Методичні рекомендації із застосування інноваційних технологій навчання в процесі викладання географії

Педагогіка » Сучасні технології навчання географії » Методичні рекомендації із застосування інноваційних технологій навчання в процесі викладання географії

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 3

Варіант 1 Варіант 2

 Єгипет 1) Каїр  Замбія 1) Ломе

 Гвінея 2) Монровія  Того 2) Хартум

 Ліберія 3) Конкарі  Судан 3) Кампала

 Малаві 4) Дакар  Уганда 4) Аддіс-Абеба

 Сенегал 5) Лілонгве  Ефіопія 5) Лукаса

Варіант 3 Варіант 4

 Ангола 1) Хараре  Чад 1) Бамако

 Зімбабве 2) Найробі  Малі 2) Порто-Ново

 Кенія 3) Луанда  Бенін 3) Нджамена

 Лівія 4) Рабат  Ботсвана 4) Масеру

 Морокко 5) Тріполі  Лесото 5) Габороне

ІІІ. Мотивація навчальної та пізнавальної діялдьності

Дивною та неповторною є історія розвитку кожної держави Африканського континенту. Змішання культур, рас, народів, мов і релігій, необхідність пристосування до своєрідних природних умов створили особливий колорит, своєрідність побуту та традицій африканських народів. У країнах Африки дивним чином поєжнуються риси давніх господарських укладів із сучасними досягненнями цивілізації, пишнота сучасних будівель і гармонія пальмових хатин, сучасні автомобілі та верблюди надорогах. Переживши тривалий періодколонізації, народи Африки змогли зберегти свою самобутність, передаючи з покоління в покоління багатовіковий досвід своїх предків. Подорож африканськими країнами можна порівняти з читанням захоплюючого пригодницького роману, кожний розділ якого приховує безліч інтриг, нерозгаданих таємниць.

ІV. Вивчення нового матеріалу

Презентація країни (робота в групах).

Кожна група заздалегідь підготувала презентацію однієї з країн Африки. Поділіться, будь ласка, своїми враженнями від мандрівки. Презентує країну один представник від групи, інші записують основні відомості про представлеі країни.

Група 1.

Єгипет.

Площа: 1 млн км²; населення: 69 млн осіб; офіційна мова арабська.

Єгипет – колиска людської цивілізації. Він відомий насамперед величними пам’ятками давньої культури, вік яких досягає 5 тис. років. Єгипет належить до небагатьох країн світу, територія яких розташована на двох континентах – на північному сході Африки і на Синайському півострові в Азії. Більш як 90% території країни займає посушлива пустеля, розділена Нілом на дві частини. Із найдавніших часів Ніл був для єгиптян джерелом води та головною транспортною артерією. І в наші дні майже все населення Єгипту зосереджено в долині й дельті Нілу. На родячих мулистих берегах річки єгиптяни вирощують бавовник, кукурудзу, пшеницю, цукрову тростину, овочі і фініки. Із галузей промисловості в Єгипті розвинені видобувна (видобування нафти, залізної руди, фосфоритів, марганцю), машинобудування, харчова, хімічна. Галузь, яка приносить Єгипту значні прибутки, - туризм. Країну щороку відвідують майже 4 млн туристів, які бажають побачити піраміди, залишки давніх міст, здійснити подорож Нілом, викупатися в теплих водах Червоного моря.

Столиця Єгипту – Каїр (7 млн осіб) – найбільше місто в Африці. Це великий промислови, транспортний і культурний центр країни. У Каїрі є університет, працює багато музеїв. У Каїрській національній бібліотеці зберігаються давні рукописи.

Група 2.

Алжир.

Площа: 2,4 млн км²; населення: 32,5 млн осіб; офіційна мова: арабська.

Алжир – африканська країна з найбагатшою історією та архітектурною спадщиною. Саме на території Алжиру наприкінці ХІІ ст. до н. е. виникли поселення фінікійців, а в І ст. до н. е. з’явилися римські місиа. Споруди давньоримської епохи є музеями під відкритим небом.

Майже 2/3 території Алжиру займає жарка й майже безлюдна Сахара., тому 90% населення країни проживає на півночі в умовах м’якого субтропічного клімату. Тут вирощують пшеницю, виноград, маслини, цитрусові, інжир, фініки, овочі. Алжирська Сахара багата на цінні корисні копалини. Алжир посідає перше місце в Африці за запасами природного газу, ртутних і вольфрамових руд, нафти. Поряд із видобувними галузями розвинена обробна, харчова промисловість, металургія. Але основним джерелом прибутку є продаж нафти й газу, які трубопроводами, прокладеними по дну середземного моря, постачаються у Європу.

Столиця – місто Алжир (2,3 млн осіб) – найбільший економічний, транспортний і культурний центр країни. Він розташований амфітеатром на схилах невисоких гір на західному березі Алжирської бухти. У місті поряд із сучасними кварталами збереглися будови часів панування над Алжиром Османської Імперії від кінця ХVІ до поч. ХVІІ ст. – мечеті, медресе, цитаделі, житлові будинки. У столиці працює метро, машонобудівні, нафтопереробні, текстильні, швейні ті інші підприємства, багато театрів, музеїв.

Страницы: 1 2 3 4 5

Цікаве про педагогіку і навчання:

Система Вища освіта в Україні
Система освіти складається із навчальних закладів, наукових, науково-методичних і методичних установ, науково-виробничих підприємств, державних і місцевих органів управління освітою та самоврядування ...

Особливості естетичного виховання учнів
Гармонійний, всебічний розвиток особистості неможливий без її естетичної вихованості. Естетичне виховання - педагогічна діяльність, спрямована на формування здатності сприймати і перетворювати дійсні ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net