Географічні центри хореографічної освіти сучасної України

Педагогіка » Центри хореографічної освіти сучасної України » Географічні центри хореографічної освіти сучасної України

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

Відповідно до потреб сьогодення, одне з провідних місць у підготовці хореографів, приділяється практичній підготовці, їх умінню використовувати теоретичні знання у процесі виробничої діяльності. Про високий рівень підготовки свідчить той факт, що творчі колективи, студенти факультету, гідно представляють КНУКіМ на державному і міжнародному рівнях.

Творчі колективи факультету – постійні учасники мистецьких проектів, започаткованих КНУКіМ, а саме: творчих звітів в НПМ "Україна", телевізійних шоу "Українська пісня", "Крок до зірок". У 2011 році студенти факультету стали переможцями телевізійного шоу "Майдан’s".

Серед представників західного регіону України, важливе місце у підготовці майбутніх викладачів хореографії посідає художньо-педагогічний факультет Рівненського державного гуманітарного університету.

Кафедра хореографії була створена при університеті у 1987 році. Її очолювала доцент Пуйова В. В. Метою діяльності кафедри є підготовка кваліфікованих фахівців у галузі хореографії, популяризація та розвиток хореографічного мистецтва в Україні.

Здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями:

- Балетмейстер бальної хореографії, викладач, артист.

- Балетмейстер сучасної хореографії, викладач, артист;

- Балетмейстер народної хореографії, викладач, артист;

На кафедрі функціонують творчі колективи, у складі яких студенти мають можливість закріпити набуті знання та вміння на практиці: ансамбль народного танцю "Візерунки", ансамбль сучасної хореографії "Неоданс", ансамбль бального танцю "Сяйво", ансамбль академічного танцю "Хореографічні мініатюри".

Ще однією вагомою базою педагогічної підготовки майбутніх вчителів хореографії у західному регіоні є факультет мистецтв Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Навчання за спеціальністю "Педагогіка та методика середньої освіти. Хореографія" здійснюється з 2005 року. Отримання освіти на хореографічному відділенні факультету за стаціонарною формою триває протягом 6 років (на базі 9 класів). Результатом навчання є отримання диплома освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр", з наданням кваліфікації вчитель хореографії з додатковою кваліфікацією "фізичне виховання" або "іноземна мова".

Східний регіон України, стосовно підготовки майбутнього педагога-хореографа, яскраво представлений факультетом хореографічного мистецтва Харківської державної академії культури.

Під час навчання у академії, студенти отримують фундаментальні знання, вміння та навички з усіх видів хореографічного мистецтва. Вони мають можливість проявити та розвинути виконавські, балетмейстерські, організаторські та педагогічні здібності. Кращі студенти презентують здобутки своїх кафедр на сценах багатьох міст України. Беруть участь та перемагають у міжнародних, всеукраїнських та регіональних фестивалях-конкурсах танцю.

Факультет хореографічного мистецтва та його кафедри спільними зусиллями всіх викладачів створюють умови для підвищення рівня і авторитету української сучасної національної культури і мистецтва, безпосередньо формують їх майбутнє. Нині він є справжнім науково-методичним та культурно-освітнім центром України, що на високому професійному рівні вирішує завдання творчого розвитку мистецтва на сучасному етапі.

Випускники, які отримують кваліфікацію "Бакалавр з хореографії", мають можливість працювати на посаді хореографа, артиста ансамблю танцю, артиста ансамблю пісні і танцю, артиста танцювальної групи хорового колективу, викладача хореографічних дисциплін дитячої школи (ліцею, гімназії) мистецтв, викладача хореографії в загальноосвітніх навчальних закладах, балетмейстера-репетитора, керівника танцювального колективу.

Випускники, які отримують кваліфікацію "Магістр з хореографії", мають можливість працювати на посаді хореографа-методиста, хореографа-фольклориста, артиста ансамблю танцю, артиста ансамблю пісні і танцю, артиста танцювальної групи хорового колективу, завідувача хореографічних відділень спеціальних навчальних закладів та позашкільних установ, балетмейстера-створювача, балетмейстера-реставратора, балетмейстера-постановника, балетмейстера-режисера масових святкових заходів, хореографічного критика, педагога хореографічного мистецтвознавства.

У центральному регіоні України здійснюється підготовка фахівця-хореографа на базі хореографічного відділення Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Як самостійна спеціальність "Хореографія" існує в університеті з 1997 року. На кафедрі працюють народні артисти України, професори А. Коротков, В. Похилено, народний артист України, доцент A. Кривохижа, кандидат педагогічних наук, професор, заслужений працівник культури України В. Завіна, заслужений працівник культури України, доцент B. Босий.

Страницы: 1 2 3 4

Цікаве про педагогіку і навчання:

Програма курсу «Історія козацької культури»
Козаченята Культурні здобутки українців, їхніх предків із сивої давнини. Пісенне, музичне, танцювальне, ужитково-прикладне та інші види мистецтва. Утвердження високих якостей людини, героїзму і праце ...

Аналіз програми з декоративної діяльності дошкільників за мотивами народних промислів
Декоративно-прикладне мистецтво розвиває у дитини відчуття прекрасного. Витвори народного декоративного мистецтва близькі дітям барвистістю, простотою композиції. Знайомлячи дітей з витворами декорат ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net