Навчання студентів іноземців

Педагогіка » Формування системи вищої освіти в Індії » Навчання студентів іноземців

Підставою для навчання за кордоном є студентська віза, яку іноземний студент отримує у себе на батьківщині. Для оформлення студентської візи до Індії ти зобов'язаний представити відповідні документи в Посольство Індії.

Студентська віза до Індії видається строком від одного року до п'яти років. Вона може бути одноразовою, двократною, триразовою або багатократною. Для отримання студентської візи необхідно пред'явити письмове підтвердження про зарахування у вибраний учбовий заклад, підтвердження про фінансування на період навчання в Індії довідку про відсутність антитіл до ВІЧ. Це означає, що запрошуюча сторона підтверджує, що ти прийнятий на навчання, і бере на себе всі матеріальні витрати, пов'язані з навчанням, перебуванням на території Індії і поверненням на батьківщину.

Оскільки ціни на мешкання, харчування і культурне дозвілля в Індії дуже низькі, то щомісячні витрати іноземного студента складуть 150-200 доларів. Для бережливих європейців, які зібралися здобути освіту в Індії, - це суцільна економія.

Студентськими гуртожитками є цілком комфортні кімнати на одного, два або трьох чоловік. У кімнаті окремий санвузол, кухня з холодильником і передпокій. М'які меблі і столи для занять теж є. Прийнятним варіантом житла для студентів є кімната в будинку, де живе індійська сім'я. Отже з'явиться можливість познайомитися з побутом простих індійців, завести з ними ближчі дружні взаємини, дізнатися багато нового і просто весело провести час в галасливій індійській сім'ї.

Харчування в Індії дешеве донезмоги! Хороший обід в народних дхабах коштує 10 рупій. У недорогих ресторанах - близько 40-100 рупій, в дорогих - в 2-3 рази дорожче. Вегетаріанські блюда зазвичай стоять дешевше рибних і м'ясних. Овочі і фрукти стоять недорого - в середньому 10-20 рупій за кілограм. Купуючи будь-які продукти на базарі, ти можете торгуватися. І тоді за придбаний товар віддаси взагалі копійчану суму.

Стипендії на освіту для іноземних студентів і аспірантів видаються Індійською радою з культурних зв'язків. Ти також можеш претендувати на стипендії для проведення досліджень і неофіційних курсів по релігії, класичній музиці, танцям і ремісничим дисциплінам.

Заяви кандидатів на різні стипендіальні програми прямують Урядом відповідної держави в індійську дипломатичну місію, а потім в Індійській раді з культурних зв'язків (ICCR) для завершального відбору і розподілу.

Кандидати заповнюють відповідну форму для отримання стипендій. До заяви слід прикласти необхідну кількість копій документів про освіту і три фотографії паспортного формату.

Гранти на освіту видатним ученим, академікам і представникам наукової еліти виділяються за гостьовою програмою Visitors programme. Грант включає витрати на проживання та харчування. Транспортні витрати ти оплачуєш сам. Протягом цих місяців проводиться наукова робота і навчання спільно з індійськими ученими.

Програма по стажуванню іноземних студентів в Індії ITEC доступна всім, включаючи державних службовців і людей, зайнятих в приватному бізнесі. Одна умова: робота і кар'єра учасника повинні мати відношення до змісту пропонованих курсів. Українці активно беруть участь в цій програмі. Завдяки ентузіазму і позитивному відгуку з боку російських учасників, Уряд Індії збільшило число вакансій для України з 50 до 100.

Щорічно програма ITEC надає сто вакансій для українських громадян, що володіють досвідом роботи за фахом, в рамках якої вони припускають підвищити рівень знань. Сфери підвищення кваліфікацій щорічно коректуються Міністерством закордонних справ Індії: ЗМІ, банківська справа, викладання, менеджмент, програмне забезпечення, бізнес, міжнародні відносини і інші області науки.

Цікаве про педагогіку і навчання:

Система нетрадиційних уроків
Нестандарті уроки складають цілу систему. Нестандартні уроки за структурою, способом проведення, особливостями поділяють на: 1. Уроки змістової спрямованості. Їх основним компонентом є взаємини між у ...

Особливості проектування і методичного забезпечення виконавчої, орієнтуючої і пізнавальної частини модуля
Особливістю проектування модульної технології навчального процесу є перенесення основної уваги на проектування виконавчої діяльності учнів. Перелік практичних задач і завдань, які повинні навчитися в ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.educationua.net