Навчання іноземним мовам

Педагогіка » Навчання іноземним мовам

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 3

В межах кожної стадії і підстадії Піаже нерідко розрізняв три рівні:

· невдача,

· частковий успіх,

· успіх.

На його думку, послідовність проходження цих стадій у всіх дітей одна і та ж. Дитина не може пропустити одну зі стадій, так як кожна попередня стадія готує наступну. Але терміни проходження стадій можуть бути різними. Більш розвинені в інтелектуальному плані діти можуть переходити на наступну стадію на один два роки раніше.

Між стадіями існує спадкоємність, яка полягає в тому, що більш пізні стадії інтегрують досягнення попередніх стадій, а не скасовують їх. Розвиток інтелекту йде від зовнішнього маніпулювання з об'єктами до аналізу проблемної ситуації у внутрішньому плані, а також від взаємодії з конкретними предметами до оперування абстрактними поняттями.

Заслуга Ж. Піаже полягає в тому, що він показав, що розвиток інтелекту йде по шляху формування все більш складних розумових операцій, які закріплюються і стають надійним інструментом адаптації до середовища протягом усього життя людини.

Дослідження Ж. Піаже склали цілу епоху в розвитку вченнь про мову і мислення дитини, про його логіку і світогляд. Вони відзначені історичним значенням», - писав Л.С. Виготський вже про перші роботи Піаже. Найсуттєвіше полягає в тому, що Піаже відмовився від позиції, що дитина «дурніша» дорослого і мислення дитини в порівнянні з інтелектом дорослої людини має кількісні «вади», і вперше поставив завдання дослідити якісну своєрідність дитячого мислення.

Молодий Піаже, працюючи в лабораторії Т. Симона, приділяв найбільшу увагу мовлення дітей-дошкільнят, особливо його зацікавили повторювані помилки у відповідях на тестові запитання. В умовах дитячого саду було проведено дослідження, в якому спостерігачі систематично фіксували всі висловлювання та супутні дії дітей під час вільної діяльності (малювання, ліплення або ігри). Аналіз Піаже показав, що дитячі висловлювання можна розділити на дві групи:

1. Соціалізована мова - характеризується зацікавленістю у відповідному реагуванні партнера по спілкуванню, її функція - вплив на співрозмовника. Категорії соціалізованої мови - інформація, критика, наказ, прохання, загроза, питання, відповідь.

2. Егоцентрична мова. За формою ці висловлювання можуть бути різні: повторення (ехолалія), монолог, колективний монолог, проте спільне в тому, що дитина повідомляє те, про що вона думає в даний момент, не цікавлячись тим, чи слухають її, яка точка зору «співрозмовника». Функція езопової мови швидше експресивна - «задоволення розмовляти», супровід і ритмізація дій.

Провівши вимірювання частки езопової мови у вільному мовленні дитини, Піаже встановив, що коефіцієнт езопової мови максимальний в ранньому віці - 75%, поступово знижуючись до шести-семирічного віку. Суперечка, що представляє собою не просто зіткнення тверджень, а обмін точками зору, що супроводжується зацікавленістю сторін у взаємному розумінні та роз'ясненнями, виникає лише до 7-8 років.

У факті езопової мови Піаже побачив найважливіший доказ якісної своєрідності дитячої думки. Метод спостереження та інтелектуальне тестування, на думку Піаже, не здатні розкрити специфіку дитячої думки. Тестові обстеження фіксували лише кінцеві результати виконання завдання, а Піаже прагнув, проникнути у внутрішню структуру мислення дошкільнят.

Піаже розробив новий метод - клінічний (або метод клінічної бесіди). Метод клінічної бесіди Піаже - це вільна бесіда з дитиною без обмеження фіксованими стандартними питаннями. Зміст спілкування експериментатора і дитини стосувалися природних явищ, снів, моральних норм тощо. Питання були такі, які самі діти часто задають дорослим у повсякденному житті: «Звідки на небі сонце? Чому сонце не падає? Як воно тримається? Чому світить сонце? »,« Чому дме вітер? Як виходить вітер? »,« Як люди бачать сни? ».

Страницы: 1 2 3 4

Цікаве про педагогіку і навчання:

Проектна технологія навчання
Вітчизняні й зарубіжні педагоги вважають, що однією з найперспективніших сучасних педагогічних технологій є метод проектів, або проектна технологія навчання. Це підтверджується й висновками психологі ...

Сприймання мистецьких творів у початковій школі
У молодших школярів сприймання стає більш довільним і цілеспрямованим процесом. В учнів суттєво змінюється зоровий і дотиковий вибір заданої фігури серед інших фігур, про що свідчить зменшення часу, ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net