Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
Зворушливо говорить він про жінку-матір і уславлює її найліпшими словами, зрівнюючи з богородицею:
І перед нею помолюся.
Мов перед образом святим
Тієї матері святої,
Що в мир нам бога принесла .
Для жінки — велике щастя народити і виховати дитину. Співчутливо зображає поет вдовині селянські сім'ї, де хоч і бідно та вбого, але є піклування матерів про дітей, а дітей про матерів, де наполеглива праця не тільки не вбиває, а міцніше підкреслює людяність сімейних стосунків. У бідній, але дружній сім'ї і бідність та інші життєві злигодні легше зносити. У руслі народної педагогіки в поезії «Ой крикнули сірії гуси» майстерно показано, як вдова пишається своїм сином:
Вигодувала малого.
До школи дала,
А із школи його взявши.
Коня купила,
А коня йому купивши.
Сідельце сама
Самим шовком вишивала,
Златом окула.
Любов матері — це найсвятіше почуття. Там, де поет говорить про матір, про самовіддану материнську любов, невгамовну її печаль,— його слово набуває виняткової сили. Любов дітей до батьків, до матері оспівана Шевченком з гарячим почуттям. Найдорожча для нього — Україна, яка постає в образі матері:
Привітай же, моя ненько.
Моя Україно,
Моїх діток нерозумних,
Як свою дитину.
Цікаве про педагогіку і навчання:
Дозування фізичних навантажень
Дозування фізичних навантажень відбувається шляхом вибору методів виконання фізичних вправ та методичних прийомів інтенсифікації, регулюванням інтенсивності та обсягу роботи, а також тривалістю інтер ...
Педагогічні умови використання традицій українського народу у вихованні
молодших школярів
З’ясування педагогічних умов означеної проблеми не стало предметом спеціального вивчення, хоча напрацювання вчених в даному аспекті окреслюють чіткі орієнтири щодо нашого дослідницького задуму. Зокре ...