Санітарно-гігієнічні умови в аудиторії

Педагогіка » Принцип модульності в організації навчально-пізнавальної діяльності студентів » Санітарно-гігієнічні умови в аудиторії

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 6

Широко використовуються немеханізовані масажні пристрої - масажна доріжка і коврик для стіп, що зручно використовувати при проведенні самомасажу. У ЦНФС для виконання масажу можуть застосовувати також вібраційні апарати (електромоторні, електромагнітні, пневматичні, гідравлічні).

Серед методів профілактики і лікування захворювань точковий масаж (вплив визначеними прийомами на БАТ) відноситься до найбільш простих і ефективних способів. По характері впливу точковий масаж знаходиться ближче усього до голковколювання. На відміну від голковколювання точковий масаж не такий енергійний, тому він має менше протипоказань і може застосовуватися в дітей і ослаблених хворих, у тому числі й у порядку самодопомоги. Крім класичного і точкового масажу для профілактики стомлення і підвищення працездатності широке застосування знаходить зональний масаж. Зональний масаж працює з проекційними зонами органів, розташованими на визначених ділянках тіла, головним чином - на кистях і стопах людини.

В одній із систем рефлексотерапії - Су Джок терапії, створеної південнокорейським професором Пак Дже By, на долоню проектується тулуб людини, причому спині відповідає тил кисті. На великий палець проектується голова, шия і частково - груди. Вказівний палець і мізинець представляються руками, а середній і безіменний палець – ногами. Відповідно до цієї системи для профілактики стомлення, підвищеної нервозності, зняття стресів необхідно проводити на долоні масаж проекційних зон гіпофіза, щитовидної, паращитовидної залоз, вилочковой залози. Потім масажують область печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, бруньок селезінки, надпочечників, предстательної залози або яєчників. На кожну область затрачають 10-15 секунд. Відповідно інші прийоми масажу проекційних зон використовуються для зняття напруги в суглобах, профілактики стомлення хребта, поліпшення зору, нормалізації кровообігу, зняття головного болю й ін.

Оздоровча гімнастика. Серед інших методів відновлення організму в процесі трудової діяльності особлива роль належить фізичній культурі, що є засобом, що дозволяє: усувати несприятливі впливи професійних шкідливостей; удосконалювати фізичні якості і рухові навички, необхідні в конкретній виробничій діяльності; попереджати розвиток стомлення, емоційної напруженості, стресу. Під час виконання фізичних вправ глибокій перебудові піддаються функції різних областей центральної нервової й ендокринної систем. Цим обумовлено удосконалювання роботи внутрішніх органів і характеру регуляції обмінних процесів в організмі людини, підвищення стійкості до впливу ряду зовнішніх і внутрішніх несприятливих факторів.

Крім того, свідоме виконання фізичних вправ впливає на формування ряду психічних якостей людини: волі, швидкості реакції, концентрації, уваги.

В даний час розроблені комплекси вправ, призначені для визначених професійних груп (робітників гірничорудної і вугільної промисловості; осіб, що працюють з віброінструментами й агрегатами; працівників цехів з підвищеною температурою і загазованістю; операторів різного профілю; працівників розумової праці й ін.), і направленно визначені функції організму, що удосконалюють, людини:

1. Вправи, що активізують функцію подиху;

2. Вправи, що активізують функцію серцево-судинної системи;

3. Вправи, що поліпшують мозковий кровообіг;

4. Вправи, що підвищують тонус нервово-м'язового апарата;

5. Вправи, що попереджають плоскостопість і варикозне розширення вен нижніх кінцівок;

6. Вправи, що попереджають порушення постави.

Відбудовна гімнастика, виконувана в процесі, або після роботи, являє собою комплекс вправ, підібраних з обліком особливостей професійної діяльності. Взагалом вона починається з ритмічних дихальних вправ, виконуваних у плині 5-15 хвилин, після чого переходять до виконання гімнастичного комплексу, що зазвичай складається з тих, що коригують, загально-розвиваючих, дихальних вправ і вправ на розслаблення. Зазвичай комплекс відбудовної гімнастики містить у собі 8-14 простих вправ, що не вимагають значної перенапруги при їхньому виконанні.

Гімнастика, виконувана в процесі роботи або після неї, призначена, щоб стимулювати протікання відбудовних процесів в організмі. А це можливо лише при невеликих навантаженнях, інакше її дія виявиться не стимулюючим, а гнітючим. Сама вірна ознака, по якому можна визначати оптимальне навантаження - самопочуття. При правильно підібраному навантаженні людина почуває приємну задоволеність.

Біологічно активні добавки (БАД) - це концентрати натуральних або ідентичних натуральним біологічно активних речовин (включаючи незамінні харчові речовини) для безпосереднього прийому або в складі харчових продуктів. БАД одержують з рослинної, тваринної або мінеральної сировини, а також хімічними або біологічними способами.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Цікаве про педагогіку і навчання:

Методичні рекомендації щодо реалізації принципу доступності в навчальному процесі сучасної початкової школи
На сучасному етапі багато хто досліджує принцип доступності. І науковці цей принцип перетворюють у всебічно розкритий принцип розвивального навчання, при якому управління темпом та змістом розвитку м ...

Формування позитивної мотивації студентів до виконання самостійної роботи
Формуванню позитивної мотивації студентів до виконання самостійної роботи сприяють такі фактори: Чітка організація процесу самостійної роботи студентів - програма самостійної пізнавальної діяльності, ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net