важко розвивати в собі адекватне почуття часу?

9. Вправа «Я хочу ровеснику…» (40-45 хв.)

Мета: формувати навички публічного виступу, розвивати вміння впливати на інших вербальними та невербальними засобами.

Обладнання: папір, ручка, магнітофон, плакати «Як підготувати виступ», «Структура виступу».

Хід вправи

Інформація, яку можна використати під час обговорення.

Під час виступу оратора основна частина слухачів (93%) зосереджуються на його зовнішньому вигляді. Необхідно, щоб вербальна і невербальна інформація відповідали одна одній. Під час виступу краще поводитися природно (струнка постать, вільна жестикуляція – не занадто активна, жива міміка, посмішка, але не «гумова», погляд на слухача, а не на стелю, підлогу чи у вікно, природний, не крикливий голос).при першому спілкуванні невербальній комунікації приділяється 55% уваги, тембру голосу та інтонаціям – 38%, а інформації – лише 7%.

Підготовка до виступу. Потрібно усвідомити відповіді на такі запитання: ХТО – тобто ким ти є для слухачів? ДО КОГО – до кого звертаєшся? ЧОМУ – якої мети маєш досягти? ЩО – що хочеш сказати? ЯК – яку форму матиме виступ? КОЛИ – коли виступатимеш?

Як виступатимеш?

– придумай теми і основні моменти свого виступу;

– запиши виступ повністю;

– відкоригуй свій текст;

– підготуй текст виступу;

– визнач стиль виступу (хочеш звертатися до серця людей чи до їхнього розуму, посилатимешся на власні приклади чи на досвід інших, використай піднесений, емоційний стиль чи більш стриманий, холодний, користуватимешся нотатками чи говоритимеш без них).

Структура виступу: виступ, розвиток думки, завершення.

– На початку виступу завоюй увагу слухачів, здобудь їхню симпатію та оголоси мету своєї промови.

– В основній частині не вживай більше трьох аргументів.

– Під час завершення підсумуй сказане, зроби останній «штрих» (це може бути цитата, анекдот, гасло, питання, бачення майбутнього) і не забудь подякувати слухачам.

Як боротися з хвилюванням: запиши виступ, але не вчи його на пам’ять. Проси перед виступом, щоб тебе хтось послухав. Пам’ятай, що аудиторія налаштувалась позитивно.

На дошці записані теми повідомлень:

«Я хочу сказати ровеснику, чому треба цінувати і берегти своє здоров’я»

«Я хочу сказати ровеснику, що означає дбати про своє здоров’я».

На підготовку виступу виділяється 10 хв., а на виступ дві хвилини. Кожен виступ супроводжується словами подяки вчителя і оплесками всіх учасників. Перший доступ підлітка має бути позитивним.

10. Вправа «Дерево підсумків» (10 хв.)

Обладнання: плакати з зображенням дерева, кольоровий папір А1, скотч.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Цікаве про педагогіку і навчання:

Національні та загальнолюдські духовні цінності, шляхи і засоби їх формування
Всі компоненти духовності українського народу, як і його матеріальної культури, становлять національні цінності, які є серцевиною освіти і виховання. Матеріальні та духовні надбання пізнаються, шаную ...

Форми, методи і засоби реалізації стандартизованого контролю знань, умінь і навичок з математики в початкових класах
Знання і розуміння дидактичних і методичних функцій контролю, їх конкретизація до учбового предмету - математики - дозволяє учителю грамотно, з найменшою витратою часу будувати перевірку, досягати не ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net