Санітарно-гігієнічні умови в аудиторії

Педагогіка » Принцип модульності в організації навчально-пізнавальної діяльності студентів » Санітарно-гігієнічні умови в аудиторії

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 7

Біологічно активні добавки поділяються на дві групи: внутріцевтики і парафармацевтики.

Нутріцевтики - це есенціальні (незамінні) живильні речовини - вітаміни або їхні попередники, поліненасичені жирні кислоти, деякі мінеральні речовини і мікроелементи - залізо, селенів, кальцій, цинк, йод, фтор; окремі амінокислоти; деякі моно- і дисахариди; харчові волокна (целюлоза, пектини й ін.).

Використання нутріцевтиків дозволяє:

1. Ліквідувати дефіцит незамінних харчових речовин;

2. Індивідуалізувати харчування конкретної людини в залежності від його потреб (статі, віку, інтенсивності фізичного навантаження, конституції, біоритмів, фізіологічного стану, екологічних умов середовища, виробничих факторів ризику і т.д.);

3. Задовольнити змінені фізіологічні потреби в речовинах хворої людини.

Парафармацевтики - це органічні кислоти, біофлавоноіди, кофеїн, біогенні аміни, регуляторні ді- і олигопептиди, олігосахариди, і інші натуральні продукти. Сюди ж відносяться БАД, що сприяють зменшенню сумарної енергетичної цінності раціону або регулюючий апетит, а також БАД, що забезпечують підтримку нормального складу і функціональної активності мікрофлори кишечнику (еубіотики).

Нутріцевтики і парафармацевтики володіють вираженим адаптогенним ефектом, сприяють підвищенню стійкості організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища. Саме тому БАД в останні роки знаходять широке застосування для нормалізації функціонального стану людей, що виконують складну роботу, що супроводжується виникненням станів стомлення, емоційної напруженості, стресу, а також наявністю різних агентів ризику для здоров'я людини. Багато хто з препаратів, що відноситься до груп нутріцевтиків і парафармацевтиків у своєму складі мають компоненти рослинного походження. Як показали дослідження, багато рослин володіють явно вираженим адаптогенним ефектом, можуть стимулювати роботу центральної нервової системи, робити загальзміцнювальну і тонізуючу дію, викликати антистресові ефекти і поліпшувати відбудовну функцію сну, відновлювати працездатність. Усе це свідчить про необхідність використання БАД у комплексній системі профілактики працівників на базі ЦНФС.

Психічна саморегуляція. Психічну саморегуляцію часто зв'язують з аутогенним тренуванням. Аутогенне тренування (AT) як метод керування своїм станом було запропоновано австрійським психіатром И.Г. Шульцем у 1932 р. Спочатку аутотренінг застосовувався тільки для лікування різних нервових розладів. Однак, завдяки подальшій розробці методики, AT стали використовувати з метою удосконалювання психічних якостей людини, подолання хвилювання, для профілактики нервової перевтоми.

Найчастіше аутогенним тренуванням займаються люди, чия професійна діяльність зв'язана з нервово-емоційною напругою, високою відповідальністю і впливом екстремальних факторів праці (водолази, парашутисти, льотчики, космонавти, оператори, водії электро- і тепловозів, працівники відповідальних державних установ і ін.), оскільки AT дозволяє людині в максимально короткий термін (15-20 хвилин) добре відпочити, поліпшити працездатність і продуктивність розумової праці, зосередити увагу на потрібній справі. У першу чергу метод AT рекомендований категорії працівників, що відносяться до неврівноважених людей, схильних до підвищеного порушення або апатії, емоційно хитливим. За даними білоруських психотерапевтів, застосування AT поліпшувало точностні показники роботи в 83,3%, показник продуктивності праці - у 91,7%, а обсяг короткочасної пам'яті в 67% випробуваних. Продуктивність праці після AT зростала в середньому на 14%.

Аутогенне тренування складається зі спеціальних вправ, спрямованих на формування в людини навичок свідомого впливу на різні функції організму - навичок самонавіяння. Самонавіяння найбільш ефективно протікає на тлі загального м'язового розслаблення. Цей стан називається релаксацією.

За допомогою вправ AT людина учиться, прибігаючи до самонавіяння, легко викликати в себе стан релаксації, що активізує відбудовні процеси в нервовій і м'язовій системах.

Проведене в стані релаксації самонавіяння відпочинку сприяє подальшому поліпшенню обміну речовин в організмі, що ще в більшый ступені прискорює востановлення його працездатності. От чому АТ є гарним засобом зняття загальної фізичної і розумової утоми, а значить, і підвищенню активності психічних процесів: уваги, пам'яті, мислення й ін.

Розрахунок місцевого освітлення h=0,75м (три точки).

Розрахуємо по точечному методу освітленості приміщення світильниками НСПО1 «АСТРА» при наступних умовах:

розрахункова висота h=1,75 м, норма освітленості 200 лм, коефіцієнт запасу 1,5, коефіцієнт відображення стелі, стін, підлоги відповідно 50, 30, 10. Т.к. світильник має світлорозподіл типові Д-2, ті =0,96 відповідно розподілимо 12 світильників у кімнаті 6 х 4 метри.

Страницы: 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Цікаве про педагогіку і навчання:

Експериментальна методика оцінювання на уроках літератури
Цю методику запропонувала Марина Анатоліївна Барабанова (1958) - вчитель російської мови та літератури московської школи з поглибленим вивченням іспанської мови імені Сервантеса. Лауреат Гранта Москв ...

Сучасні засоби занять фізичною культурою оздоровчої спрямованості
Нині здоров'я людини визнається як один з найважливіших соціальних чинників, що свідчить про загальне здоров'я суспільства, сприятливі екологічні умови, ефективність системи виховання, освіти та орга ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net