Різноманітність змісту та характеру навчальних завдань

Педагогіка » Дидактичні умови організації самостійної роботи у початкових класах » Різноманітність змісту та характеру навчальних завдань

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 7

х + 3 = 9 4 + х = 6

5 + х = 9 х + 3 = 7

3. Один із цих прикладів має відповідь, яка відрізняється від усіх інших. Який це приклад? Запишіть.

40 + 8 – 3 3) (40 + 8) – 3 5) 40 – 3 + 8

2) 40 – 8 + 3 4) 40 + (8 – 3)

Економною формою постановки завдань для самостійної роботи на етапах закріплення й перевірки обчислювальних навичок є розв'язання вправ з використанням перфокарт, що також мають детальні інструкції чи конкретні запитання, на які учні повинні дати стислі відповіді.

При організації самостійної роботи за однаковими перфокартами Галина Петрівна може швидко перевірити знання й уміння кожного учня. Максимально продуктивно використовують час і діти – вони не витрачають його на виконання другорядних операцій. Накладають перфокарти на чисті сторінки зошитів і тут же переходять до розумових вправ, передбачених завданням: обчислюють, знаходять, записують відповіді в заготовлених віконцях прямокутної, круглої чи іншої форми – залежно від змісту завдань.

Під час вивчення теми “Додавання і віднімання в межах 10 і з переходом через десяток” можна запропонувати таке завдання на перфокартах.

2 + 6 = 5 + 2 = 7 + 5 = 8 + 7 =

8 – 2 = 8 – 4 = 8 + 8 = 7 + 4 =

2 + 7 = 3 + 5 = 9 + 2 = 6 + 5 =

8 – 3 = 10 – 6 = 8 + 6 = 9 + 6 =

10 – 5 = 4 + 4 = 6 + 6 = 8 + 3 =

9 – 5 = 8 – 6 = 9 + 9 = 7 + 6 =

4 + 3 = 7 + 3 = 8 + 5 = 7 + 9 =

8 + 2 = 9 + 3 = 7 + 7 = 5 + 6 =

Для самостійного роботи з новим матеріалом у 3-4-му класах цілком доступні й нові види задач. Щоб самостійно розв'язати задачу, дитина повинна усвідомити її умову (значення числових величин, окремих слів і виразів); виділити з умови дані і шукане; знайти зв'язки між шуканим і даними.

Найскладніше для учнів – навчитися аналізувати задачу. Кращому розумінню важкодоступного під час самостійного розв'язування задач нового виду сприяють допоміжні засоби. Ними можуть бути ілюструючі схема, малюнок, короткий запис, вказівки, що, як правило, подаються або на індивідуальних картках. Якщо це картки, вони можуть мати такий вигляд:

Картка №1

1. Прочитай текст.

1 кг яблук коштує а гривень. Всього в ящику було в кг яблук. За всі яблука заплатили с гривень. Постав до задачі запитання.

2. Запиши за цією умовою три рівняння. Чому дорівнює:

а) ціна 1 кг;

б) загальна вага яблук;

в) загальна вартість.

Наведемо деякі формулювання самостійних завдань:

а) прочитати умову задачі; зробити схему або короткий запис умови;

б) придумати запитання до кожної дії повного розв'язування; виконати дії;

в) скласти задачу за коротким записом, схемою (без чисел і з числами);

г) придумати запитання до задачі, щоб замість двох дій вона розв'язувалась однією (або навпаки);

д) перебудувати задачу так, щоб відповідь не змінилась, але вона розв'язувалась двома діями тощо.

Для самостійної роботи можна пропонувати учням задачі підвищеної складності. Розв’язуючи їх школярі не тільки розширюють і збагачують свої знання, а й удосконалює пізнавальні дії, вчиться помічати незвичне в очевидному, формує навички вибору дії. Наведемо приклади таких задач з теми “Додавання і віднімання в межах 100” 2 кл.:

Страницы: 2 3 4 5 6 7 8

Цікаве про педагогіку і навчання:

Короткі відомості історії застосування зображення крейдою на класній дошці
У Древній Греції для навчання малюванню користувалися буковими дошками, покритими воском. На них вправлялися в малюванні предметів, продрапували контури зображення загостреними металевими чи кістяним ...

Категоріальний апарат педагогічного дослідження
Ефективність проведення наукового дослідження обумовлена чітким визначенням його категоріального апарату. Проведення більшості досліджень викликане невідповідністю стану явища або процесу (діяльності ...

Сімейне виховання

Сімейне виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить насамперед від системи стосунків у сім’ї.
Музичне виховання

Музичне виховання

Найскладнішою проблемою сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення художньо-творчого розвитку учнів.

Головні теми

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.educationua.net