Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
Таблиця 4.1.2
Енергетичні затрати при виконанні м’язами механічної роботи
Частини тіла зайняті роботою |
Кількість затраченої енергії при умовних степенях інтенсивності роботи, кДж/хв | ||
1 |
2 |
3 | |
Кисті та пальці рук |
1,7(1,3-2,5) |
3,0(2,5-3,8) |
4,2(3,8-5,0) |
Руки |
4,6(2,9-5,9) |
7,6(5,9-9,2) |
10,9(9,2-12,6) |
Руки й тулуб, а також водночас робота трьох або чотирьох кінцівок. |
13,9(10,5-16,8) |
21,0(16,8-25,2) |
30,2(25,5-35,7) |
Система „людина-машина” складається з людини-оператора (групи операторів) і машини (технічних пристроїв), за допомогою якої оператор здійснює трудову діяльність (ГОСТ 21033-75).
Під людиною-оператором розуміється людина, що здійснює трудову діяльність, основу якого складає взаємодію з предметом праці, машиною і зовнішнім середовищем за допомогою інформаційної моделі й органів керування.
Дії оператора можуть бути практичними і розумовими. До розумових дій відносяться: перцептивні, за допомогою яких формується цілісний образ предметів; мнемічні, що входять до складу діяльності запам'ятовування і відтворення якого-небудь матеріалу; розумові, з яких складається розумове рішення задач. До практичних дій відносяться: рухові і мовні. За допомогою цих дій оператор реалізує рішення по керуванню процесом.
Вважається, що розумова праця – це легка праця, тому що в даному випадку енерговитрати значно нижче, ніж при фізичній праці. Однак з фізіологічної точки зору при розумовій праці мозок виконує функції не тільки координаційні, але й основного працюючого органа. При цьому значно активізуються функції центральної нервової системи, ускладнюється прийом і переробка інформації, зростає роль уваги, пам'яті, напруги і навантаження зорового і слухового аналізаторів.
Ця праця поєднує роботи, зв'язані з прийомом і переробкою інформації, що вимагають переважної напруги уваги, сенсорного апарата, пам'яті, а також активізації процесів мислення, емоційної сфери (керування, творчість, викладання, наука, навчання і т.п.)
Праця викладача і медичного працівника – постійний контакт із людьми, підвищується відповідальність, дефіцит часу й інформації для ухвалення рішення. Що обумовлює високий ступінь нервово-емоційної напруги.
Тривале розумове навантаження впливає на психічну діяльність: погіршуються функції уваги (обсяг концентрація, переключення), пам'яті (короткочасного і довгострокової), сприйняття (з'являється велике число помилок).
Н.Є. Введенський сформулював наступні загальні основні фізіологічні умови продуктивної розумової роботи:
У роботу потрібно «входити» поступово;
Необхідно дотримувати визначений ритм роботи, що сприяє виробленню навичок і сповільнює розвиток стомлення;
Варто дотримуватися звичайної послідовності і систематичності в роботі, що забезпечує більш тривале збереження робочого стану;
Правильне чергування розумової праці з відпочинком або фізичною попереджає розвиток стомлення, підвищує працездатність;
Висока працездатність зберігається при систематичній діяльності, що забезпечує вправу і тренування.
Виконання вище перерахованих умов сприяє удосконалюванню й автоматизації навичок у розумової, особливо в операторській роботі.
Рефлексопрофілактика. Рефлексопрофілактика - це застосування методів рефлексотерапії в здорової людини для підвищення його захисно-пристосувальних механізмів.
Основні області застосування рефлексопрофілактики це:
1. Рефлексопрофілактика професійного стресу шляхом підвищення адаптаційних можливостей організму. Оптимальним рішенням профілактики професійного стресу є можливість сполучення підвищення загальної адаптації з впливом на ті органи, системи і функції організму, що випробують найбільше навантаження під впливом несприятливих факторів зовнішнього середовища. Такими можливостями володіє рефлексопрофілактика.
Рефлексоадаптируючим впливом вдається оптимізувати течію нейрофізіологічних і психічних процесів, що мають відношення до ефективності навчання і тренування. Наприклад, 2-х хвилинні роздратування активних точок приводять до достовірного скорочення часу рішення тестових задач і зниженню кількості помилок.
Точковий вплив сприяє підвищенню адаптивних можливостей організму до роботи з впливом екстремальних факторів середовища і підтримці нормального рівня протікання основних професійно важливих психічних процесів (пам'яті, уваги, сприйняття й ін.).
Цікаве про педагогіку і навчання:
Ефективність запропонованої методики, порівняльний аналіз
Отже, протягом місяця, діти із заїканням були розділені на 2 підгрупи за типом заїкання і з ними проводилися логоритмічні заняття за методикою Н.А. Ричкової. Наприкінці місяця ми могли спостерігати н ...
Культура мовлення як лінгво-дидактична проблема
Логіка експериментальної роботи вимагає наукового аналізу низки понять, якими ми будемо оперувати в даній роботі. Серед них: мова, мовлення, культура мовлення, культура спілкування, мовленнєвий етике ...