Виховання і навчання дітей в ісламській традиції

Педагогіка » Ісламська традиція виховання » Виховання і навчання дітей в ісламській традиції

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 3

Педагоги радять, не дивлячись на труднощі, залишайтеся добрим з вашим дитям. Важко чути батьку такі вислови в свою адресу, але вони, насправді, не відносяться до них, більшою мірою це відноситися до процесу обдумування.

Під час обговорень з вашим дитям, вам захочеться поєднати і негативну і позитивну підтримку.

„Так” - можете ви погодитися з дитям "Важко не пити, коли навколо останні випивають, але пам'ятай, що аллах нагородить тебе за твою поведінку, і пам'ятай про Його покарання якщо ти підеш за ким або іншим"

Коли таку величезну кількість негативних сил тиснуть на вашого дитяти, він повинен зрозуміти, що аллах запитає з нього за його діяння. Аллах допоможе якщо ваше дитя попросить Його про допомогу, і буде нагороджений за дотриманню правильним шляхом, але так само це має на увазі, то що він буде покараний за погані діяння.

Життя складне для одинака. У дитяти є батьки які захищають його, і підтримують його і "знають всі". Але потім дитя зростає і розуміє що мама і тато насправді не всі знають. Більш того, в школі він вивчає інші філософії життя, і егоїстичність, матеріалістичність спостережувана в школі здається забавою, тим більше що "всі так роблять". І як же вашому дитяті вирішити що є правильним? Зараз для них важкий час, і борг батьків підтримати їх, надихнути, зробити поблажки за їх помилки, але в те - ж час залишатися послідовним в навчанні Ісламським цінностям.

Навчаючи і розмовляючи з дітьми про Іслам, необхідно знати про певні приховані проблеми, таких як мирське і релігійне, знання і поведінка, поступливість і критичне мислення. Ці проблеми впливають на мислення і дії, і лише не багато хто обізнаний про них.

Якщо батьки вибирають які аспекти Ісламу застосовувати, а які ігнорувати, то важко чекати, того що - б діти жили чисто Ісламським життям. Також вам доречно указуватиме на те, що відхиляючись від Ісламських норм ви придбали тільки проблеми. Якщо ви проігноруєте цей аспект, то найімовірніше, діти проігнорують вашу раду.

Багато дітей знають як молитися, деякі розуміють важливість щоденної молитви. Більшість дітей можуть читати Коран. І лише невелику кількість читає Коран для того, щоб зрозуміти його сенс, для знаходження в нім відповідей на свої питання. Іслам - досконалий шлях життя. Знання (5 стовпів, біографія Пророка Мухаммеда (та благословить його аллах і вітає) корисні для того що - б людина зрозуміла як і чому вони повинні робити що - те. Факт того, що Пророк Мухаммед (та благословить його аллах і вітає) жив 1400 років тому, сам по собі є даремним. Або факт, що він жив як мусульманин в місті, де були дуже мало інших мусульман і піддавався гонінням, даремний поки ми не зрозуміємо за допомогою цього, що раз він зміг вижити і добитися успіху в цих умови, то і ми зможемо зробити це ж саме. Навчаючи дітей Ісламу, необхідно навчити їх поведінці, а не тільки запам'ятовуванню фактів. Замість того що - б давати їм список фактів, наведіть приклад і вкажіть на зв'язок з Ісламом. Ви відвідуєте хворого, згадайте, що це одна з вимог Ісламу, поясните дитяті, що здійснювати подібні дії добре. Так само відвідаєте больного-немусульманина. Для дитяти поважно з'ясувати, що хороше відношення повинне виявлятися не лише до мусульман, але і до решти всіх людей.

Дивитеся телевізор разом з дітьми, особливо юнацькі програми. Не повчайте їх звідти, а обговорюйте поведінку героїв в телепередачі. Можете наприклад сказати "Бачиш як добре бути мусульманином, і тоді у тебе не буде подібних проблем (пов'язаних з випивкою, наркотиками і так далі)

Зачинайте дискусії з дітьми самі. Приведіть наприклад таку ситуацію

"Як ти вчиниш, якщо твій друг захворіє на тиждень" Дуже поважно вислухати відповідь дитяти. Коли ви питаєте їх думку, то уважно вислухайте відповідь, і відповідайте їм.

Багато батьків виросли в умовах строгого дотримання правилам. Так, учні повинні повторити в точності те, що сказав педагог. Якщо в тестових питаннях спрашивается про 3 причини чищення зубів, то необхідно вказати саме три причини, про яких сказав вчитель на уроці. Учень не думає, він приймає все без обдумування. Дуже часто ми також учимо Ісламу дітей. Учите їх таким чином, оскільки інші шляхи неправильні.

У ісламі вважається, що існують два типи знань, послане і отримане людьми. Знання, послані в Коране і хадисах, не змінні і незаперечні. Знання, отримане за допомогою 5 органів чуття і з помошью мислення може бути помилковим і повинно бути уточнено.

Велике значення в ісламській педагогіці відводиться навчання арабській мові. На арабській мові написано багато пам'ятників ісламської літератури, написаний Коран. Більш того, вивчення арабської мови необхідне для спільного культурного розвитку. Практично у всіх мусульманських школах – медресе викладання багатьох предметів ведеться на арабській мові.

Страницы: 1 2 3 4

Цікаве про педагогіку і навчання:

Основні вимоги до оцінювання якості ключових процесів ВНЗ
Сформулюємо основні вимоги до оцінювання ключових процесів ВНЗ відповідно до формули (2). Оцінювання якості здійснюється за системою показників, які характеризують процеси (таблиця 2 або 3). Оцінюван ...

Навчальний процес у закладах підвищення кваліфікації педагогічних кадрів як система
Розбудова національної системи освіти в Україні значною мірою обумовлена підвищенням рівня професійної компетентності педагогічних кадрів. У цьому зв'язку сьогодні актуалізується проблема розвитку та ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net