Методичні рекомендації із застосування інноваційних технологій навчання в процесі викладання географії

Педагогіка » Сучасні технології навчання географії » Методичні рекомендації із застосування інноваційних технологій навчання в процесі викладання географії

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 4

Група 3.

Ефіопія.

Площа: 1,09 млн км²; населення: 66,1 млн осіб; офіційна мова: ахмарська.

Ефіопія одна з найдавніших держав світу. Її історія сягає своїм корінням в далекі часи біблійного Савського царства. Пізніше на цій території існувало королівство аксум (до VІІ ст. до н.е.), із часів якого Ефіопія розвивається як християнська країна, але на її окраїнах виникли й мусульманські держави.

Ефіопія – країна дивовижної краси! Після безкраїх пустельних просторів Єгипту й Алжиру мальовничі обриси Ефіопського нагір’я нагадують іншу планету. Клімат Ефіопії субекваторіальний, сезонно вологий. Східні райони займає напівпустельна рівнина, а на Ефіопському нагір’ї кліматичні умови дуже залежать від висоти місцевості. У горах навіть трапляються нічні заморозки.

В Ефіопії дуже багатий тваринний світ. Без особливих зусиль тут можна сфотографувати на волі бегемотів, мавп, а якщо посщастить, то й крокодилів.

На родючих грунтах – гірських червоноземах, ефіопські селяни вирощують пшеницю, ячмінь, просо, сорго, кукурудзу. У гірській провінції Каффа вирощують кавові дерева. Важливою галуззю сільського господарства є тваринництво. Розводять овець, кіз, зебу, ослів, верблюдів. Промисловість в Ефіопії розвинена слабко. Добувають золото, платину, марганцеву руду, калійну сіль. Є підприємства харчової, шкіряно-взуттєвої, текстильної промисловості.

Ефіопію вважають батьківщиною кави. З Африки кава потрапила на Близький Схід, а пізніше поширилась по всьому світі.

Столиця держави – Аддіс-Абеба, що в перекладі з ахмарської означає «нова квітка». Столиця вражає своєрідністю архітектури.

Група 4.

Нігерія.

Площа: 923,8 тис. км²; населення: 130.8 млн осіб; офіційна мова: англійська.

Найбільш багатонаселена та багатонаціональна країні Африкм – Нігерія. У 2005 р. тут проживало 130,8 млн жителів. А ще в1962 р.цей показник становив 63 млн осіб. За період трохи більш як 40 років населення країни подвоїлося й продовжує збільшуватися в наш час.

Від 1914 до 1960 р.нігерія була британською колонією.

Річка Нігер – головна водна артерія країни – перетинає її з північного заходу на південний схід і поділяє її на дві частини: південну – низовинну і північну – яка складається з плоскогір’їв і східчастих плато. Клімат майже по всій території Нігерії екваторіальний і субекваторіальний. На півночі кількість опадів помітно зменшується. Майже половину території за ймає високотравна савана – ідеальне середовище для життя жирафів, носорогів, антилоп, численних видів мавп. Різноманітний тваринний світ охороняється в численних національних парках і заповідниках.

Нігерія – сільськогосподарська країна з розвиненою нафтовидобувною промисловістю. Головні сільськогосподарські культури – какао. Бавовник, арахіс, цукрова тростина, олійна пальма. Нігерія – один із провідних світових виробників нафти. Розробкою нафтових родовищ займаються в основному іноземні компанії.

У Нігерії більш як 50 міст із населенням понад 100 тис. осіб, однак більшість із них за зовнішнім виглядом нагадують величезні села. Найбільше місто – Лагос (4 млн осіб) – колишня столиця, промисловий, культурний і торговий центр країни. У місті зосереджена майже половина промислових підприємств країни.

Сучасна столиця – Абуджа з населенням лише 240 тис. жителів була побудованаспеціально як головний адміністративний центр країни.

V. Закріплення вивченого матеріалу

Творча лабораторія ( продовження роботи в групах).

Створіть власний герб країни, яку презентували та поясніть його елементи.

VI. Підсумок уроку

Прийом «П’ять речень»

Кожна група п’ятьма реченнями робить висновки про особливості країн Африки.

Прийом «Мікрофон».

Обговорення результатів роботи. Учні висловлюють свої думки щодорезультатів проведеної роботи.

VII. Домашнє завдання

1) Опрацюйте § 26 підручника.

2) Складіть порівняльну характеристику природи, населення та його господарської діяльності таких країн, як Єгипет та Південна Африка. Поясніть причини відмінностей.

3) Здійсніть уявну подорож уздовж меридіану 20º сх. д. з півночі на південь. Розкажіть, які країни ви будете перетинати, із представниками яких народів зустрінетеся. Зверніть увагу на особливості культури й побуту, господарської діяльності.

Страницы: 1 2 3 4 5

Цікаве про педагогіку і навчання:

Сутність, причини та наслідки явища насильства над дітьми
Сучасні погляди суспільства на виховання, нетерпимість до насильства над дітьми і занедбаності батьками сформувались відносно недавно. Насильство над дітьми існувало у всі часи і виникало значно част ...

Практичне використання краєзнавчої роботи в загальноосвітній школі
На різни етапах краєзнавчого дослідження використовувався комплекс таких методів: історико-порівняльний, історико-ретроспективний. історико-генетичний та історико-типологічний. Порівняльний метод доз ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net