Зміни у вищій освіті

Педагогіка » Формування системи вищої освіти в Індії » Зміни у вищій освіті

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

Після лібералізації економіки, розпочатої на початку 90-х років і полегшення прямих іноземних інвестицій в освіту, Індія сьогодні є діловим допоміжним офісом для багатьох глобальних компанії та аутсорсинг (передача компанією не основних для компанії бізнес-процесів стороннім виконавцям на умовах субпідряду – В.К.) для доступної і якісної медичної допомоги. Вища освіта, якщо поводитися з нею належним чином, може також наслідувати цей приклад. Сьогодні багато хто стверджує,щонайкращим іноземним університетам (Гарвард, Йєль, Массачусетський технологічний інститут, Стенфорд, Лондонська школа економіки) має бути дозволено створення високоякісних і недорогих (із-за конкуренції з боку керованих державою індійських інститутів, зменшуючи витати на експлуатацію) університетських містечок, заощаджуючи таким чином валютні витати і зменшуючи «виток мізків». На щастя, Нью-Делі під керівництвом прем'єр-міністра Індії Манмохана Сінгха, готові до змін, після отримання ним нового мандата на загальних виборах в 2009 році. За наявності політичної волі, міністр освіти Капілья Сібай сподівається на реформу, в ході якої мають відбутися зміни в законодавстві. Котрі нададуть можливість іноземним постачальникам освіти отримати 100% акцій в університетських містечках Індії. Ідея полягає в тому, щоб просуватися до єдиних владних повноважень для створення приватних закладів, чи то місцевих чи зарубіжних. Де рішення будуть прийматися як на державному так і федеральному рівні прийняття рішень. Хоча регулюючий орган необхідний для того, аби захищати інтереси студентів. В той час, коли при балансуванні комерційних інтересів та автономії приватних установ акцент робиться на державно-приватне партнерство. Стратегія, яка спрацювала в секторах інфраструктури типу доріг і енергетики. «Для цього необхідно провести цілий комплекс структурних реформ, наголосив нещодавно Сібай, - FDI ( іноземні прямі інвестиції – В.К.) повинні прийти до Індії. Входження до сектору освіти не повинне бути ні обмеженим, ні занадто регульованим. Я хочу, щоб доступ до системи освіти був доступний із зовні також».

Індійська цивілізація розвивається вже більше 4500 років. Ці тисячоліття були наповнені боротьбою, підйомами і спади, що виявлялося в піднесенні і загибелі династій, в поширенні, процвітання і згасання релігійних учень; складалися всі нові і нові школи у філософії, архітектурі, ліпленні, музиці і танцювальному мистецтві.

З давніх часів Індія вважалася освітнім центром. Ще великі учені близько тисячі років назад учила по священних писаннях. У Такшашила був заснований перший в світі Університет (700 рік до н.е). У 4 столітті н.е. було побудовано одне з найбільших досягнень стародавньої Індії в області освіти - Університет Наланди. Найранішою школою медицини вважається Аюрведа, заснована 2500 років тому отцем медицини Чарака.

Також з Індії до нас прийшли тригонометрія, алгебра і базова концепція калькуляції. Стародавня гра шахи теж родом з Індії.

Для реформування і інвестицій в систему вищої освіти в Індії терміново потрібно, щоб політичне керівництво Індії та бюрократія були кровно зацікавлені в підтримці освіти, котра нині жорстко регламентується. Суворий контроль і нескінченна бюрократична тяганина дозволяє підживлювати корумповану систему, створюючи кошмарні бар’єри на шляху створення і відкриття приватних навчальних установ в Індії. При цьому цей контроль означає, що якісні зарубіжні організації тримаються осторонь від Індії. Поки що жорсткі правила в сфері освіти приносили негативи в цьому секторі. Однак протягом останнього десятиліття нові можливості в галузі працевлаштування, і 300-мільйонний середній клас (уповноважений економічно і політично) створили можливості для випускників і після вузівської освіти в Індії.

Страницы: 1 2 

Цікаве про педагогіку і навчання:

Рухлива перерва в режимі навчального дня
Удосконалення фізичного виховання школярів потребує пошуку та розробки форм і методів, які впливали б на зміцнення здоров’я дітей, підтримання працездатності протягом навчального дня та навчального р ...

Функції гри як засобу навчання молодших школярів
Переважною більшістю психологів зазначається, що з метою повноцінного розвитку і виховання дитини доцільно обирати і використовувати ті засоби, форми і методи педагогічного впливу, які адекватні її в ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net