Практика застосування колового методу тренування на уроках фізичної культури

Педагогіка » Використання методу колового тренування на уроках фізичної культури » Практика застосування колового методу тренування на уроках фізичної культури

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 1

Колове тренування навіть при використовуванні його в 50% уроків, там, де воно упроваджено, у учнів значно підвищується рівень розвитку сили, зростає динамометрія правої і лівої кисті, як у хлопців, так і у дівчат, збільшується станова сила. Аналіз змін фізичної підготовленості дозволяє також відзначити ефективний вплив «колового тренування» на поліпшення статичної силової витривалості і швидкості рухів, покращення здоров'я.

Аналіз методів «колового тренування» і узагальнення досвіду застосування їх на практиці дає підставу виділити екстенсивно - інтервальний метод, як найприйнятніший для уроку в навчальному закладі. Зміст його полягає в тому що рухи виконуються в оптимальному темпі, якісно, з великою амплітудою. На вправи і на відпочинок планується однаковий час - по 30 секунд. Стандартна тривалість роботи і відпочинку забезпечує на уроці порядок, дисципліну, дозволяє стежити за точністю виконання завдань. Послідовне чергування роботи і відпочинку при систематичному підвищенні навантаження удосконалює комплексний розвиток рухових якостей - силову витривалість, швидкісну силу.

В комплекс звичайно включають 10 вправ (станцій), на кожне витрачається одна хвилина (30 секунд на виконання, 30 секунд на відпочинок), отже на весь комплекс (одне коло) піде 10 хвилин.

Комплекс може складатися також з 8 вправ (скорочене коло).

Вправи вибирають найпростіші, щоб протягом 30 секунд кожне можна було виконати 10 - 30 разів. Тому підтягування у висі, наприклад, доцільно замінити згинанням рук у висі лежачи, а згинання рук в упорі лежачи давати на підвищеній опорі (колода, лавка).

В комплекс включають по дві вправи для розвитку м'язів ніг, рук і плечового пояса, черевного пресу, спини і дві загальної дії.

Приведемо приклад комплексу вправ.

(I станція) Сидячи верхи на лавці, встати, стати ногами (по черзі) на лавку, зійти з лавки, повернутися в вихідне положення.

(II станція) З вису лежачи (дівчата) зігнути і розігнути руки. Те ж (хлопці), але з вису лежачи зігнувшись, одночасно випрямляючись в тазостегнових суглобах.

(III станція) Лежачи на спині, ноги закріплені (ступні під лавкою), підняти тулуб, повернутися в вихідне положення.

(IV станція) Лежачи на грудях, руки вгору долонями на підлогу, підняти тулуб, руки і ноги (прямі), повернутися в вихідне положення.

(V станція) Стоячи, палиця горизонтально вниз хватом зверху на ширині плечей, переступити правою ногою палицю між руками і випрямитися повернутися в вихідне положення. Те ж, лівою ногою.

(VI станція) З упора лежачи, руки на лавці. Дівчата: зігнути руки, одночасно опуститися на коліно; розгинаючи руки, повернутися в вихідне положення. Хлопці: переставити руки (по черзі) на підлогу повернутися в вихідне положення (так само по черзі переставляючи руки).

(VII станція) Стоячи боком до гімнастичної стінки, рукою взятися за рейку на висоті пояса, сісти на правій нозі, ліву вперед, повернутися в вихідне положення. Те ж на лівій.

(VIII станція) З вису на гімнастичній стінці підняти зігнуті ноги, повернутися в вихідне положення.

(IX станція) З пів присіду, руки на колінах, випригнути вгору приземлитися в вихідне положення.

(X станція) З основної стійки, палиця горизонтально внизу, хватом зверху, ширше за плечі. Нахилитися вперед, одночасно підняти палицю вгору (спина пряма, палиця вище за голову, дивитися на палицю) повернутися в вихідне положення. Комплекс рекомендується виконувати на 8 уроках підряд, що складе закінчений цикл занять по екстенсивно - інтервальному методу колового тренування. Такі цикли доцільно повторювати 3 - 4 рази протягом року.

Страницы: 1 2 3 4 5

Цікаве про педагогіку і навчання:

Диференційоване проведення логоритмічних занятть, методика подання матеріалу широко представлені в роботах Н. А. Ричкової
Для досягнення оптимальних результатів логоритмічних занятть з використанням методики Н.А. Ричкової їх проводять за наступною схемою: Ритмічна розмінка. Її завданнями є виховання дисципліни і організ ...

Перевірка ефективності формування самостійності молодших школярів як необхідного елементу самоосвіти в експериментальному дослідженні
Оцінюючи результати експериментального дослідження, ми намагалися з'ясувати, як змінилось ставлення школярів до уроків позакласного читання, до самостійної роботи з художніми творами на цих уроках. С ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net