Санітарно-гігієнічні умови в аудиторії

Педагогіка » Принцип модульності в організації навчально-пізнавальної діяльності студентів » Санітарно-гігієнічні умови в аудиторії

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 5

Рефлексопрофілактика - це не допінг, це оптимізація внутрішніх природних фізіологічних і біохімічних процесів, зміна реактивності і рівня активації вегетативних функцій, що є важливим моментом профілактики професійного стресу.

2. Рефлексопрофівлактика, реабілітація стомлення й оптимізація працездатності. Рефлексопрофілактика може використовуватися як самостійний метод, так і в комплексі з іншими методами і засобами зняття стомлення. Шляхом адекватного вибору активних точок удається регулювати кровообіг у кінцівках і інших частинах тіла, поліпшувати обмінні процеси між кров'ю і тканинами. Оптимізація працездатності здійснюється не тільки за рахунок поліпшення кровообігу, і, зокрема мозкового кровообігу, але і внаслідок зміни обміну ряду медіаторів центральної нервової системи, що безпосередньо беруть участь у забезпеченні психічної діяльності.

Проведені дослідження показали, що методи рефлексопрофіилактики з успіхом можуть використовуватися для оптимізації працездатності осіб операторських професій, моряків і т.д. Так, за даними американських учених, прийоми точкового масажу в польотах дозволяли зняти явище стомлення, головного болю й інших небажаних станів, а в комплексі з аутогенним розслабленням протягом 20 хвилин вони могли цілком замінити 4-6 годинний сон .

3. Рефлексотерапія, реабілітація і профілактика захворювань і травм. Цей напрямок базується на вираженому знеболюючому, антистресовому і загальзміцнювальному ефектах у результаті впливу на активні точки шкіри.

В умовах сучасного виробництва знижується рухова активність людини і зростає нервово-психічний компонент трудової діяльності. У цих умовах методи рефлексопрофілактики можуть розглядатися як фактор, що зменшує ризик виникнення різних функціональних захворювань і розладів.

У порівнянні з іншими відбудовними засобами метод рефлексопрофілактики відрізняє фізіологічність, економічність, мінімальне число протипоказань і мала імовірність побічних ефектів. Підбор точок для впливу проводиться для кожної людини індивідуально після проведення відповідної діагностики.

Методи рефлексотерапії і рефлексопрофілактики поєднують велику групу способів, що роблять вплив на активні точки тіла. Цей вплив може здійснюватися факторами різного характеру: механічного (голкотерапія, натискання пальцями, паличкою з кулястим кінцем і ін.), термічного (прогрівання, припікання і криовплив), електричного (електропунктуру), електромагнітного (магнітотерапія, лазеропунктура) і ін. Методи також поділяються на апаратні і не потребуючого апаратного впливу. Сучасні прилади для рефлексотерапії і рефлексопрофілактики - це могутні діагностико-терапевтичні комплекси (наприклад - "Монад", "Эледиа" і ін.), що мають можливість працювати як автономно, так і в сполученні з комп'ютером, і оснащені набором діагностичних і терапевтичних каналів (діагностика сердечнососудистої системи, діагностика БАТ по тепловому, ємнісному каналам, каналові провідності; терапевтичні канали з використанням: перемінного струму, електромагнітного випромінювання украй високих частот, термовпливу, лазерного впливу, магнітного впливу, інфрачервоного впливу).

Переваги використання методів рефлексопрофілактики полягають у наступному:

комплексність методів впливу, що дозволяє направленно проводити корекцію практично усіх функціональних систем

організму людини;

можливість диференційованого обліку індивідуальних особливостей організму (конституції, біоритмів і ін.);

на відміну від багатьох інших методів, доброчинні ефекти від впливу на біологічно активні точки засновані винятково на мобілізації власних функціональних резервів організму, їх більш повному й адекватному використанні.

Масаж. Масаж - це сукупність прийомів, за допомогою яких що масажує робить безпосередній і рефлекторний вплив на тканини й органи. Діючи через шкіру на рецепторні системи, масаж тонізує центральну нервову систему, зменшує збудливість периферичних нервів, підсилює лімфо- і кровообіг, завдяки чому поліпшуються умови харчування м'язової тканини і швидше віддаляються продукти обміну. Під впливом масажу підвищується обмін речовин, зменшуються жирові відкладення, більш еластичної стає шкіра, зникає хворобливість у м'язах.

Використання масажу має багато загального з активним відпочинком: в обох випадках вплив на центральну нервову систему відбувається завдяки роздратуванню тактильних і рухових рецепторів. У залежності від мети масажу застосовують різні прийоми і цим досягають необхідної виборчої дії на організм. Основні прийоми класичного масажу - поглажування, вижимання, розтирання, разминание, потряхування, ударні прийоми. Спрощеною формою масажу є самомасаж, який можна проводити в різних умовах: будинку, під час перерви на роботі, після роботи, під час занять фізичними вправами. Дуже добре поєднувати масаж з відвідуванням парної лазні.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Цікаве про педагогіку і навчання:

Стимулювання та корекція поведінки як ефективний метод в процесі естетичного виховання
У своїй сукупності ці методи покликані регулювати, коригувати і стимулювати діяльність та поведінку вихованців. Найефективніші серед них - гра, змагання, заохочення і покарання. Гра - один із видів д ...

Шляхи попередження та подолання моральних деформацій школярів
Моральні порушення школярів за В. Сухомлинським це – егоїзм, недисциплінованість, жорстокість, невдячність, підлість. Щоб подолати дані деформації слід проникнути у внутрішній світ дитини , зрозуміти ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2023 - All Rights Reserved - www.educationua.net