Санітарно-гігієнічні умови в аудиторії

Педагогіка » Принцип модульності в організації навчально-пізнавальної діяльності студентів » Санітарно-гігієнічні умови в аудиторії

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 7

Біологічно активні добавки поділяються на дві групи: внутріцевтики і парафармацевтики.

Нутріцевтики - це есенціальні (незамінні) живильні речовини - вітаміни або їхні попередники, поліненасичені жирні кислоти, деякі мінеральні речовини і мікроелементи - залізо, селенів, кальцій, цинк, йод, фтор; окремі амінокислоти; деякі моно- і дисахариди; харчові волокна (целюлоза, пектини й ін.).

Використання нутріцевтиків дозволяє:

1. Ліквідувати дефіцит незамінних харчових речовин;

2. Індивідуалізувати харчування конкретної людини в залежності від його потреб (статі, віку, інтенсивності фізичного навантаження, конституції, біоритмів, фізіологічного стану, екологічних умов середовища, виробничих факторів ризику і т.д.);

3. Задовольнити змінені фізіологічні потреби в речовинах хворої людини.

Парафармацевтики - це органічні кислоти, біофлавоноіди, кофеїн, біогенні аміни, регуляторні ді- і олигопептиди, олігосахариди, і інші натуральні продукти. Сюди ж відносяться БАД, що сприяють зменшенню сумарної енергетичної цінності раціону або регулюючий апетит, а також БАД, що забезпечують підтримку нормального складу і функціональної активності мікрофлори кишечнику (еубіотики).

Нутріцевтики і парафармацевтики володіють вираженим адаптогенним ефектом, сприяють підвищенню стійкості організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища. Саме тому БАД в останні роки знаходять широке застосування для нормалізації функціонального стану людей, що виконують складну роботу, що супроводжується виникненням станів стомлення, емоційної напруженості, стресу, а також наявністю різних агентів ризику для здоров'я людини. Багато хто з препаратів, що відноситься до груп нутріцевтиків і парафармацевтиків у своєму складі мають компоненти рослинного походження. Як показали дослідження, багато рослин володіють явно вираженим адаптогенним ефектом, можуть стимулювати роботу центральної нервової системи, робити загальзміцнювальну і тонізуючу дію, викликати антистресові ефекти і поліпшувати відбудовну функцію сну, відновлювати працездатність. Усе це свідчить про необхідність використання БАД у комплексній системі профілактики працівників на базі ЦНФС.

Психічна саморегуляція. Психічну саморегуляцію часто зв'язують з аутогенним тренуванням. Аутогенне тренування (AT) як метод керування своїм станом було запропоновано австрійським психіатром И.Г. Шульцем у 1932 р. Спочатку аутотренінг застосовувався тільки для лікування різних нервових розладів. Однак, завдяки подальшій розробці методики, AT стали використовувати з метою удосконалювання психічних якостей людини, подолання хвилювання, для профілактики нервової перевтоми.

Найчастіше аутогенним тренуванням займаються люди, чия професійна діяльність зв'язана з нервово-емоційною напругою, високою відповідальністю і впливом екстремальних факторів праці (водолази, парашутисти, льотчики, космонавти, оператори, водії электро- і тепловозів, працівники відповідальних державних установ і ін.), оскільки AT дозволяє людині в максимально короткий термін (15-20 хвилин) добре відпочити, поліпшити працездатність і продуктивність розумової праці, зосередити увагу на потрібній справі. У першу чергу метод AT рекомендований категорії працівників, що відносяться до неврівноважених людей, схильних до підвищеного порушення або апатії, емоційно хитливим. За даними білоруських психотерапевтів, застосування AT поліпшувало точностні показники роботи в 83,3%, показник продуктивності праці - у 91,7%, а обсяг короткочасної пам'яті в 67% випробуваних. Продуктивність праці після AT зростала в середньому на 14%.

Аутогенне тренування складається зі спеціальних вправ, спрямованих на формування в людини навичок свідомого впливу на різні функції організму - навичок самонавіяння. Самонавіяння найбільш ефективно протікає на тлі загального м'язового розслаблення. Цей стан називається релаксацією.

За допомогою вправ AT людина учиться, прибігаючи до самонавіяння, легко викликати в себе стан релаксації, що активізує відбудовні процеси в нервовій і м'язовій системах.

Проведене в стані релаксації самонавіяння відпочинку сприяє подальшому поліпшенню обміну речовин в організмі, що ще в більшый ступені прискорює востановлення його працездатності. От чому АТ є гарним засобом зняття загальної фізичної і розумової утоми, а значить, і підвищенню активності психічних процесів: уваги, пам'яті, мислення й ін.

Розрахунок місцевого освітлення h=0,75м (три точки).

Розрахуємо по точечному методу освітленості приміщення світильниками НСПО1 «АСТРА» при наступних умовах:

розрахункова висота h=1,75 м, норма освітленості 200 лм, коефіцієнт запасу 1,5, коефіцієнт відображення стелі, стін, підлоги відповідно 50, 30, 10. Т.к. світильник має світлорозподіл типові Д-2, ті =0,96 відповідно розподілимо 12 світильників у кімнаті 6 х 4 метри.

Страницы: 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Цікаве про педагогіку і навчання:

Навчання студентів іноземців
Підставою для навчання за кордоном є студентська віза, яку іноземний студент отримує у себе на батьківщині. Для оформлення студентської візи до Індії ти зобов'язаний представити відповідні документи ...

Проблема підготовки майбутніх соціальних педагогів у контексті неперервної освіти
У наш час в закладах освіти затвердженні штатні одиниці соціальних педагогів з широким спектром функціональних обов'язків. Сьогодні фактор взаємодії, взаємозалежності процесу виховання в загальноосві ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net