Організоване проведення великих перерв

Педагогіка » Фізкультурні заходи в режимі навчального дня учнів молодшого шкільного віку » Організоване проведення великих перерв

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 1

Статутом середньої загальноосвітньої школи передбачена тривалість перерв між уроками – 10 хв., великої перерви – 30 хв.; допускається проведення замість однієї великої перерви двох перерв по 20 хв. після другого і третього уроків.

Ефективність впливу перерв на відпочинок дітей і підготовку до навчання на наступному уроці у великій мірі залежить від того, як організовується діяльність дітей на перервах. З перших днів приходу дітей до школи треба привчати їх до правильного використання перерв. Дітям треба роз'яснити, як слід поводитися на перерві.

Молодші школярі потребують частої зміни діяльності. Науковими дослідженнями встановлено, що працездатність учнів початкових класів протягом навчального дня змінюється залежно від змісту і характеру їх активного відпочинку під час перерв. Вона підвищується, коли учні під час перерв перебувають на свіжому повітрі, якщо їх відпочинок складається з емоційних дій та ігор.

Застереження окремих учителів про те, що проведення з учнями фізкультурних заходів на перервах збуджуватиме їх не мають підстав. Навпаки, організація дітей в іграх та розвагах усуває безладдя і метушню, ставить у певні рамки збудливих дітей і стимулює до діяльності пасивних. Вони залучаються до педагогічно організованої рухової діяльності, де в невимушених умовах дістають дозу фізичного навантаження, удосконалюють рухові уміння і організаторські навички. Треба тільки підбирати такі ігри та розваги, які б надмірно не збуджували дітей, були масові і прості.

Керують проведенням ігор молодших учнів учителі, учні старших класів.

У ряді шкіл країни запроваджується систематичне організоване проведення великих перерв із застосуванням засобів фізичної культури. Цей досвід підтверджує, що навіть невелике фізичне навантаження протягом 10–15 хв. на свіжому повітрі помітно зменшує розумову втому і підвищує працездатність учнів.

Під час перерв діти обов'язково повинні перебувати поза класом. Восени і весною краще проводити перерви на повітрі: на майданчиках, в саду, в дворі. Неправильно поступають ті керівники шкіл, які не дозволяють учням виходити під час перерв з приміщення школи. В несприятливу погоду і взимку діти на перервах перебувають у рекреаціях, коридорах.

Бажано, щоб великі перерви і взимку учні проводили на повітрі. Для цього необхідно продумати і чітко організувати одягання та роздягання дітей.

При організації перерв слід враховувати те, що безладдя і біганина, галас погано впливають на нервову систему, призводять окремих учнів до надмірного збудження. Всі заходи на перервах повинні відповідати віковим особливостям дітей. Фізичні і емоційні навантаження слід так дозувати, щоб не було надмірної втоми або збудження. Треба керуватись таким правилом, щоб діти добровільно вибирали ігри та розваги, в яких вони хочуть узяти участь. Слід заохочувати організацію і проведення певною групою своєї гри, яка їм до вподоби. На перервах не повинно бути ніякого прояву примушення учнів до участі в іграх, розвагах.

Активний руховий режим, в обсязі 14-20 годин на тиждень занять фізичними вправами, позитивно впливають на розумову і фізичну працездатність і сприяє підвищенню успішності, збільшенню рівня фізичної підготовленості.

З метою підвищення рівня стану здоров’я учнів молодшого шкільного віку необхідно:

Страницы: 1 2

Цікаве про педагогіку і навчання:

Дидактичні засади оцінювання навчальних досягнень старшокласників в умовах модульного навчання
В умовах розбудови системи національної освіти, відтворення і зміцнення інтелектуального потенціалу нації, виходу вітчизняної науки і техніки на світовий рівень, її інтеграції у світовий освітній про ...

Особливості навчання шестирічних першокласників
Шість років – це вік, коли дитина починає усвідомлювати себе серед інших людей, коли вона обирає позицію, з якої виходитиме під час вибору поведінки. Шестирічна дитина вже може свідомо керувати своєю ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net