Особливості організації самостійної роботи на уроках трудового навчання

Педагогіка » Специфіка організації самостійної роботи учнів на уроках трудового навчання » Особливості організації самостійної роботи на уроках трудового навчання

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 4

Для виготовлення будь-якого виробу треба мати його графічне зображення - креслення або ескіз. За кресленням аналізують деталь або виріб: визначають розміри деталі. Отже, ви зрозуміли, що перед тим як приступити до виготовлення виробу, вам необхідно мати креслення або ескіз. Ваше креслення в цьому випадку відображає ваш задум, тобто як би ви хотіли би, щоб виглядів ваш виріб. Можна сказати, що в реалізації вашого задуму на папері і полягає вся складність діяльності конструктора. Зараз ми з вами розглянемо це питання.

Питання до учнів: "Що ж таке конструювання? ” В ході відповідей учнів вчитель спрямовує їх відповіді в правильному напрямку.

На дошці - опорна таблиця, або показ слайду.

Розмічання - це процес нанесення на заготовку контурних ліній майбутнього виробу за кресленням, ескізом або шаблоном.

Припуск - шар матеріалу, який залишають, щоб мати точні розмір й чисту поверхню деталі після обробки.

Розмічання роблять розмічальним інструментом: лінійкою, олівцем, циркулем, кутником.

Після того, як ви намалюєте ваш виріб, необхідно його розмітити його на заготовці. Розмічання - це процес нанесення на заготовку контурних ліній майбутнього виробу за кресленням, ескізом або шаблоном. Для того щоб розмітити заготовку спочатку вибирають або підготовлюють рівну кромку, від якої роблять усі вимірювання. Цю кромку називають базовою. Потім розраховують найоптимальніше положення майбутньої заготовки на листі з умовою економії матеріалу. При цьому враховують припуски на обробку.

Припуск - шар матеріалу, який залишають, щоб мати точні розміри й чисту поверхню деталі після обробки.

Розмічання роблять розмічальним інструментом: лінійкою, олівцем, циркулем, кутником.

Для розмічання великої кількості однакових деталей застосовують пристрої, що називаються шаблонами. Їх виготовляють з твердої деревини або металу. Шаблони використовуються в багатосерійному виробництві, коли нам необхідно виготовити багато однакових виробів або повторити точну копію виробу. Ми сьогодні будемо використовувати шаблони для виготовлення вашої дощечки. Вам він знадобиться для того, щоб зробити креслення вашого виробу, що спростить вам роботу.

Вчитель показує учням приклади креслення кухонної дощечки.

Ви бачите, що у мене в руках декілька прикладів креслень кухонних дощечок. Коли в мене готове креслення дощечки, я можу виготовити шаблон. По цьому шаблону ви зможете зробити собі розмітку вашої дощечки. (Учитель демонструє процес)

А зараз, уявіть собі, що ви вже не учні а конструктори-дизайнери, і ви отримали завдання виготовити кухонну дощечку. Вам необхідно підготувати заготовку для дощечки. Працювати ви будете самостійно, керуючись інструкцією. Для початку, оберіть трафарет майбутнього виробу.

Примітка: необхідно розповісти про особливості конструктивних форм кухонних дощечок і їх оздоблення, про виготовлення шаблону з фанери.

Вступний інструктаж.

Інструктаж з техніки безпеки.

Самостійна робота.

Форма роботи: самостійна.

Зміст практичної роботи полягає в тому, що кожному учню необхідно підготувати заготовку для свого виробу, розмітити цю заготовку за допомогою шаблонів.

Чергові роздайте кожному заготовку і наждачний папір, інструкції роботи. Всі одягайте спецодяг, приготуйте олівці, лінійки, стиранки. Отже, ви конструктори-дизайнери і ви розпочинаєте роботу.

Завдання

Примітка

Вибери трафарет.

Визнач відповідність розмірів кухонної дощечки вашій заготовці.

Очисти поверхню заготовки від бруду.

Розмічання проводиться від базової поверхні. Тобто першим, що ви повинні зробити - підготувати базову поверхню. В нашому випадку такою базовою поверхнею буде одна з сторін заготовки. Ця сторона повинна бути рівною. Щоб перевірити це, достатньо прикласти торець лінійки до базової поверхні. В результаті не повинен утворюватися зазор.

Пошліфуй поверхню заготовки для того, щоб при розмітці було видно ваші лінії.

До базової поверхні прикладай шаблон з умовою економії матеріалу і обводь по контуру олівцем, щоб утворилася видима лінія. Слідкуй за тим, щоб шаблон під час розмічання не зміщувався. Для цього міцно притискай шаблон до заготовки.

Страницы: 1 2 3 4 5 6

Цікаве про педагогіку і навчання:

Стан даної проблеми в масовому педагогічному досвіді
З метою вивчення питання формування організаційних умінь і навичок у молодших школярів у масовому педагогічному досвіді нами проведено спостереження уроків, анкетування вчителів початкових класів, пр ...

Особливості формування цінностей у дітей дошкільного віку
Ціннісні орієнтації пропонують дитині вибір між добром і злом, яке вона вчиняє не в силу необхідності, а в силу свого особистісного розуміння цієї необхідності. Саме свобода вибору являється основою ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net