Інноваційні технології навчання географії

Педагогіка » Сучасні технології навчання географії » Інноваційні технології навчання географії

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 1

У період переходу до інформаційного суспільства необхідно підготувати людину до швидкого сприйняття й опрацювання значних обсягів інформації, оволодіння сучасними засобами, методами й технологією роботи. Крім того, нові умови роботи створюють залежність поінформованості однієї людини від інформації, отриманої іншими людьми.

Сьогодні вже недостатньо вміти самостійно освоювати й накопичувати інформацію, коли рішення готуються і приймаються на основі колективного знання. Це свідчить про те, що людина повинна мати певний рівень культури роботи з інформацією.

Слід зазначити, що проблема інформатизації суспільства обговорюється сьогодні вченими все ширше. Оскільки отримання інформації про події, що відбуваються в країні та світі, уже не вимагає безпосереднього спілкування між людьми, людина все більше ізолюватиметься від суспільства, піддаватиметься впливу ілюзії незалежності від ного.

Інтернет у навчанні географії . Можливості й ресурси Інтернету, які можуть бути використані вчителем географії під час навчання основ географічних знань школярів, містять у собі: www (Всесвітня мережа), e-mail (електронна пошта), телеконференції.

За обсягом інформації Інтернет випереджає всі сучасні джерела. Найчастіше з Інтернету можна отримати таку інформацію, яку з інших засобів інформації отримати дуже складно. Використання цієї інформації можливо у кількох напрямках.

Ілюстративний матеріал. З Інтернету можна брати чимало ілюстративного матеріалу – фотографії, схеми, карти, малюнки.

Технічне виконання таких ресурсів досить різноманітне. Карти міст можуть бути просто сканованими з паперових карт, з відповідним інформаційним наповненням. Іноді на основі сканованих карт створюються розширені інформаційні ресурси: можливість масштабування зображення, можливість пошуку потрібної вулиці, відображення маршрутів транспорту всередині міста, місце розташування основних міських пам’яток, навчальних закладів і підприємств, органів міського управління, усіх рівнів влади.

Іноді карта міста являє собою окремий проект, наприклад, як карта Запоріжжя або Дніпропетровська.

Крім звичних географічних карт в Інтернеті можна знайти досить специфічні картографічні ресурси – атласи автомобільних шляхів, атласи залізниць, карту радіактивного забруднення території України.

Ще одне джерело натхнення для авторів картографічних ресурсів – курортні зони України, зокрема Крим. Сайтів присвячених географії Криму, дуже багато.

Наявні картографічні ресурси, їхній зміст і технічне виконання дозволять сформулювати їхні переваги щодо застосування в навчанні географії:

· об’єктивність наданої інформації;

· інтерактивність;

· швидкодія і швидкість завантаження під час ітерацій;

· можливість відображення на карті нумерації будинків на певній вулиці певного міста;

· можливість відображення на карті об’єктів: залізничні вокзали, автовокзали, готелі, кінотеатри, навчальні заклади тощо;

· можливість відображення на карті підприємств, що працюють у певному місті;

· можливість відображення на карті маршрутів міського транспорту, а отже, можливість складання маршруту для користувача з пункту А до пункту Б в цьому місті;

· комплексність інформації, що надається (тобто має надаватися додаткова інформація про місто, органи міської адміністрації);

· підтримка кількох мов: англійської, російської, української (за абеткою).

В Інтернеті можна знайти й величезну кількість карт з різних тем. Прикладом цьому може бути використання демографічних карт у 9 класі. Можна знайти цікаві карти з метеорології. Усе це надає процесу навчання дітей більшої наочності і створює в учнів певні уявлення про світ у цілому й конкретні області.

Проектні роботи. Під час роботи з Інтернетом можна з успіхом розввиватипроектну діяльність учнів. Проекти можна здійснювати за двома напрямами. З одного боку, можна давати дітям задання створити проект, результатом якого буде усний виступ на уроці, а з іншого – можна ускладнити завдання і попросити створити слайд-шоу з певної теми з перспективою демонстрації результатів роботи в класі на уроці.

Сервери www можуть стати в пригоді:

1) учителеві – для пошуку додаткової та оновленої інформаціїдо уроків у процесі їх підготовки;

2) учням – для пошуку інформації в процесі підготовки різноманітних творчих робіт (доповідей, рефератів, ділових ігор, навчальних конференцій тощо).

У процесі роботи у www і вчитель, і учень зіштовхуються з проблемою пошуку необхідної інформації. У цьому їм можуть допомогти особливі пошукові сервери.

Застосування комп’ютерних програм у процесі навчання з географії

У навчанні використовуються різні способи доставки навчального матеріалу і відповідно різні типи компю’терних програм. До класукомп’ютерних програм навчального призначення належить будь-який програмний засіб, спеціально розроблений або налаштований для застосування в навчальному процесі. Методики застосування можуть бути оформлені у вигляді текстових матеріалів, а також можуть бути введені в програмний засіб у вигляді окремого файлу або контекстної допомоги.

Страницы: 1 2 3

Цікаве про педагогіку і навчання:

Науково-пошукова діяльність студентів як фактор розвитку їх творчих здібностей
Ознакою сучасної вищої освіти стала масова поява на ринку нового виду товару – інтелектуальної власності. Згідно з прогнозованими оцінками фахівців цей вид власності вже в ХХІ столітті стане основним ...

Досвід застосування вчителями колового методу тренування на уроках фізичної культури
Сьогодні вже немає потреби агітувати за застосування на уроках фізичної культури методу колового тренування, однаково ефективного як у процесі виховання фізичних якостей, так і під час вдосконалення ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net