Напрямки удосконалення наочності та сприйняття основних властивостей функцій в шкільній програмі курсу алгебри

Педагогіка » Формування поняття функції в курсі середньої школи » Напрямки удосконалення наочності та сприйняття основних властивостей функцій в шкільній програмі курсу алгебри

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

Рис. 3.1.1. Загальний вигляд інтерактивної «електронної» класної дошки

Інтерактивна дошка

у комбінації з мультимедійним проектором стає великим інтерактивним екраном, одним дотиком руки до поверхні якого, можна відкрити будь-який комп'ютерний додаток або сторінку в Інтернеті й демонструвати потрібну інформацію або просто малювати. Усе, що Ви намалювали або написали, програмне забезпечення інтерактивної дошки дозволяє зберегти у вигляді комп'ютерних файлів, роздрукувати, послати по електронній пошті, навіть зберегти у вигляді Web-сторінок і розмістити їх в Інтернеті. При роботі з інтерактивною дошкою учень засвоює інформацію не тільки через аудіальний і візуальний канали сприйняття, але й через кінестетичний канал, який майже не використовується в сучасній педагогіці.

До складу навчального комплексу входять:

– інтерактивна дошка Smart Board (чутливий до дотику екран);

– власне програмне забезпечення;

– персональний комп'ютер (настільний або переносний);

– мультимедійний проектор.

Інтерактивна дошка дає змогу викладачеві чи доповідачу поєднати два різні інструменти: екран для відтворення інформації і традиційну маркерну дошку. Інформація відтворюється на екрані за допомогою мультимедійного проектора, підключеного до того ж комп'ютера, а спеціальні ручки, інші тверді предмети чи палець руки можуть бути використані для написання на екрані тексту, проведення різних ліній та їх видалення електронною гумкою.

Чутливі властивості екрана дають змогу користувачеві дотиками до його поверхні переміщувати курсор і здійснювати функції лівої та правої миші. Дотик пальцем чи іншим предметом до поверхні дошки викликає такий же ефект, як звичне клацання лівою клавішею миші. Для того щоб відкрити, наприклад, будь – який додаток, треба натиснути пальцем один чи два рази на піктограму додатку. Напрямок переміщення курсору збігається з напрямком переміщення пальця.

Віртуальна екранна клавіатура, яка також входить до складу програмного забезпечення Smart Board, у разі необхідності може замінити звичайну. Не відходячи від дошки, можна швидко ввести текст або показати, як користуватися комп'ютерною клавіатурою.

Суттєвою перевагою комплексу Smart Board є те, що його програмне забезпечення дає змогу одним дотиком пальця відкрити будь – який комп'ютерний додаток чи сторінку в Інтернеті, продемонструвати заздалегідь створений матеріал чи просто щось намалювати, зберегти тільки що створене у вигляді комп'ютерного файлу, роздрукувати, відправити чи розмістити в Інтернеті тощо. дуже важливим для навчання є також те, що створення об'єктів та їх редагування можна здійснювати безпосередньо в додатках Word, Excel, Power Point та ін., а весь процес роботи на екрані можна записати у відеофайл, потім за допомогою універсального програвача відтворити на екрані або на моніторі комп'ютера.

В законі України «Про освіту» зазначено, що метою освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності нашого суспільства. Звідси випливає одне з основних завдань школи: поліпшення якості навчання, виховання і розвитку учнівської молоді.

Щоб досягти цього слід постійно вдосконалювати зміст освіти, методи, форми і засоби навчання. Серед них важливе місце належить технічним засобам навчання (ТЗН). Про значення ТЗН в навчально-виховному процесі свідчать такі факти. Для розпізнавання раніше невідомого предмету людині потрібна така кількість часу:

– при словесному описуванні предмета – 2,8 с.;

– при показі предмета на чорно-білому фото – 1,2 с.;

– при показі предмета на кольоровому фото – 0,9 с.;

– при показі предмета засобами кіно і телебачення – 0,7 с.;

– при показі предмета в натурі – 0,4 с.

Учні пізнають навколишній світ за допомогою всіх сенсорних органів чуття. Проте, основними каналами отримання інформації є зорові аналізатори. Сенсорна система «вухо-мозок» пропускає за секунду 50 одиниць інформації, а система «око-мозок» – 500 одиниць інформації за секунду. Тому невипадково, що 90 відсотків всієї інформації учні отримують за допомогою зору, а 10 відсотків за допомогою слуху.

Страницы: 1 2 3 4

Цікаве про педагогіку і навчання:

Рекомендована практика систематизації змісту тестового іспиту
До початку створення тесту група розробки уточнює цілі і зміст іспиту, для чого з Переліку умінь, поданого в Додатку А ОКХ за допомогою експертів виділяються певна множина найважливіших умінь для фах ...

Визначення рівня когнітивного та діяльнісного компонентів професійного становлення студентів
Оскільки ціннісно-мотиваційний компонент включає мотиви, мету, потреби в професійному навчанні, вдосконаленні, самовихованні, саморозвитку, ціннісні установки актуалізації в професійній діяльності, с ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net