Виховання і навчання дітей в ісламській традиції

Педагогіка » Ісламська традиція виховання » Виховання і навчання дітей в ісламській традиції

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

Дуже часто доводиться спостерігати, як батьки намагаються зачати розмову з дітьми про Іслам, вони сосредотачиваются на 5 стовпах. Вони учать як здійснювати намаз, і учать їх коротким Коранічеським сурам. Це безумовно поважно, але не треба забувати, що Іслам всеосяжний шлях життя. Про це ви повинні говорити і вашому дитяті. Коли отець відправляється на роботу, то мама може сказати "До побачення" або "Ассаламу алейкум" що означає "хай мир аллаха з тобою". Коли вона і її маленьке дитя зачинають робити що - те разом, вона може згадати, що отець робить те що аллах говорить робити хорошому отцеві - працювати, піклуватися про сім'ю. Вона також може згадати, також як і отець, що вона старається для достатку аллаха допомагаючи дитяті і сім'ї. Коли дитя допомагає прибирати із столу, мати може згадати що аллах задоволений тими дітьми хто допомагає своїм батькам. Така згадка не має на увазі і не пропонує давати цілі лекції про Іслам. Ніяке дитя не захоче сидіти довго слухаючи лекцію про що б то не було. Ефективним навчанням є короткі репліки або історії які указують на Ісламську суть дії. Коли батьку виплачують закят (щорічне податок) вони повинні сказати про це подіта. Коли вони відвідують хворих, то необхідно процитувати аят з Корану або хадис (історію про Пророка Мухаммеді с.а.с.) які розповідає про те що ця дія подобається аллаху. Якщо дитя вибирає той або інший вчинок, то батьки повинні нагадати про те який шлях буде до вподоби аллаху.

Постійна згадка аллаха, постійна підтримка в здійсненні того що правильно, і постаянная хвала і позитивна підтримка правильних дій, направлять вашого дитяти на правильний шлях, так вважається в ісламській педагогіці.

У міру того, як діти досягають юності, вони зачинають ставити різні питання, особливо, якщо діти спілкуються з немусульманами або етнічними мусульманами.

Педагоги радять: «Якщо у вас вже налагоджений контакт зі своїм дитям, тоді дитя йтиме до вас зі своїми питаннями. Не приймайте ці питання як бунт проти вас або релігії. Він бачать як дуріють діти в школі, і їм це здається забавним.

А чому ми не можемо дуріє" Будьте щасливі, що ваш молодик спокійно питає це у вас.

Якщо ж у вас немає хороших взаємин з дитям, то можливо у вас великі проблеми, оскільки у вашого дитяти будуть аналогічні питання, але він не запитає їх у вас. Він шукатиме відповідь у друзів, і якщо його друзі не мусульмани, то він може отримати відповіді що суперечать Ісламу».

Чому у одних батьків склалися взаємини з дітьми а біля інших немає? Є принаймні два важливі чинники: час і яке час? Чи проводили батьки час з дітьми коли вони росли? Чи питали, вони своїх дітей про школу, друзів, про їх думку по різних питаннях, і чи слухали вони їх?

Пам'ятаєте позитивну підтримку? Як приділяють батьки час своїм дітям? Чи засновано його на позитивному оточенні, або дитя чує злість і негативне відношення кожного разу як він говорить з батьками?

Тринадцятирічний Омар другий рік тримає пост, під час Рамадана. Одного дня в суботу він і його друг-мусульманин Аднан, відправляються на вечірникові до немусульманину. Раптом Омар дзвонить додому і говорить матери: "Джон просить поїсти ленч. Ми сказали чому що ми постимо і він може є один, але він говорить, що якщо ми не їстимемо те і він не буде є. Аднан говорить що якщо я порушу пост те і він поїсть. Що нам робити?"

Не можу повірити, що ти мене про це питаєш" - відповідає мати - "аллах покарає тебе якщо ти не поститимеш! Чому ти не поводишся як хороший муслим. Твій отець і я учили тебе кращому!"

Як часто Омар після такої відповіді, питатиме матір про що або? Передбачаючи, що його дії негативні, ви створюєте негативну підтримку, і можете бути упевнені, що Омар не запитає матір наступний раз. А зараз уявіть, що відповідь матери була:

"Ти правильно вчинив, що подзвонив мені, коли ти в невпевненості. Але я думаю, що ти вже знаєш, що ти повинен робити. Як ти думаєш, що буде правильним?"

Омар відповідає "Я думаю, я повинен сказати немає, я продовжу пост"

"Ти абсолютно прав" відповіла його мама "Я так горджуся тобою і як ти думаєш"

Коли ви дискутуєте зі своїм дитям ви можете бути стривоженими його грубістю або категоричним спростуванням всього що ви говорите. Він навіть може сказати вам, що ви дурні або не розумієте, або не турбуєтеся про нього. Але це не має не несе в собі такого значення. Це означає, що він відчуває себе незручно при відповідях на його питання. Може те, що ви говорите протилежно тому що він відчуває на даний момент, або може він вже відповів так другу немусульманину і він відкинув його думку.

Страницы: 1 2 3 4

Цікаве про педагогіку і навчання:

Розумове виховання - складова теорії виховання всебічно розвиненої особистості
Розумове виховання - одна із найважливіших складових системи всебічно розвиненої особистості. Сухомлинський вважав, що воно передбачає набуття знань, і формування наукового світогляду, розвитку пізна ...

Визначення показників первинного рівня готовності руки дитини до письма
Мета експериментального дослідження: Виявити рівень готовності дітей до письма та грамоті в цілому, в залежності від їх індивідуальних можливостей та інтересів. Завдання дослідження: створити матеріа ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net