Географічні центри хореографічної освіти сучасної України

Педагогіка » Центри хореографічної освіти сучасної України » Географічні центри хореографічної освіти сучасної України

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 1

Серед багатства форм художнього мистецтва хореографія займає особливе місце. Вона, як жодне інше мистецтво, володіє багатьма можливостями для повноцінного естетичного удосконалення людини, для її гармонійного духовного та фізичного розвитку.

У сучасних умовах значно підвищився інтерес до проблеми фахової підготовки майбутніх викладачів мистецьких дисциплін – комунікабельних, ініціативних, творчих особистостей, спроможних до постійного професійного удосконалення та творчої самореалазації.

Професійна підготовка вчителя хореографії в Україні здійснюється у вищих закладах освіти І–ІV рівнів акредитації. Аналіз літератури свідчить про те, що на сучасному етапі розвитку українського суспільства, професійній підготовці вчителя-хореографа приділяють належну увагу у всіх регіонах нашої країни.

На сьогодні, основними напрямами діяльності ВНЗ за напрямом "Хореографія" є:

- підготовка висококваліфікованих фахівців у галузі хореографічного мистецтва;

- підвищення культурного рівня населення шляхом організації концертно-просвітниької діяльності;

- спеціалізація, підвищення кваліфікації, перепідготовка кадрів у галузі з урахуванням нових напрямків у науці, культурі, мистецтві, педагогіці.

Серед найпрофесійніших навчальних закладів, які здійснюють грунтовну підготовку за даною спеціальністю у м. Києві, ми виділили училище хореографічного мистецтва "Київська муніципальна українська академія танцю імені Сержа Лифаря" (КМУАТ ім. Сержа Лифаря).

Даний навчальний заклад І рівня акредитації був створений у 2001 році як вищий мистецький навчальний заклад на базі закладу культури "Київська українська академія танцю".

Статус вищого навчального закладу зумовлений її високим педагогічно-мистецьким рівнем та значними художніми здобутками, а також гострою потребою підготовки висококваліфікованих кадрів різних напрямків і жанрів танцювального мистецтва для забезпечення провідних професійних колективів України універсальними артистами, які можуть виконувати і класичну, і сучасну хореографію, і народний танець, а в майбутньому – навчати молоде покоління українців .

Навчальний заклад, підтримуючи тісні зв’язки з Національною оперою України та Національним академічним театром опери та балету України ім. Т.Г. Шевченка, готує фахівців по спеціальності "хореографія". Після чотирирічного навчання за спеціалізаціями "класична" або "народна хореографія", випускники одержують атестат про загальну середню освіту та диплом "артиста балету" або "артиста танцювального ансамблю" і для обох спеціалізацій – "викладача хореографічних дисциплін".

Восьмирічна хореографічна школа КМУАТ ім. С.Лифаря є базою для педагогічної практики студентів. Тут навчаються діти з шести-семи років і одержують початкову хореографічну освіту. Після закінчення хореографічної школи кращі випускники на конкурсній основі вступають до КМУАТ ім. С.Лифаря.

Вперше в Україні у співпраці з провідними вищими навчальними закладами Європи, КМУАТ ім. С.Лифаря розробила й втілила в життя програму безперервного хореографічного навчання. Вона стала методичним центром інноваційного викладання хореографічних дисциплін. На базі училища постійно проводяться симпозіуми, теоретично-практичні конференції, семінари, а також майстер-класи відомих діячів світового хореографічного мистецтва.

Не менш відомим закладом освіти, який готує професіоналів-хореографів є Київський національний університет культури і мистецтв (КНУКіМ), У складі якого успішно функціонує факультет режисури і хореографії.

Як структурний підрозділ КНУКіМ факультет працює з середини 90-х років ХХ ст., коли вперше в Україні розпочалася підготовка фахівців відповідно до видів хореографічного мистецтва, а саме: народна, бальна, класична, сучасна хореографія.

Процес підготовки фахівців забезпечує досвідчений науково-педагогічний склад: народні артисти України О. І. Кравченко, А. Ю. Рехвіашвілі, заслужені діячі мистецтв України Н. А. Биченко, С. М. Деркач, П. І. Ільченко; заслужені артисти України Ю. В. Раденко, В. П. Поклад, Д. Д. Базела; заслужені працівники культури України Л. К. Пацунова, І. М. Герц, О. С. Білаш, Л. О. Черепахіна та інші.

До викладацької роботи запрошуються відомі фахівці-практики: народні артисти України Б. М. Бенюк, В. С. Гирич, А. А. Солов’яненко, художній керівник та головний балетмейстер "Київ-модерн-балету" Р. В. Поклітару, заслужений артист України А. Рубіна, балетмейстер телевізійного шоу "Майдан’s" О. Лещенко.

Значна увага приділяється науково-дослідній роботі, зокрема, мистецтвознавчим та педагогічним аспектам розвитку культури і мистецтва. Професорсько-викладацький склад факультету надає вагому методичну допомогу навчальним закладам та аматорським колективам України.

Страницы: 1 2 3 4

Цікаве про педагогіку і навчання:

Організаційні й гігієнічні умови навчання письма
У період навчання грамоти учні оволодівають початковими вміннями писати в зошиті і на дошці. Зошити з письма для шестирічних першокласників розлініяні в такий спосіб: Ширина робочого рядка становить ...

Організація і зміст експериментального дослідження, аналіз його ефективності
На основі аналізу психолого-педагогічної та методичної літератури, а також власних спостережень за навчально-виховним процесом у початковій школі нами виявлено, що організація розв’язування задач на ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net